Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa częstochowska i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Z inicjatywy Forumowiczów została zorganizowana aukcja na rzecz pomocy dla Stefka syna Zeljki i Gabora syna Izy.

Licytowane przedmioty są naprawdę atrakcyjne, http://forum.muratordom.pl/tu-mozesz-zobaczyc-co-licytujemy,t126304.htm

 

Jeżeli coś Ci się spodobało i chcesz pomóc tu możesz zalicytować

http://forum.muratordom.pl/a-tu-licytujemy,t126307.htm

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w licytacji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących w Czestochowie i okolicach :D

 

W czerwcu ruszam ze sporą rozbudową budynku. Jak na razie największy problem mam ze znalezieniem speca od schodów (samonośne, ażurowe).

 

Jak na razie wstępnie kontaktowałem się z:

- Bogunia (Potok Złoty).

- Drew-Slaw (Siedlec),

- Kutak (Cz-wa).

 

Generalnie ceny schodów przyprawiają o lekki zawrót głowy. :-?

Jestem ciekaw opinii na temat powyższych firm (lub innych z Cz-wy lub okolic).

 

Pozdrawiam - ZUZEK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Poszukuję specjalisty , który zrobi instalacje elektryki, telewizji ,internetu , mozecie kogoś polecić??

spróbój pogadać w "Dipolu" na Sikorskiego.

 

Moi drodzy, czy możecie polecić mi kogoś do układania kafelków? Będę baaardzo wdzięczna za namiar do kogoś z kogo byliście zadowoleni.

 

504131788 - Łukasz Grzyb - widziałem jak robi i szczerze mogę go polecić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących w Czestochowie i okolicach :D

 

W czerwcu ruszam ze sporą rozbudową budynku. Jak na razie największy problem mam ze znalezieniem speca od schodów (samonośne, ażurowe).

 

Jak na razie wstępnie kontaktowałem się z:

- Bogunia (Potok Złoty).

- Drew-Slaw (Siedlec),

- Kutak (Cz-wa).

 

Generalnie ceny schodów przyprawiają o lekki zawrót głowy. :-?

Jestem ciekaw opinii na temat powyższych firm (lub innych z Cz-wy lub okolic).

 

Pozdrawiam - ZUZEK.

 

Podciągam pytanie.

 

Bedę wdzięczny za opinie na temat firm lub namiary na dobrych stolarzy. :D

 

Pozdrawiam - ZUZEK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj miałam ten sam problem ażurowe proste schody w jednej firmie zrobili kosztorys na 20 000 zł a w drugiej o 70% mniej na ul. Wielkoborskiej57A. w dodatku z polecenia od osoby która jest bardzo zadowolona, myślę że powinno być dobrze. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj miałam ten sam problem ażurowe proste schody w jednej firmie zrobili kosztorys na 20 000 zł a w drugiej o 70% mniej na ul. Wielkoborskiej57A. w dodatku z polecenia od osoby która jest bardzo zadowolona, myślę że powinno być dobrze. pozdrawiam

 

Witam.

 

Dzięki za info.

Moje wyceny oscylują właśnie w pobliżu 20.000 PLN (14 szt. zabiegów ażurowych !). Firma Domański (robią piękne schody...) wyceniła się na 42.000 PLN :D .

Wiem, że efekt zazwyczaj jest wart sporych kosztów ale w porównaniu z cenami innych etapów budowy to dla mnie lekkie przegięcie.

 

Jeszcze raz dzięki za info.

 

Pozdrawiam - ZUZEK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie w sprawie fachowców co robią sufity podwieszane. Zamierzamy zrobić taki w salonie ale nie mam żadnych kontaktów. Jeżeli ktoś jest już za tym etapem to proszę o namiary.

Pozdrawiam

P.S.

Nareszcie cieplutko się robi :))

Sławek Wąpierski - 605698909 śmiało polecam - robił u nas i jestem z niego zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

 

mam prośbę, musimy doprowadzić wodę do działki i to niestety z drugiej strony ulicy. Jeśli ktoś z Was korzystał kiedyś z usług ekipy, która wykonywała takie prace i robiła przewiert pod ulicą proszę Was o namiary.

Nie ukrywam, że terminowo zależy nam jak najszybciej (myślę o maju, czerwcu max jeśli to możliwe w sierpniu).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie w sprawie fachowców co robią sufity podwieszane. Zamierzamy zrobić taki w salonie ale nie mam żadnych kontaktów. Jeżeli ktoś jest już za tym etapem to proszę o namiary.

Pozdrawiam

P.S.

Nareszcie cieplutko się robi :))

Sławek Wąpierski - 605698909 śmiało polecam - robił u nas i jestem z niego zadowolony

Dzięki za odzew, będę dzwonił do gościa :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...