Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa częstochowska i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gość ewazak3

no to mogę się w końcu pochwalic!

W końcu coś działamy a nie tylko papierki, papierki i papierki. Dzisiaj rano koparkowy rozprawił sie z humusem. Mam nadzieję, że za ok tydzień wejdą budowlańcy i zrobia fundament:)

 

Jak miło jak widac, ze coś się dzieje na działce:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam :D ... kupiłam dziś 4 tony cementu po 380 zł. :o :o ..

Podobno mam się cieszyć, bo za chwilę będzie podwyżka o 25 % :o :x :evil: !!!

 

A gdzie kupowałaś w takiej cenie? bo wczoraj tam gdzie mąż szukał były już ceny powyżej 400zł

 

Sorki, że dopiero teraz :oops: :oops: ...

Kupiliśmy od faceta, który przywozi cement z cement. z Działoszyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dawno mnie tu nie było, ale dzis mam problem: potrzebuję namiary na dobre okna, drzwi wejsciowe i bramy garażowe uchylne. Czy możecie polecić swoje okna, drzwi? Czy macie sprawdzonych przedstawicieli?? Chodzi mi o okolice Częstochowy i Myszkowa bo budowa w Poraju.

I jeszcze jeden palący znak zapytania: ( to pytanie bardziej do Pań, bo to Panie właśnie zajmumą się raczej stroną estetyki w nowych domach ) chcę kupić okna - kolor dwustronny i zastanawiam się jak ten ciemny kolor będzie wyglądał od środka zza firanek. Szukam fotek ale nic nie znalazłam a decyzję o kolorze czy dwustronnym czy jednostronnym musze podjąć szybko. Pomocy!!!!

pozdrawiam

założycielka posta

Rena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rena, dwukolorowe okna to sprawdzony pomysł. Od wewnątrz masz białe, więc pasują do firanek, od zewnątrz takie, żeby dobrze komponowały się z elewacją i dachówką. Ja mam mahoń. Od środka w ogóle nie widać, że są dwa kolory. Patrząc od zewnątrz, nie widzi się białego.

Zaglądasz tu od tak dawna, a jeszcze nie masz okien? My już kończymy. Malujemy ściany, kładziemy płytki... Niedługo przeprowadzka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RENA

ja mam okna z zewnątrz orzech włoski, od wewnątrz białe, zamawiałam je w Oknoplaście -Kraków na Jana Pawła w Cze-wie, jestem zadowolaona. Natomiast bramę i drzwi wejściowe w Fensterze na Rocha, są super, też oczywiście w kolorze orzecha włoskiego.

Co do kolorów okien to zdania są podzileone, ja wolę biały kolor od wewnątrz bo rozjaśnia wnętrze jednak, ale nieukrywam, że u kogoś jak widzę ciemny kolor od wewnątrz to też mi sie podoba, ale to też trzeba gustownie urządzić wnętrze. Każdy kolor fajnie wyglada, wybór należy do ciebie :wink:

 

U mnie już po tynkach, czekamy na instalatora ogrzewania.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

stan zero prawie na ukonczeiu ufff plyta wylana :) ale jeszcze sie zostaly sciany fundamnetowe 3 tarasow do wymorowania ! ale to juz jak bedzie czas ku temu. Teraz mam przerwe majster ma wpadac jak bede mieli przestoje na iinych budowach.

Czas na regeneracjie sil ! i poszukanie pieniazkow na reszte inwestycji

 

hej

 

ps. musze jakies ogordzenie zrobic chyba kupie te siatki w markecie co sa , stalowe 1,6m wysokie a w rolce 50mb cos za 200zl

 

widzial kots cos takiego taniej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2katarzyna zaglądam od dawna na forum i okien rzeczywiście jeszcze nie mam, powód jakby błachy ale jednak: 4 lata czekałam na prąd, dom wybudowaliśmy na pożyczanym prądzie od rodziny - a wiadomo jak z rodziną się wychodzi!!!! :cry: :( :-? :wink:

Tak że z wykończeniem czekaliśmy aż szanowna energetyka z Cz-wy rozbuduje linię na naszej ulicy. Linia została rozbudowana w poprzednim roku latem, a prąd przyłączono nam do budynku pod koniec sierpnia więc od tamtego czasu działamy co wekend na budowie. Budowę prowadzimy systemem gospodarczym, czyli mąż robi wszystko sam - "złota rączka" na szczęście za darmoche :wink: '

Teraz fachowcy robią się tynki, szukam okien i drzwi, potem mąz zrobi rozprowadzenie wody i ogrzewanie w domu i będę szukała pieca węglowo-miałowego.

