Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa częstochowska i okolice


Recommended Posts

Witam, poszukuję ekipy do ogrodzenia murowanego, czy mógłby ktoś polecić jakiegoś dobrego fachowca?

 

witaj,

u mnie ogrodzenie murowane z drewnianym wypełnieniem będzie w sierpniu robił wykonawca z Wrzosowej, jeśli się sprawdzi podam namiar (oferta cenowa ciekawa;)).

Pozdrawiam

 

I

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam poszukuję dobrego elektryka, który wykona u mnie instalację elektryczną. Dom powierzchnia 120mk powierzchni użytkowej. Ok 70 punktów, instalacja TV SAT, alarmowa. Termin wrzesień tego roku.

 

Jakie są stawki za punkt i czy 60zł z materiałem za punkt to dużo :confused:

 

Polecam z czystym sumieniem swojego elektryka Pan Mirosław Stanik 604 328 134 Jest to jeden z najlepszych fachowców jakiego miałam u siebie na budowie. Jest na bieżąco z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi. Robi szybko i solidnie. Myślę, że też nieco taniej niż 60 zł. U mnie stawka sprzed ponad roku to 45 zł za punkt z materiałem bardzo dobrej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam,

 

u mnie tynki robiła ekipa z Przyrowa, pan Tadeusz.

Każda z nastepnuch ekip, którzy zobaczyli dzieło oniemieli.

 

Tynk nadaje się po zagruntowaniu do malowania.

Widziałem tu wpisy na temat piasku, wapna i cementu.

To niezmiernie istotna rzecz. Pan Tadeusz robi tylko tynki z wapna i cementu jednej marki.

Piasek też mu przywożą z okolic Włoszczowej.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany proszę o maila:

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świadectwo charakterystyki energetycznej

 

Witam

Jeśli ktoś potrzebuje w dobrej cenie to informuję że jest gość Bachniak Tomasz tel. 664 025 349

Uprzedzam że nie sprawdzony gość ale po co komu rzetelne świadectwo. Ja za swoje zapłaciłem 500 pln i leży w szafie.

cena tylko 350 pln !!!

 

Ja właśnie zapłaciłam 650 zł , ale gość zrobił rzetelnie i nawet był na budowie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez bylem zaintereasowany ta firma. Zaloze sie, ze znalazles ja w interenecie. Marketing i reklama dzwignia handlu i biznesu :) Dostalem od nich nawet kosztorys, potem spotkalem sie z moim kierownikiem. Pan kierownik mial z nimi pewne doswiadczenia i niestety nie byl zadowolony. Oczywiscie to byla jedna subiektywna opinia. W zyciu jednak sprawdza sie opinia - na dobrych fachowcow trzeba czekac. Ci dostepni od reki np na allegro to spore ryzyko.[/quote

Dotyczy Firmy Saczel

Rozmawiałem z nimi na początku roku. Kontakt bardzo miły. Otrzymałem kosztorys. Jednak nie wybraliśmy tej firmy. Troszkę mnie zdziwiła chęć zaliczki na materiały w sporej kwocie.(50tys.)

SSO zbudował mi p. Gabriel Płaneta. Pozdrawiam Forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...