Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa częstochowska i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam serdecznie.

 

Wczorajszej nocy miałem włam na budowę. Zniknęło kilka rzeczy jak poniżej. Gdyby komus się rzuciły w oczy po okazyjnej cenie to prosze o info: 603526744

 

Kosa spalinowa NAC

Wyrzynarka MCAllister

Frezarka górnowrzecionowa MCAllister

Strug MCAllister

Wiertarka Bosch

Cały sprzęt w oryginalnych walizkach

Zółto czarny kuferek na narzędzia - brak w przedniej sciance kieszeni na wiertła

Aluminiowa walizka na narzędzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

 

Wczorajszej nocy miałem włam na budowę. Zniknęło kilka rzeczy jak poniżej. Gdyby komus się rzuciły w oczy po okazyjnej cenie to prosze o info: 603526744

 

Kosa spalinowa NAC

Wyrzynarka MCAllister

Frezarka górnowrzecionowa MCAllister

Strug MCAllister

Wiertarka Bosch

Cały sprzęt w oryginalnych walizkach

Zółto czarny kuferek na narzędzia - brak w przedniej sciance kieszeni na wiertła

Aluminiowa walizka na narzędzia

 

No to ładnie. Współczuje koledze. Powiedz w jakiej okolicy masz budowę. Czytałem w wyborczej jakieś pół, może rok temu, że złapali szajkę zajmującą się włamami na budowy na stradomiu. Pewnie teraz już ich wypóścili i chłopaki znowu w akcji, tylko mogli zmienić rejon. Sprawdź na giałdzie na Włókniarzu lub na zawodziu na ryneczku we wrorki i w piątki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Poszukuje namiaru na piasek do zasypania fundamentu nie drogo. Z moich wyliczeń około 300 ton, wiec cena do negocjacji musi być heheh[/quot

Witam,

znalazłeś może ten piasek w korzystnej cenie? ja też potrzebuję ok.300 ton więc dołączam się do poszukiwań

a można zasypać chociaż w części czymś tańszym, np;gruzem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piaskarni na Ikara chcą 9zł za tonę piasku zasypowego i 100zł za kurs. Szukam lepszej oferty, a jak nie znajdę to postaram się ugrać troszkę na kosztach transportu. Toż chyba nie codziennie mają klienta który zamawia u nich 30 kursów??? ...mam nadzieję... . Co do pomysłu z gruzem to zapytaj kierbuda...on powinien coś doradzić. Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś poszukuje płytkarzy to szczerze mogę polecić ekipę panów Piotra, Karola i Wojciecha z okolic Wręczycy - nr tel. 500 418 077. Panowie układali u nas tarasy - nie mieli łatwego zadania bo powierzchnia wyjściowa, mówiąc delikatnie, nie była zbyt równa. Solidnie przygotowali powierzchnię do układania i bardzo ładnie ułożyli płytki. Generalnie świetni fachowcy, solidni, bardzo sprawni i przy okazji chętnie doradzają w trakcie pracy jak rozwiązać różne trudności.

Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma sprawdzonych ludzi od wylewek? z doświadczeniem w "wylewaniu" na ogrzewanie podłogowe w całym domu.

 

 

Heniek Wziątek, akurat tego człowieka mogę z czystym sumieniem polecić. Niestety nie mam juz nr telefonu do niego. Jesli chcesz to poszukaj na forum, ktoś już pisał o nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów z Częstochowy,

 

W połowie października rozpoczynam budowę domu szkieletowego w okolicach ulicy Zielonogórskiej, w związku z czym potrzebuje namiary na: koparka, beton, piasek, zbrojenie, bloczki betonowe, kominy systemowe typu zapel lub podobne, plyty gipsowe/wełna mineralna kostka. Z góry dziękuje za namiary na soldnych dostawców materiałów. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OSTRZEGAM WSZYSTKICH przed Adrianem Borysenko z Będzina.

Prowadził on firmę pod nazwą PRB Góral-BVD Building Company, a teraz ma firmę BUDIMEX, NIP firmy jest ten sam.

Robił u mnie ocieplenie budynku, które nie dokończył. Sprawa w sądzie wygrana, a komornik nie może ściągnąć wierzytelności bo Adrian Borysenko nie ma nic na siebie. Po za tym kupa spapranej roboty i większość do poprawki, same problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OSTRZEGAM WSZYSTKICH przed Adrianem Borysenko z Będzina.

Prowadził on firmę pod nazwą PRB Góral-BVD Building Company, a teraz ma firmę BUDIMEX, NIP firmy jest ten sam.

Robił u mnie ocieplenie budynku, które nie dokończył. Sprawa w sądzie wygrana, a komornik nie może ściągnąć wierzytelności bo Adrian Borysenko nie ma nic na siebie. Po za tym kupa spapranej roboty i większość do poprawki, same problemy.

 

Wspolczuje takich fachowcow i problemow. Mozna zapytac jak dlugo trwala sprawa sadowa, mysle ze wielu inwestorow przeszlo przez podobne pieklo i zabraklo im sily i motywacji do walki w sadzie ( czasem to jak walka z wiatrakami).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów z Częstochowy,

 

W połowie października rozpoczynam budowę domu szkieletowego w okolicach ulicy Zielonogórskiej, w związku z czym potrzebuje namiary na: koparka, beton, piasek, zbrojenie, bloczki betonowe, kominy systemowe typu zapel lub podobne, plyty gipsowe/wełna mineralna kostka. Z góry dziękuje za namiary na soldnych dostawców materiałów. Pozdrawiam

 

Z mojej strony mogę polecić:

-bloczki fundamentowe ul.korkowa 22 tel.34-369-90-45,dobrej jakości i równe,transport po kosztach,murarz sobie bardzo chwalił;

-beton,cegielnia Winiecki Wiesław Grodzisko,tel.34-317-07-58 na całą budowę od niego,polecam,był najtańszy,mozliwośc negocjacji cen (vat);

-płyty gipsowe,Castorama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doradźcie proszę,gdzie w Częstochowie lub okolicach można w rozsądnej cenie zakupić siatkę ogrodzeniową powlekaną.Będe przerabiał temat ogrodzenia na wiosne i licze na tych którzy stawiali płoty własnie z siatki.Dzieki i pozdr.adi

 

Ja kupowałam w firmie Dawid z ulicy Żyznej. Mają duzy wybór, bo są producentami.

 

ka***ud z Cegielni Winiecki brałam też bloczki betonowe, bo twarde i równe, w dobrej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...