Już teraz szukam w okolicy hurtowni z materiałami do wykonania instalacji wod - kan. Już tez powinnam rozejrzeć się za gontem bitumicznym na dach i oknami dachowymi, szukam też poleconych sprzedawców z wełną mineralną i płytami g-k na poddasze. Dzis byłam w Castoramie i oglądałam ładną bramę garazową z napędem za 1700zł ale słyszałam opinie ze w Castoramie ogólnie jest drogo, co Wy na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

ludzie kochani, podajcie mi jakieś namiary na firmę produkującą garaże blaszane lub jakieś wiaty. POtrzebuję na budowę, a tu albo cena z kosmosu, albo długo się czeka.

Plizzzzzzzzzz :lol:

 

...witajcie ....kupcie gazete, " pośrednik" a tam powinniście znaleć w ogłoszeniach budowlanych coś ciekawego,.... :) ..pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia, szkoda, że nie masz z 2 tys. maxów :wink: :) ... Dzisiaj załapałam doła :( ... Mieliśmy zaklepane maxy, ale niestety okazało się, że cena jest nieaktualna, bo wiele osób kupuje po 5,5 i teraz w pierwszej kolejności załatwiają klientów, którzy tyle właśnie płacą :o :x :evil: ... Mogliśmy zapisać się w innej cegielni :roll: .... Cóż, najzwyczajniej w świecie zostaliśmy wystawieni :evil: ... Teraz, aby dostać maxa po 4 - 4,5 trzeba się zapisać na styczeń :o :o :o ...i to nie jest pewne, że cena nie wzrośnie :-? ...

 

Ludzie może zastrajkujmy :x ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ewazak3
Madzia, szkoda, że nie masz z 2 tys. maxów :wink: :) ... Dzisiaj załapałam doła :( ... Mieliśmy zaklepane maxy, ale niestety okazało się, że cena jest nieaktualna, bo wiele osób kupuje po 5,5 i teraz w pierwszej kolejności załatwiają klientów, którzy tyle właśnie płacą :o :x :evil: ... Mogliśmy zapisać się w innej cegielni :roll: .... Cóż, najzwyczajniej w świecie zostaliśmy wystawieni :evil: ... Teraz, aby dostać maxa po 4 - 4,5 trzeba się zapisać na styczeń :o :o :o ...i to nie jest pewne, że cena nie wzrośnie :-? ...

 

Ludzie może zastrajkujmy :x ....

 

a w jakiej cegielnie tak Cię wystawili??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia, szkoda, że nie masz z 2 tys. maxów :wink: :) ... Dzisiaj załapałam doła :( ... Mieliśmy zaklepane maxy, ale niestety okazało się, że cena jest nieaktualna, bo wiele osób kupuje po 5,5 i teraz w pierwszej kolejności załatwiają klientów, którzy tyle właśnie płacą :o :x :evil: ... Mogliśmy zapisać się w innej cegielni :roll: .... Cóż, najzwyczajniej w świecie zostaliśmy wystawieni :evil: ... Teraz, aby dostać maxa po 4 - 4,5 trzeba się zapisać na styczeń :o :o :o ...i to nie jest pewne, że cena nie wzrośnie :-? ...

 

Ludzie może zastrajkujmy :x ....

 

No szkoda, ludzie poprostu, to są swinie, bez obrażania pożądnych, uczciwych osobników :wink: . Niestety ale ci niepomogę.. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej...... magdac.... moge Ci załatwić poroterm w domexi-e......

 

Sławku, ale to nie dla mnie, mój domek już stoi. To Monikach ma problem, bo ją nadzwyczajniej w świecie oszukali :evil:

 

aaaaa......... rozumiem myślałem że Tobie taki nr. wykręcili.........

mogła umowe podpisać i za materiał zapłacić wtedy nie mieli by wyjścia i materiał by miała... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...