Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

nowi budowniczy


Gość marnia

Recommended Posts

Edytko ! u mnie powolutku ale do przodu :D

Niedawno mieliśmy spotkanie z Panią architekt , była na naszej działce.

projekt się nadaje , więc teraz kolejny krok to zakup projektu.

Wprowadzamy trochę zmian w projekcie , :) więc tak w przyszłym tygodniu

idziemy kupić projekt, a potem do naszej pani architekt, żeby dokonać tych zmian.

A potem to już do powiatu o zgodę , i będzie można powoli zacząć działać.

:D

 

No to pięknie :D

Tak naprawdę to już niewiele tych papierzysk zostało Ci do załatwienia. :roll:

Jeszcze tylko adaptacja projektu i możesz składać wniosek o PnB. Może jeszcze latem uda Ci się rozpocząć budowę, chyba że jeszcze coś stoi na przeszkodzie. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie, :D

co tu taka cisza ????????? :-? Wszyscy po świętach wykończeni i odpoczywacie co???? :lol:

 

Edytko jutro lub w piątek idziemy po projekt, w przyszłym tygodniu mam nadzieję uda nam się spotkać z architektem , a potem to już czekanie na powiat.

Mam nadzieje że się uda zacząć w lecie , :) w tym roku choć piwnice chcemy zrobić , w przyszłym roku będziemy starali się o kredyt .

Wprowadzamy zmiany w projekcie, dom będzie dużo wyżej niż w projekcie, powiększamy wykusz w jadalni , podnosimy ścianę kolankową, na parterze zamieniamy pokój na łazienkę ,a z łazienki robię spiżarkę.Likwidujemy tez ogród zimowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochani!

Przepraszam że długo sie nie odzywałam, niby zawsze zaglądam na forum, ale jakoś weny mi ostatnio zabrakło :roll: tyle sie działo i myśle że stąd małe zmęczenie materiału :-?

W piątek zaczynamy tynki :) ma sie zejść ze 2 tygodnie, kurcze jeszcze troche i zacznie sie moje ulubione :D urządzanie 8) dosyć już mam tych cegieł i zapraw ;)

 

Buziaki

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek zaczynamy tynki :) ma sie zejść ze 2 tygodnie, kurcze jeszcze troche i zacznie sie moje ulubione :D urządzanie 8) dosyć już mam tych cegieł i zapraw ;)

 

Aguś to cudowna wiadomość. :D Ja też bym już tak chciała.

Życzę Ci superowej pogody coby te tynki szybko schły.

A masz juz upatrzoną glazurkę, terakotę i podłogi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehehehehehe

w kuchni planuje ecri, a w łazience hmm biore pod uwage dwie opcje, ciemny brąz z ecri albo ciemny szary z ecri :D terakota będzie jasna, a parkiet jest niewiadomy :roll:

 

No i piknie :lol: Też lubuję się w takich zestawach kolorystycznych. :D

Mam nadzieję, że jak już się na coś zdecydujesz i w rezultacie zakupisz, to nam pokażesz? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewnie :)

a Ty Edytko masz już coś upatrzonego?

 

Niiii :lol:

To znaczy wiem co mi się podoba, ale nie wiem gdzie co i jak :lol:

Bardzo podobała mi się glazurka do łazienki w TTW, aż do momentu kiedy nie zobaczyłam ile kosztuje - 210 zł za m2 :o :o :o No i już się wyleczyłam :lol:

A tak poza tym będę z wyborem czegokolwiek miała nie lada problem, bo troszku wybredna jestem pod tym względem :-? Jak przyjdzie ten czas, że będę musiała już coś wybrać, to wtedy będę się martwić, coś w końcu chyba wybiorę :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...