Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa częstochowska i okolice


Recommended Posts

Ludzie mający tynki cementowo-wapienne - zaglądacie tu??? :-?

 

Dzwoniłam pod nr podany na forum, ale dowiedziałam się, że teraz to tylko gipsowe tynki się kładzie :o :-? ...położą, ale jakość będzie "średnia" :-? ...

 

Widziałam taki tynk zatarty piaskiem kwarcowym i baaaardzo mi się podobał.... macie jakieś namiary na sprawdzone ekipy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

planuję zakupic teraz styropian na ściany oraz wełnę od ocieplenia poddasza, moze są chętni aby teraz też kupić , mozę jak sie zamówiło więcej to jeszcze by mozę sie cos z ceny urwało

znalazłem na allegro styropian termoorganikę i wełnę rockwool taniej niz u nas w Częstochowie,(bo w domexie to chyab oszaleli z cenami , allegro wełna top rock 15 cm 22,90 zł a w domexie 36,90 zł i z wilekij łachy 5 % upustu moga dać ), jezlei sa chetni to piszcie

 

słuchajcie odnośnie tej wełny , jest jeszcze taka firma Romont na ul. Dekabrystów i też maja wełne Rockwool w b. dobrej cenie sprawdzcie,bo niekoniecznie trzeba z Allegro ryzykować. pozdrowienia !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie po dłuższej nieobecności. Ja niestety na początku drogi więc nie wielę pomogę, a przyznam się nieśmiało, że licze na waszą pomoc :oops:

Działkę w końcu mamy i projekcit też już w adaptacji. Dałam też projekt do wyceny 3 wykonawcom i na dniach powinnam otrzymać oferty.

W tej chwili poszukujemy fadromy z kierowcą, jeśli ktos z was miałby jakieś namiary to będę wdzięczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie po dłuższej nieobecności. Ja niestety na początku drogi więc nie wielę pomogę, a przyznam się nieśmiało, że licze na waszą pomoc :oops:

Działkę w końcu mamy i projekcit też już w adaptacji. Dałam też projekt do wyceny 3 wykonawcom i na dniach powinnam otrzymać oferty.

W tej chwili poszukujemy fadromy z kierowcą, jeśli ktos z was miałby jakieś namiary to będę wdzięczna.

 

witam....nr na fadrome.-609033412

-pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giz masz już te tynki??

 

gdzie zamawialiście meble do kuchni?

albo gdzie warto zajrzeć? polećcie coś...

 

tynki juz sa i schna. :)

wykonal je p. T.Rogacz, sa to wapienno gipsowe(Knauf) - metoda mechaniczna nakladane.

sciany gladziutkie, teraz tylko malutkie korekty + gruntowanie i sa gotowe do malowania. :)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...