Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa częstochowska i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

do: Uwe_czw

 

ile desek wchodzi na metr ?

jesli przyjezdzaja z tartaku to raczej wiedza jak policzyc a jesli to jest odsprzedaz to juz wg mnie cięzko.

 

Nie ma problemu z policzeniem - układamy stosik szeroki na 1 metr, deska obok deski, a następnie kolejne warstwy, co do długości ja przyjmuje w/g najkrótszych desek i powinno być OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to to rzeczywiscie drogo, a macie jakies namiary na dekarzy, chodzi o dachowke ceramiczna

 

pozdro

 

Wiesz co musiałabym zapytać... Bo my kryjemy gontem i wiem że nasz cieśla też się tym zajmuje ale czy dachówką to nie wiem.

 

 

Ta cena dotyczy samej konstrukcji bez deskowania, co w waszym przypadku raczej nieuniknione.za deskowanie zawsze doliczają pare zlotych do metra. moze dlatego wychodzi u mnie taniocha.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do: Uwe_czw

 

ile desek wchodzi na metr ?

jesli przyjezdzaja z tartaku to raczej wiedza jak policzyc a jesli to jest odsprzedaz to juz wg mnie cięzko.

 

Nie ma problemu z policzeniem - układamy stosik szeroki na 1 metr, deska obok deski, a następnie kolejne warstwy, co do długości ja przyjmuje w/g najkrótszych desek i powinno być OK.

 

no niby tak ale szkoda czasu na ułożenie tylu desek po to by za chwile je zapakować na samochód... ale chyba lepszego sposobu nie ma.

 

czy ktoś z Was ma orientacje co do ceny robocizny za ocieplenie budynku ( styro 15 cm +siatka+ szpachlowanie) ?

 

do: częstochowianka

 

Na wspólne zakupy dachowki to juz za poźno moja już na dachu(wkrótce fotki). Co do reszty jestem za :D

Pochwal się na priv gdzie się budujecie skoro mamy być sąsiadami :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tu nowa, nie buduje ale remontuje w prawdzie już mieszka w swoim domku lecz zostało mi całe poddasze do zrobienia i tu pytanie o fachowca .od ścianek kartonowo gipsowych ,ma ktoś sprawdzonych?

a jeśli kogoś interesuje gruz to ja mam , i nie mam się go jak pozbyć.

i jeszcze jedno co do stropu teriva jest u nas w okolicy taka firma która produkuje takie stropy .. znajoma się buduje i orientowała się w cenach wyszło dużo taniej - nazwy nie pamiętam ale jakby ktoś chciał to się dowiem. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...