Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa częstochowska i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Czy w okolicach Częstochowy lub w mieście jest jakiś zakład kamieniarski godny polecenia?

Zależy mi na granicie o nazwie "Tokowski (Tołkowski)" . Na już chciałabym parapety z tego granitu, a w późniejszej perspektywie jeszcze kilka innych grubszych rzeczy.

 

ja mogę polecic goscia na Łódzkiej-Ludowej. Ma lokal w częstochowie gdzieś na początku przejścia tych ulic ( Łódzka przechodzi w Ludową )

Zakład kamieniarski ma gdzieś pod częstochową, a tam tylko punkt handlowy.

Ja u nich zamawiałem kominek.

Natomiast parapety marmurowe kilka lat temu zamawiałem gdzieś w kieleckim, już nie pamiętam dokładnie gdzie. Gdyby jednak ten kontakt Cię interesował, to mogę odszukać fakturkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Właśnie zdecydowaliśmy się z żoną na budowę domu. Nasz projekt to "Calineczka" z Archipelagu. Czy może ktoś buduje dom wg projektu, bardzo chcielibyśmy zobaczyć jak ten domek wygląda w "realu" i ewentualnie skorzystać z rad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupę budującą . .Mój domek prawie już gotowy , za 2 miesiące się wprowadzamy . Można o nim poczytać w dziennikach budowy tytuł Budujemy naszego maluszka . Dzięki grupie budującej z Częstochowy trafiłam na super elektryka Pana Grześka , który wraz ze swoim bratem Krzysiem uszczęśliwią kazdego inwestora swoją pracą. Ponadto polecam mojego cieślę Pana Biernackiego z Truskolas i Pana od KG Pana Mazika ( jego robota to majstersztyk ) . Dekarze , to oczywiście forumowi bracia GALOWIE . To podobna najlepsza ekipa dekarska w okolicy. Moje kominy bez kropli deszczu i manimalnej nawet poprawki przeżyły wielkie deszcze letniej powodzi. Jak poczytacie forum , to niestety okazuje się że niemalże każdy komin był do poprawki , po Galach niet . Wogóle cały dach nie wymagał jakielkolwiek poprawki SUUUUPER . Mogę również pochwalić mojego murarza i go polecić. Dlaczego piszę o moich fachowcach - bo pełno na rynku budowlanym partaczy i oszustów. Majstrów jak z koziej dupy trąby . Których błędy rzutują póżniej na komfort mieszkania we własnym domu. Zapraszam na moją stronkę

ACHA , MAM DO SPRZEDANIA ZA 200 ZŁ PALETĘ MAKSA Z KOZŁOWIC I PRAWIE PÓŁ PALETY POŁÓWEK . POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupę budującą . .Mój domek prawie już gotowy , za 2 miesiące się wprowadzamy . Można o nim poczytać w dziennikach budowy tytuł Budujemy naszego maluszka . Dzięki grupie budującej z Częstochowy trafiłam na super elektryka Pana Grześka , który wraz ze swoim bratem Krzysiem uszczęśliwią kazdego inwestora swoją pracą. Ponadto polecam mojego cieślę Pana Biernackiego z Truskolas i Pana od KG Pana Mazika ( jego robota to majstersztyk ) . Dekarze , to oczywiście forumowi bracia GALOWIE . To podobna najlepsza ekipa dekarska w okolicy. Moje kominy bez kropli deszczu i manimalnej nawet poprawki przeżyły wielkie deszcze letniej powodzi. Jak poczytacie forum , to niestety okazuje się że niemalże każdy komin był do poprawki , po Galach niet . Wogóle cały dach nie wymagał jakielkolwiek poprawki SUUUUPER . Mogę również pochwalić mojego murarza i go polecić. Dlaczego piszę o moich fachowcach - bo pełno na rynku budowlanym partaczy i oszustów. Majstrów jak z koziej dupy trąby . Których błędy rzutują póżniej na komfort mieszkania we własnym domu. Zapraszam na moją stronkę

ACHA , MAM DO SPRZEDANIA ZA 200 ZŁ PALETĘ MAKSA Z KOZŁOWIC I PRAWIE PÓŁ PALETY POŁÓWEK . POZDRO

 

wlasnie takie wypowiedzi wnosza cos na forum.kogos polecacie a kogos nie.niech partacze trzymaja sie z daleka...korzystam z forum od dawna,zanim jeszcze zaczalem budowac.wiele spraw ktore byly dla mnie czarna magia staly sie teraz oczywiste.ja znasz temat to mozesz wchodzic w polemike z fachowcem,jak nie robisz maslane oczy i lykasz co ci ow majster powie a jego slowa traktujesz jak wyrocznie...bogu dzieki za MURATORA...p.s jak skoncza moj dach to tez sie odezwe i kogos polece <lub nie>.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupę budującą . .Mój domek prawie już gotowy , za 2 miesiące się wprowadzamy . Można o nim poczytać w dziennikach budowy tytuł Budujemy naszego maluszka . Dzięki grupie budującej z Częstochowy trafiłam na super elektryka Pana Grześka , który wraz ze swoim bratem Krzysiem uszczęśliwią kazdego inwestora swoją pracą. Ponadto polecam mojego cieślę Pana Biernackiego z Truskolas i Pana od KG Pana Mazika ( jego robota to majstersztyk ) . Dekarze , to oczywiście forumowi bracia GALOWIE . To podobna najlepsza ekipa dekarska w okolicy. Moje kominy bez kropli deszczu i manimalnej nawet poprawki przeżyły wielkie deszcze letniej powodzi. Jak poczytacie forum , to niestety okazuje się że niemalże każdy komin był do poprawki , po Galach niet . Wogóle cały dach nie wymagał jakielkolwiek poprawki SUUUUPER . Mogę również pochwalić mojego murarza i go polecić. Dlaczego piszę o moich fachowcach - bo pełno na rynku budowlanym partaczy i oszustów. Majstrów jak z koziej dupy trąby . Których błędy rzutują póżniej na komfort mieszkania we własnym domu. Zapraszam na moją stronkę

ACHA , MAM DO SPRZEDANIA ZA 200 ZŁ PALETĘ MAKSA Z KOZŁOWIC I PRAWIE PÓŁ PALETY POŁÓWEK . POZDRO

 

Witaj dodusia55

 

 

Czy możesz wysłać mi namiary na wszystkie osoby ( najbardziej zależy nam na murarzu), o których pisałaś, ponieważ my z mężem czekamy na pozwolenie na budowę i po nowym roku zaczynamy. Podaję adres mailowy [email protected]

 

Dzieki i pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o namiary na dobrych i sprawdzonych elektryków.

 

instalacja w domu, firmie, przyłącze? Sama elektryka czy z systemami sterowania, alarmem itp? Sam się tym zajmowałem ostatnio raczej u znajomych i siebie:D ale zostało mi kilka namiarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj dodusia55

 

 

Czy możesz wysłać mi namiary na wszystkie osoby ( najbardziej zależy nam na murarzu), o których pisałaś, ponieważ my z mężem czekamy na pozwolenie na budowę i po nowym roku zaczynamy. Podaję adres mailowy [email protected]

 

Dzieki i pozdrawiam serdecznie

 

Po swojej budowie oraz budowach znajomych mogę polecić ludzi do: wylewek miksokretem, ocieplenia, elewacji zewnętrznej, cieśli-dekarzy, wod-kan i co, elektryki....tynkarzy nawet nie chce wspominać [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...