Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa częstochowska i okolice


Recommended Posts

Mam pytanie:czy ktoś współpracował z hurt.Domex,jakie ceny porotermu udało się wyrwać.czy ew.macie na uwadze lepszą hurt.

 

Z Domexem było fatalnie. Rozmowa sprowadzała się nie do tego, ile chcę u nich wydać, ale do tego jakie to oni koszty ponaszą dowoząc do mnie materiały :o Paranoja jakaś! Koniec końców z wielkim bólem zaproponowali ceny detaliczne i transport w tej cenie :D:D:D Więc ich olałem na całej linii.

W Częstochowie fajną hurtownią (elastyczną) jest Builder - u nich dostałem najlepsze ceny i warunki finansowe. Myslę że warto z nimi pogadać bo do Kłobucka niedaleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej, hej Viperka, z budowy nie rezygnuję, budowa jest w Poraju a w Choroniu mam tylko działkę do sprzedania. Fachowiec własnie jest teraz u nas i pije herbatę, gdybyś chciała zobaczyć jak buduje jego firma to zapraszam na moja budowę. Jak zginie śnieg to wybieramy się na wieś więć w najbliższych dniach podrzucę Ci mój nr tel na priv. A na budowę zapraszam z mężem, który pewnie fachowym okiem oceni efekty firmy, a mój mąz dopowie co wie na temat tego fachowca.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

tak sobie jeszcze pomyślałam,że jeśli jesteś na etapie budowy to zdradzisz mi gdzie i w jakich cenach kupowałaś styropian ,stal itp.my budujemy tam domek wekendowy,dlatego trudno nam ocenić i wyszukać

dobre hurtownie z materiałami pomocniczymi.pan ,który to nam będzie stawiał/brygada/da nam cennik,ale dobrze by było to porównać z innymi.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Romka

Stal kupowaliśmy w firmie "Plimet" w Kłobucku ul. Kasztanowa 48 w kierunku Wręczycy Wielkiej. Ceny mieli naprawdę konkurencyjne.

Styropian kupujemy teraz naprawdę niedrogo ale to po znajomości cena dla obcych ok. 140 zł dla nas 110 zł . hurtownia na stradomiu

Sporo materiałów kupowaliśmy też w hurtowni Bislex na wręczyckiej koło nowej drogi na cmentarz komunalny

pozdrawiam olka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Odzywam sie rzadko ale mam duzo roboty. Moja cudowna gmina dała mi warunki zabudowy po 5 miesiącach. Teraz kończę dokumentacje do budowy wodociagu ( wodociagi moze mi zafunduja 115 m ) właśnie złozyłem znowu podanie o warunki na budowę tym razem wodociagu. Pan w gminie na dzieńdobry zapowiedział mi 220 pln za wydanie decyzji, na razie go zignorowałem. Dodatkowo jestem w trakcie dokumentacji do linii elektrycznej z przyłączami.

Przy tym wszystkim okazało sie że musiałem przeprojektować dom bo Mitek przysłał mi propozycje wieźby za 34 000 brutto na dom 14 x 10 i to tak zaprojektowanej ze praktycznie na poddaszu nie da sie zrobić zadnego pomieszczenia. Zdecydowałem sie na klasyczna więźbe i strop teriva.

Ustalam jeszcze ekipę do murowania. Dostałem namiar od Rydza i chyba sie zdecyduje. Robia dobre wrazenie i maja dobre ceny. Maja jeden feler nie robia wieźby.

Natomiast gazownia doprowadziła mnie do szłu bo odmówiła zrobienia 110 m gazociagu bede musiał zdecydować sie na butlę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okolice kłobucka ,bardziej może działoszyna

interesuje cena betonu z pompą i trans .beton b15,b20,jakie ceny i przede wszystkim gdzie ,może macie jeszcze telefony

wiem że to trochę nie tak ,ale musi dowiadywać się na odległość,a póżniej w soboty jeżdzimy coś konkretniej załatwiać

z góry dziękuję za odpowiedzi i podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Witam wszystkich na tej grupie :)

Ja tutaj tylko na chwilę wyjazdowo z "Grupy Wrocławskiej" (mam nadzieję, że nie przeszkadzam 8) )

 

Mam do Was pytanie, czy macie może doświadczenia z firmą Drewbet z miejscowości Lipie koło Częstochowy.

Dokładnie jestem zainteresowany ich drewnem na więźbę, słyszałem że mają impregnowaną ciśnieniowo.

Ponoć z transportem do Wrocławia i tak mają dość korzystną cenę w porównaniu z lokalnymi tartakami, więc szukam o nich każdej informacji od forumowiczów, krórzy być może korzystali z ich produktów.

Wszelkie opinie mile widziane :D , dzięki

 

Pozdrawiam

na gościnnym występie - Wojty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie, czy macie może doświadczenia z firmą Drewbet z miejscowości Lipie koło Częstochowy.

Dokładnie jestem zainteresowany ich drewnem na więźbę, słyszałem że mają impregnowaną ciśnieniowo.

Ponoć z transportem do Wrocławia i tak mają dość korzystną cenę w porównaniu z lokalnymi tartakami, więc szukam o nich każdej informacji od forumowiczów, krórzy być może korzystali z ich produktów.

Wszelkie opinie mile widziane :D , dzięki

 

Zewryfikuj ich ceny - choćby telefonicznie. Ja sugerując się tym, że wszystkie chodniki

w mieście są robione z ich materiału pojechałem do nich bi się zorientować w cenach kostki

brukowej. Na wejściu byli 30% drożej niż najdroższa konkurencja z terenu miasta :o .

Może drewno maja w lepszych cenach.... :-? Złego nic o nich nie słyszałem czyli chyba

z jakością nieźle bo złe wiadomości się najszybciej rozchodzą.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie, czy macie może doświadczenia z firmą Drewbet z miejscowości Lipie koło Częstochowy.

Dokładnie jestem zainteresowany ich drewnem na więźbę, słyszałem że mają impregnowaną ciśnieniowo.

Zewryfikuj ich ceny - choćby telefonicznie.

....Może drewno maja w lepszych cenach.... :-? Złego nic o nich nie słyszałem czyli chyba z jakością nieźle bo złe wiadomości się najszybciej rozchodzą.

Dzieki za info :) - informacja o tym że nie słyszało sie jakiś szczególnie niepochlebnych opinii też jest dla mnie ważną informacją

 

Co do ceny, to własnie patrze... i tak jeszcze przed negocjacjami, to mają podobne z cenami w mojej okolicy, a drewno impregnowane ciśnieniowo, więc dlatego sie tym zainteresowałem...

 

Pozdrawiam,

Wojty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...