Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

nowi budowniczy


Gość marnia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Racja.

Mnie i mą Misie to dopiero czeka dopracowywanie projektow i przy tym szereg nawet zaciętych dyskusji małżeńskich co do przyszłego wyglądu pomieszczenia.

Galeria zdjęć z budowy to musi być fajna sprawa!!!

u Nas narazie trawa i ścięte gałęzie czekające na ładniejszy dzień i n akiełbaske z ogniska :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie:)

Wreszcie sie pozbierałam i moge sie wziąć za poszukiwania kolejnych niezbędnych rzeczy do domku :)

Najwyższy czas na drzwi zewnętrzne i garażowe :roll: taaa.....biore sie za szukanie ;)

W czwartek byłam z kotem na zabiegu - kastracja, normalnie mnie to rozwaliło :-? na szczęście kociej doszedł już do siebie i ma sie dobrze :)

 

Anetko z tą galerią to całkiem dobry pomysł, sama sie nad nią zastanawiałam ale do tej pory sie nie zebrałam :roll: no ale jeszcze nic straconego ;)

 

Edytko - daszek miód malina :lol:

 

mcbarte wybór projektu to ciężka sprawa, ale jak mniej więcej macie podobny gust to powinno obejść sie bez bólu :wink:

Już nie moge sie doczekać sezonu ogniskowo-grillowego 8)

 

Pozdrawiam

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej!!!

Przymierzamy się do projektu z18 gl2s ze studia z500 z przeróbkami, narazie wstępnie porozmawialiśmy sobie z panią projektant i na jesień weżmiemy sie do obróbki projektu, a teraz czekam na pare ładnich dni jakie były tydzien temu i jazda na kielbaske z ogniska mniam mniam.....

Już czuje ten zapach.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie...po malunku..na dniach dostanę WZ,,potem wchodzi geodeta robi podział i zescalenie działki mojej i sąsiada...czekanie na podpis Wójta miesiąc....w miedzy czasie architekt zaadoptuje projekt i naniesie niewielkie zmiany < już kupiłam >

http://www.archon.pl/index.php?act=12&sid=m4684a6a5b19e4

 

pozwolenie na budowę..i mam nadzieję że zacznę jesienią :D

 

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kobietki :D

Wreszcie znalazłam chwile zeby do was zajrzeć ;)

Jakaś zaganiana jestem :-? w pracy kocioł....no cóż.

W każdym razie dziś ekipa zakończyła prace tynkarskie huuuura :lol: :lol: :lol:

Wczoraj kończyli garaż i takie tam pierdoły, jutro rozliczenie i świeża dostawa zdjęć 8) Wyszło im pięknie, ładnie posprzątali, nawet okna mają zamiar umyć, fiu fiu :lol:

Co do galerii to nie wiem czy znajde na nią czas, tym bardziej że pomyślcie o zbliżającym sie sezonie grilowym :lol: i gonitwach po sklepach budowlanych itp :wink:

 

Buziaki

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich cieplutko :D :DPrzepraszam ,że Was ostatnio zaniedbałam ale mogę ogłosić ,ze po długich i cięzkich zmaganiach mam w końcu wszystkie dokumenty potrzebne do kredytu..Teraz muszę odczekać dwa tyg i będziemy składac wniosek o kredyt. Podobno uprościli w banku procedury i w ciągu tygodnia można miec kredyt w zasięgu konta :D :D

Dziś byłam na spacerze z dziećmi, poszłam do cioci i jak do niej weszłam do zdębiałam, oczy w słup i tak dalej...Na ścianie ma śliczny tynk strukturalny. Taki o jakim marzę.Nie miałam tel przy sobie a szkoda bo od razu bym fotkę zrobiła i na forum pokazała.Ma dobrego fachowca , co ja piszę dobrego, bardzo zdolnego fachowca.Facet specjalizuje sie w tynkach , kładzeniu płytek i w sufitach podwieszanych acha jeszcze hydrauliką się zajmuje.Od razu wzięłam namiary na niego.Nie jest tani ale za to jakie ma referencje....

Mam nadzieję ,że będziecie na zlocie? I w końcu osobiście będziemy mogli sie poznać :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...