Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa częstochowska i okolice


Recommended Posts

Gość ewazak3

u nas przez ten cholerny deszcz prace zatrzymały sie na murach parteru:/ dobrze że mamy miejscowych robotników i jak tylko nei pada to przychodza i cos "dłubią". Planowo meli od dzisiaj robic strop a tu nici. Narazie jesteśmy na etapie jak widac (stan z 8 września)

http://img74.imageshack.us/img74/3747/3wrzesie4smallsm6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cześć częstochowo i okolico :D

 

jestem z Myszkowa, właśnie czekamy na warunki zabudowy i zaczęłam szaleństwo budowlane w poszukiwaniu cennych informacji. tak trafilam na muratora :wink: Oczywiscie czym więcej czytam tym mniej wiem ale mam nadzieje że jakoś pójdzie :wink: Wybraliśmy fraszkę z domy w stylu, projektu jeszcze nie mamy, czekamy na wz coby wszystko było tak jak powinno :wink: a to fraszka http://www.domywstylu.pl/projekty/jednorodzinne_z_uzytkowym_poddaszem/fraszka/default.asp?id=54

 

frosch możesz napisac u kogo w myszkowie robiliście projekt? i ile przyjemnośc projektu indywidualnego?

 

a teraz idę poczytać co siew okolicy buduje :wink:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o podanie kontaktu do fachowca ( niedrogiego a solidnego ) z Częstochowy lub okolic, który ma uprawnienia do wykonania projektu przyłącza energetycznego do budynku. Pilne.

Z góry dziekuję

 

w.m.

 

poniżej projekt, który będę realizował ( z pewnymi zmianami )

 

http://www.projekty.ign.com.pl/index.php?p=detail&id=359

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

cieśle właśnie pracują nad naszym dachem, więc w związku z tym mam małe pytanko : znam trzy rodzaje papy: na tekturze, na włóknie , i termozgrzewalna...

jaką polecacie na przezimowanie (na wiosnę planyjemy dachówkę) i gdzie można najtaniej kupić????

proszę o wszelkie informacje.

 

A może ktoś chce się pozbyć ziemi z wykopu - baaardzo nam się przyda baaardzo spore ilości..

pozdrawiam P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

cieśle właśnie pracują nad naszym dachem, więc w związku z tym mam małe pytanko : znam trzy rodzaje papy: na tekturze, na włóknie , i termozgrzewalna...

jaką polecacie na przezimowanie (na wiosnę planyjemy dachówkę) i gdzie można najtaniej kupić????

proszę o wszelkie informacje.

 

A może ktoś chce się pozbyć ziemi z wykopu - baaardzo nam się przyda baaardzo spore ilości..

pozdrawiam P.

 

Matko kochana ...3 rodzaje papy :o :o ... Którą wybraliście i dlaczego? Niedługo stanę przed takim właśnie zakupem...sądziłam, że papa to poprostu papa i już :roll: :oops: :oops: ...

To forum mnie wykończy :roll: :wink: :lol: :lol: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dawno mnie tu nie było:-) Ściany stoją, robi się strop i czasu brak:-(

czy ktoś ma namiary na solidnego dekarza? pod koniec pażdziernika więźba będzie już gotowa i trzeba robić pokrycie dachu. Zdecydowaliśmy się na dachówkę cementową, obdzwoniliśmy kilku dekarzy i kiszka:-( zapracowani.

Może ktoś ma jakieś namiary.

Ja ze swojej strony mogę poratować w ten sposób:

moi murarze kończą ok. grudnia. Mogę ich w 100% polecić. Jeżeli ktoś chce namiary na dobrych murarzy to proszę maila na [email protected]. Jak już u mnie skończą ,to prześlę namiary (jeżeli wyrażą zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych;-)))))))))))))))))) Oni oprócz mojej budowy prowadzą jeszcze chyba 2, ale nie ma z tym żadnych problemów - jak mają być to są. nie piją! no jacyś nie z tej ziemi;-) a tyle się nasłuchałam strasznych historii:-))

 

 

ślijcie maile jeśli chcecie namiary

 

i poratujcie dekarzem!

okolice Kamienicy Polskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry !!

Pozdrowienia i szacunek dla wszystkich budujących w Cz-wie i okolicach.

To nasze pierwsze kroki na forum, choć zaglądamy tu od kilku tygodni. Jesteśmy pod wrażeniem Waszej operatywności.

Chcemy w przyszłym roku ruszyć z budową KONKURSOWEGO M02a w Mirowie.Przeraża nas mnogość problemów które przed nami, ale w grupie zawsze raźniej.

Na razie szukamy sensownego architekta, żeby zmodyfikował projekt. A może znajdzie się ktoś, kto już ten projekt zbudował ?

Pomożecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ewazak3
Możecie polecic jakiegoś dobrego fachowca od dachu? Kładziemy blachodachówkę. Nasz z powodu opóźniej przełozył nas na listopad/grudzień a cieśla wchodzic ma za ok 2 tygodnie i obawiam się że przez pogode szlag trafi to co zrobi:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecic jakiegoś dobrego fachowca od dachu? Kładziemy blachodachówkę. Nasz z powodu opóźniej przełozył nas na listopad/grudzień a cieśla wchodzic ma za ok 2 tygodnie i obawiam się że przez pogode szlag trafi to co zrobi:/

 

ewazak3 pytałam naszego ...niestety w tym roku nie da rady :roll: :( ...

 

Ja natomiast szukam murarzy do wyciągnięcia poddasza, bo moi szanowni panowie mimo wcześniejszych 200% zapewnień na budowę znowu nie weszli :evil: :evil: ...może w przyszłym tyg.!!!!!!!!!!!! :o :evil: ...mam ich już dość! :evil: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ewazak3
Możecie polecic jakiegoś dobrego fachowca od dachu? Kładziemy blachodachówkę. Nasz z powodu opóźniej przełozył nas na listopad/grudzień a cieśla wchodzic ma za ok 2 tygodnie i obawiam się że przez pogode szlag trafi to co zrobi:/

 

ewazak3 pytałam naszego ...niestety w tym roku nie da rady :roll: :( ...

 

Ja natomiast szukam murarzy do wyciągnięcia poddasza, bo moi szanowni panowie mimo wcześniejszych 200% zapewnień na budowę znowu nie weszli :evil: :evil: ...może w przyszłym tyg.!!!!!!!!!!!! :o :evil: ...mam ich już dość! :evil: ...

 

 

Dzięki że pytałś.

A co do murarzy to moi są tacy sami jak Twoi, więc ich nie polece:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dawno mnie nie było, ale u nas jeszcze nic się nie dzieje, no prawie nic, wiec nie miałam o czym pisać. Dostaliśmy warunki zabudowy, wiec juz jeden papierek jest, mam nadzieje że w tym miesiącu sfinalizujemy zakup dzialki i bedę mogła dalej działać z papierologią. A i zmieniamy projekt domu bo byliśmy zobaczyć na żywo jak wygląda ten domek i to nie było to. Zdecydowalismy sie na projekt indywidualny, a że dostaliśmy namiary na niedrogiego architekta od sympatycznej forumowiczki :wink: to mam nadzieje że finansowo sie nie zrujnujemy.

Pa-ma niesmiało jeszcze raz prosze o namiary na ekipę, chyba ze z jakiegos powodu nie bedą mogli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...