Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

nowi budowniczy


Gość marnia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cześć :)

 

Anetko smutno tu było?? no wiesz :roll: jakoś nie zauważyłam :lol:

A to że nie było Marka to już inna sprawa :wink:

A właśnie czy żona już sie nie gniewa? pewnie miałeś mały szlaban na forum co? ;) dziewczyny w głowe zachodziły co sie dzieje,hihihi

 

Marku tak w skrócie u nas już stan SUROWY ZAMKNIĘTY!! :lol:

Od soboty działamy z elektryką :)

Jeśli chodzi o kredyt to Piotrek mógłby sie wypowiedzieć w tym temacie, ja sie tylko załamuje...to jakaś masakra....

mamy na chyba na 45 lat :-? w Millenium,staraliśmy sie o franki ale nie dało rady, są niestety złotówki :(

 

Pozdrawiam

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My wzięliśmy w bank santlander z Wrocławia, może nie najniższe stawki procentowe ale to był pierwszy ban który mnie potraktował poważnie, jedna pani wszystkim się zajęła, żadnych wyciągów z kąta, żadnych rachunków do rozliczania transzy, zdjęcia tylko robią, na transzę tydzień czeka się. Jestem zadowolona i z obsługi i w ogóle. jak czytam że ktoś dostał tylko tyle ile juz sam wsadził w budowę to myślę że mnie to nie dotyczy, my od razu dostaliśmy 42 tyś na spłatę działki w innym banku, jak pokazaliśmy dokumenty że spłacona i że nareszcie pozwolenie na budowę sie uprawomocniło wpłynęło 60 tyś. W większości banków nawet wniosku nikt nie chciał przyjąć bo pozwolenia nie ma. tu bez problemu. Polecam jak ktos nie chce się denerwować i stać w dużych kolejkach i co przyjdzie do banku to inna pani i tłumacz od nowa kim jesteś i w jakiej sprawie przyszłaś.

ale nie wiem czy w waszym rejonie zamieszkania są ich punkty obsługi klienta, ja mieszkam koło Wrocławia, miło wspominam jeszcze bank nordea, większość spraw można było załatwić przez telefon i fax. Mąż miał kredyt na mieszkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :D

 

Aga , no nie żebym się w waszym Towarzystwie nudziła :oops: ale smutno było bez Marka :-? ale ostatnio mało nas jest w naszej grupie , i dlatego jest smutno.

Ania nie zagląda, Edytka też się gdzieś zapodziała :cry:

 

Ja tez się mało pojawiam :roll: :oops:

 

Ale pewnie od wiosny coś się ruszy , :D nie u mnie ale u was na pewno , wiec mam nadzieję ze nasza grupa będzie znów aktywna. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszystkim :D

U mnie w końcu działkę widać...wycieli mi wszystkie wielkie topole :D

pojawił sie problem...działka jest bardzo mokra...nie wiem czy to ta pora roku...czy jest tak podmokła...czekam na WZ ... wiecie okazało sie ze na działce mam studnie..ponoć nawet 8 kręgów...tylko jest zawalona...chyba skorzystam z niej i będę miała darmową wodę :D

obdzwoniłam kilka firm i nikt nie chce mi tego zrobić..zostało mi chyba łopatować albo puścić armie kretów :D

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, jak dużo czasu człowiek traci , zeby dostać ten kredyt.

Szlak mnie trafiał, bo ni wuja nie rozumiałem i nie byłem w stanie policzyć ile właściwie mnie to będzie kosztowało.

Ale po kilku poważnych spotkaniach, od wczoraj pojawiło się światełko w tunelu. Zaczynam to łapać. Te różne ubezpieczenia są po to, aby klient się pogubił a bank zarobił najwiecej. Dzisiaj zbieram wszystko do kupy i mam nadzieje wybiorę już ten bank.

Jeszcze musze załatwić kwity z US i ZUS, że wszystko popłacone.

Oczywiście najpierw muszę popłacić te zaległości.

"Kilka" dni nieobecności i księgowa ZAPOMNIAŁA, o ZUSie, no i starciłem ciągłość ubezpieczenia. Nie opłaca mi się przez najbliższe 6 m-cy chorować.Teraz zamiast powoli zajmować się budową, materiały i te rzeczy, musze prostować sprawy w urzędach.

Ale się wyżaliłem.

No lecę znowu do ZUS-u.

Pozdrawiam

Mar..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawno tu nic nie pisałam.... :) witajcie po przerwie...

Z nowości u nas: papiery o PnB złożone, w środę wybieramy się do starostwa zapytać jak sie sprawy mają bo juz 2-gi miesiąc leci. Cos przez skórę czuję, że czegos im tam brak, ale to dowiemy się w środę.

Mamy już projekt przyłącza wod-kan, teraz jak pojedziemy to złozymy papiery do uzgodnienia. Wybieramy sie też w końcu do zakładu energetycznego zlecic wykonanie projektu przyłącza.

Od miesiąca jesteśmy co weekend na działce i "czyścimy" teren - wycinka drzew i krzaczorów (pozwolenie załatwialiśmy w urzędzie miasta w listopadzie. Dostaliśmy termin od Pani z Urzedu, pojechaliśmy na spisanie protokołu i pozowolenie na wycinkę dostaliśmy). Teraz na raty palimy gałęzie, zostały nam jeszcze do wyciągniecia pnie - takie duuuże, średnica 50-70 cm! Narazie dostaliśmy namiary na koparkowego, musimy się umówić na wyrywanie :) Ciekawe ile nas to będzie kosztowało....

Ta papierologia zajmuje szmat czasu! Chcielismy ruszyc na wiosnę, a teraz myślę, że jak fundamnty wylejemy sierpień/wrzesień to będzie super.

Mamy 1 ekipę, narazie jeszcze nie powiedzieli nie, ale i nie powiedzieli tak...zobaczymy.

Jeśli chodzi o bank, to kredyt na działkę mamy w takim internetowym na m****, będziemy u nich podwyższać ten kredyt - na budowę.

W styczniu zdążyliśmy sie jeszcze pobrać :wink:

Tak więc wciąż w biegu! Czasem podniesieni na duchu, czasem zdołowani...Ale to chyba u wszystkich tak jest!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie JAK po Walentynkach ????????

http://www.gify.nou.cz/laska2_soubory/51.gif

 

My mieliśmy wczoraj dwa w jednym he he .. minęła nam wczoraj 4 rocznica ślubu :D

 

Marek to jest mój nowy domek http://www.studioatrium.pl/projekt-domu-GL-430,461,61,opis.html

i JUż PRZY TYM PROJEKCIE ZOSTAJEMY :D

 

 

WITAJ ruslana&gregorbu

 

:D I WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA

 

http://www.gify.nou.cz/svatba_soubory/14.gifhttp://www.gify.nou.cz/svatba_soubory/60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...