Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa częstochowska i okolice


Recommended Posts

Witam, ja też z nimi współpracowałam, w ubiegłym roku, zgadzam się z opinią Wojciecha1, gaz, a właściwie instalację w budynku i na zewnątrz też mam przez ich znajomego podłączone, natomiast jeśli chodzi o naszą gazownię to masakra, im się nie spieszy, gazu nie mam, zimę przetrwaliśmy na kominku z płaszczem wodnym, oby pierwszą i ostatnią.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam.

Oczywiście zgadzam się z pepe77. wszystkie opóźnienia to wina gazowni. Ja czekałem na gaz ponad rok czasu.W zimę grzałem kominkiem oraz elektrycznie. Ale to już historia. I wracając do pytania ta firma z Warszawskiej jest OK. W moim odczuciu są o tyle OK, ze odradzili mi montaż kolektorów ze względów na usytuowanie mojego budynku, dachu oraz dl gości drogi solarnej do kotłowni. Trzeba poczekać aż fotowoltaiczne baterie trochę stanieją. Ate kolektory, które się teraz u nas montuje to trochę przeżytek.

Taka jest moja opinia.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 3 weeks później...

Witam.

 

Co tutaj tak cicho. Nikt nic nie pisze, chyba nie przenieśliście się na inne forum. Mamy wiosnę i ponawiam prośbę o namiary na firmę od kostki brukowej i od ogrodzenia z klinkieru. A w ogóle napiszcie cokolwiek. Przecież ktoś jeszcze buduje się w tej Częstochowie lub okolicy.

Wiem , ze to nasze miasto umiera ale my nie dajmy się.

A dla tych co zaczynają budowę mam do sprzedania skrzynkę budowlana do zamontowania na slupie. Dla zainteresowanych mogę przesłać zdjęcia, a cena do uzgodnienia. Z tego co pamiętam w skrzynce są 2 gniazda 230V i gniazdo siłowe. Oczywiście także cala reszta - oprócz licznika, który daje Zakład Energetyczny.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

A w ogóle napiszcie cokolwiek. Przecież ktoś jeszcze buduje się w tej Częstochowie lub okolicy.

Wiem , ze to nasze miasto umiera ale my nie dajmy się.

 

Ja bym nie powiedzial, ze to miasto umiera, nie ma gdzie zaparkowac auta na miescie, wszedzie korki, w castoramie ruch. 8 lat temu jak mieszkalem w okolicy byl wiekszy luz zarowno w sklepach, jak i na drogach.

 

A odnosnie budowania, mozecie polecic elektryka- chodzi tylko o odbior instalacji/pomiary i pieczatke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Mam namiary na goscia z elektowni, mi robił przyłacz poszło szybko, sprawnie

[email protected] odpisz wysle namiary

Ja bym nie powiedzial, ze to miasto umiera, nie ma gdzie zaparkowac auta na miescie, wszedzie korki, w castoramie ruch. 8 lat temu jak mieszkalem w okolicy byl wiekszy luz zarowno w sklepach, jak i na drogach.

 

A odnosnie budowania, mozecie polecic elektryka- chodzi tylko o odbior instalacji/pomiary i pieczatke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

poszukuje poleconych brukarzy, do polozenia ~400m2 kostki, 250mb obrzezy itp

nie szukam jednoosobowej ekipy, raczej kogos kto potrafi to zrobic kompleksowo bez mego udzialu w wykonaniu i jest w stanie przedstawic kosztorys przed wykonaniem prac ;)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania trochę pozostałości po budowie:

Pustaki wentylacyjne z silikatu 250x240x220 [szerokość x grubość x wysokość w mm] - ok. 36 szt. - 2 zł/szt.

 

Zdjęcia wszystkiego do obejrzenia tutaj.

 

Do odbioru w Chorzenicach k/Kłomnic. Istnieje możliwość odbioru w Częstochowie na Wyczerpach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

poszukuje poleconych brukarzy, do polozenia ~400m2 kostki, 250mb obrzezy itp

nie szukam jednoosobowej ekipy, raczej kogos kto potrafi to zrobic kompleksowo bez mego udzialu w wykonaniu i jest w stanie przedstawic kosztorys przed wykonaniem prac ;)

 

pozdro

 

Jako brukarzy możemy polecić firmę DABAX tel. 512 290 140. Jesteśmy jak najbardziej zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrego dekarza, dach będzie kryty blachodachówką. Mam jeszcze dylemat dotyczący okien, polecacie oknoplast czy drutex. Cenowo lepiej wypada drutex a jak z jakością?

 

Ja akurat mam Oknoplasta Platinum, zaokraglone. Wlasnie ze wzgledu na ten profil wybralem te firme, gdyby nie to pewnie wzialbym tansze np z Drutexa. Okna maja juz dobre 2 lata i nic zlego sie nie dzieje, wygladaja swietnie, montaz ok, obsluga klienta ok, moge polecic z calym sercem. Jesli chodzi o Drutexa to nie mam zdania, ani na nie, ani na tak ( no chyba ze tansze). Wez to co Ci sie podoba, nie kieruj sie marka, chyba ze ma duzo negatywnych opini. Na te okna bedziesz juz patrzyl zawsze !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...