Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa częstochowska i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mam do sprzedania:

okna dachowe

 

FAKRO FPP-V U3 78/140 preSELECT z kołnierzem 1300 zł, nowe oryginalnie zapakowane

FAKRO FTP-V U3 78/140 z kołnierzem 1000 zł , nowe, oryginalnie zapakowane

FAKRO FTS 78/118 z kołnierzem 700 zł,również nowe

folia dachowe

DELTA VENT-N 3 rolki( 75m2 w rolce) 200 zł za sztukę.

tel. 692156534

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję namiarów na rzecznika w dziedzinie kominiarstwa - nieuczciwy wykonawca podłączył mi kominek do komina rurami stalowymi i miejscami metodą "na styk" przy czym tam gdzie były "zakręty" rury dostawiał jedną stroną a po drugiej miałem kilka cm przerwy. Potem to ładnie zamurował żeby nie było widać - nie wiem czy to podpada pod kryminał typu próba zatrucia czadem, ale kasę którą dałem tytułem zaliczki chciałbym odzyskać.

 

PS Czy macie namiary na kompetentnych i uczciwych fachowców od kominka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry,

czy ktoś z grupy częstochowskiej kupował i montował okna w firmie "Yapi".

Prosiłbym o wrażenia.

Dziękuję,marek.

 

Witam !

 

Jeśsli szukasz dobrych okien , przyślij zapytanie .

Zajmujemy sie produkcja i montażem okien od 20 lat.

Działamy głównie na terenie śląska.

Mój adres mailowy : [email protected]

tel. 606 644 036

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Została mi po budowie siatka ogrodzeniowa:

150 cm wysokości, oczko 100/75

powlekana PCV

kolor ciemno-zielony

długość ok. 90 m

 

Na słupkach wisiała ok. 4 lat. Stan częściowo dobry, miejscami

uszkodzona.

 

Cena ok.250 pln

 

Zainteresowanych proszę o kontakt mailem na adres [email protected] tel. 606 155 899

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mozecie polecic jakiegos slusarza/kowala od barierek balkonowych ? Mam juz dosc, rozmawialem juz z 3 wykonawcami, umawiaja sie , nie przychodza, nie dzwonia, na maila odpowiadaja po tygodniu lub wcale, zapominaja, etc. Jak na tym etapie tak szanuja klienta to nie chce myslec jak bedzie wygladala realizacja zlecenia! TRAGEDIA!

 

 

Monika1981 : Pare postow wyzej Teri4 szuakala/szukal takiego kibelka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z Was brał do robienia kotłowni firmę Instalbud z Warszawskiej? Podali mi cenę ale nic konkretnego oprócz SBdK (standardowych bajeczek dla klienta): że robią ze sprawdzonych materiałów, przeszkoleni ludzie, profesjonalne narzędzia. Norma :) Żadnych informacji technicznych, żadnych producentów ich sprawdzonych materiałów itp. W zamian jedna ewidentna "kiwka" - że niby jak oni zrobią instalację to mam +2 lata do gwarancji (jakbym nie umiał wykręcić numeru do producenta i zapytać czy to prawda - no ale może po prostu nie wyglądam zbyt inteligentnie i nie umieli się powstrzymać...)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firmy nie znam, osobiscie dostaje wysypki ( alergia) jak slysze takie bzdety. Co to sa sprawdzone materialy ? jakie przeszkolenie ? certyfikaty? profesjonalne narzedzia ? wszystkie sa profesjonalne, jak sie wie jak uzyc. Jak dla mnie, to nie jest profesjonalne podejscie do klienta, jak teraz traktuja Cie jak dziecko to i potem beda tak traktowac, a szczegolnie jak cos schrzania. Cwaniakow mozna poznac po tym, ze rzadko wchodza w szczegoly, detale. Moze to byl tylko szef, rzeczywiscie gowno sie zna na hydraulice, tylko nagania klientow i pilnuje kasy. Amen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

U mnie wykonywała kotłownię firma Eko-Instalbub z ul. Warszawskiej. Nie wiem czy to ta sama o którą pytasz ale pewnie tak.

Mnie się z nimi dobrze współpracowało. Dostałem kilka propozycji do akceptacji, w ktorych było wszystko wyszczególnione - jaki kocioł, jaki kominek, jakie grzejniki itd.Wszystko po negocjacjach i zatwierdzeniu zostało zrealizowane. Dla mnie o.k.

Instalacje wodna zaczął mi robić inny fachowiec, ale po 2 miesiącach partaczenia wypieprzyłem gościa . Oczywiście to co on spartaczył poprawiali, lub od nowa robili ci z warszawskiej.

A swoja droga o wszystko trzeba pytać , no chyba, ze ma się konkretne wymagania - piec takiej firmy, kominek takiej itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...