Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

nowi budowniczy


Gość marnia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ależ chciałbym być na takim etapie jak Wy! Lubię wykończeniówkę i urządzanie się. Większość prac będziemy wykonywać we własnym zakresie, a i zgodni jesteśmy mniej więcej w gustach. Tak czy inaczej większość decyzji będzie podejmowała Asia, a moja rola ograniczy się do akceptowania lub negacji jej pomysłów. 8)

Właśnie czekamy na przybycie doradcy kredytowego, ma być u nas za niespełna godzinę. Dziś otrzymałem też wiadomość, że projekt przyłącza wod-kan jest gotowy do odbioru. A żadne z nas nie dostanie choćby pół dnia wolnego wcześniej niż za 2 tygodnie. Ech. co za życie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

Tynkarze niestety nie zaczeli wczoraj, będą w poniedziałek, w sumie to dobrze sie złożyło bo w czwartek i piątek było wielkie sprzątanie - rąk i nóg nie czuje, wszystkie gnaty mnie bolą :o

Jeszcze troche i coś mnie trafi, ciągle trafiamy na fachowców-brudasów! :evil: po wszystkich trzeba sprzątać :evil:

Zamiast obejrzeć elektryke trzeba było gruz wyrzucać...tak czy siak jutro sie jej przyjrze, bo to ostatnia chwila :roll:

 

Pozdrawiam

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga&piotr, gratuluję! :lol: Ja tam bym już sprzątała, żeby tylko było po kim. Wciąż jestem w papierach, a własciwie, to papiery są u architekta. Mam nadzieję, że w czerwcu uda się zacząć. To czekanie to koszmar. Jak jadę samochodem, to obsesyjnie patrzę na budujące się domy. Jakie mają okna, jakie dachy, jaskółki, lukarny i inne. Ludzie budują, a my stoimy. :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga&piotr, gratuluję! :lol: Ja tam bym już sprzątała, żeby tylko było po kim. Wciąż jestem w papierach, a własciwie, to papiery są u architekta. Mam nadzieję, że w czerwcu uda się zacząć. To czekanie to koszmar. Jak jadę samochodem, to obsesyjnie patrzę na budujące się domy. Jakie mają okna, jakie dachy, jaskółki, lukarny i inne. Ludzie budują, a my stoimy. :evil:

u nas było tak samo.. nic sie nie martw zobaczysz jak ruszycie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa zapomniałam dodać że tynkarze już działają, wczoraj odbyło się gruntowanie i takie tam przygotowania :lol: jutro wam zdam szczegółowe relacje i jakieś fotki zrobie ;)

 

 

Aga

 

Aguś ale masz faaaaajnie :lol: :D

Foty zrób koniecznie, to przynajmniej się co nieco naumim przed moimi tynkami. :lol:

 

Andziu trawertyn jest boski. :D

Ale fotki łazienek są takie maciupkie, że nic nie widać. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...