Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa częstochowska i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

kopać nie kopałem ale przyjechali i wywiercili

 

jak jesteś zainteresowany to Ci dam namiar

chętnie skorzystam , i coś o cenie może tez napisz??

 

to jest NPG - Nowe Przedsiębiorstwo Geologiczne

ul. Krótka (tam gdzie są bramy Horman)

gość nazywa się Ireneusz Łukaczewski (czy jakoś tak) - kurde posiałem gdzieś nr do niego.

cenowo w czerwcu 2007r. to było 250 pln od metra wiercenia (razem z rurą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja porownywałem z pvc tylko Jezierskiego (z tego co sie naczytałem to sa lepsze od Okonoplastu) i tak w firmie matpol (ul. Waszyngtona) maja taniej niz w panelus (ul. Kiedrzynska).

Czekam również na wycene z Avente (ul. Krótka)- bardzo dobre okna, wczesniej intersowalem sie takze drewnianymi ale sa drozsze o jakieś minimum 30%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam zamiar kupić wełnę mineralna Rockwool , szukam chętnych osób którzy chcieliby tez nabyć wełnę ,aby móc zakupić ja w grupie i wynegocjowac większe rabaty, mam sprawdzone miejsce gdzie to można kupić , do przedstawienia tej propozycji skierował mnie poniższy artykuł:

 

"Polskim użytkownikom sieci nie wystarczają juz niższe ceny, jakie oferują sklepy internetowe. Ich najnowszym pomysłem jest kupowanie grupowe większej ilości towaru, co pozwala na wytargowanie nawet o 30 proc. niższych cen - czytamy w "Dzienniku".

Kupując w grupie można wynegocjować cenę niższą od kilku do kilkudziesięciu procent. Obniżka zależy od ilości osób które kupują i produktu. Wystarczy zgłosić chęć nabycia towaru, podać maksymalna cenę, za jaką jesteśmy skłonni go kupić i poszukać osób, które chcą zrobić to samo. Sprzedawcy są w stanie obniżyć cenę, aby więcej sprzedać.

 

Takich platform, gdzie kupujący się z sobą kontaktują, jest w Polsce coraz więcej, a korzysta z nich juz kilkadziesiąt tysięcy osób.

 

Na portalach zakupów grupowych internauci negocjują ceny elektroniki, narzędzi i materiałów budowlanych czy mieszkań, a także produktów i usług niedostępnych na polskim rynku. Największą popularnością cieszą się samochody, sprzęt RTV i komputery."

 

Jeżeli sa chętne osoby to proszę o kontakt, można to też rozwinąć na inne materiały budowlane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote=Ziemianie ;-)]A mozesz dac namiar na tego elektryka i skad on jest?

 

Andrzej Rokosa , telefonu nie mam musiałbys w ksiazce telefonicznej poszukać , moge go polecić bo zna sie na instalacjach w domkach jednorodzinnych i podpowiada jak lepiej zrobić daną rzecz ,rzetelny i uczciwy , mieszka we Wręczycy jadąc od Częstochowy w prawo na światłach we Wręczycy i od świateł około 800 metrów po lewej stronie ma dom przy wjeździe na ulice Długą

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy wszystkich!

Bardzo sie cieszymy , ze jest takie forum z którego można się tak dużo dowiedzieć .My ruszamy z budowa dopiero na wiosne, w tym roku zalalismy fundamenty i teraz w pażdzierniku chcemy zrobic punkt zerowy.Nasz domek powstanie w Kłobucku .Teraz napewno będziemy tutaj czesto zaglądać :D :D pozdrawiamy wszystkich forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy wszystkich!

Bardzo sie cieszymy , ze jest takie forum z którego można się tak dużo dowiedzieć .My ruszamy z budowa dopiero na wiosne, w tym roku zalalismy fundamenty i teraz w pażdzierniku chcemy zrobic punkt zerowy.Nasz domek powstanie w Kłobucku .Teraz napewno będziemy tutaj czesto zaglądać :D :D pozdrawiamy wszystkich forumowiczów

 

Witam :D

Powodzenia życzę 8) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jak w temacie. Macie namiar na sprzedawców drewna do kominka. Fajnie by było jakby było sezonowane i połupane ale może być również nie łupane.

 

Wiem że jest punkt na Rocha ale nie chce im się wieźć pod Częstochowę - kierunek Blachownia i nie chcą opuścić za własny transport

[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Mam nadwyżkę styropianu POLSTYR EPS – 70 -040 FASADA frezowany. Grubość 12 cm, 18 oryginalnie zapakowanych paczek + kilka pojedynczych sztuk po budowie. Łącznie 5.5m3, wystarczy na 45m2.

Sprzedam w całości niedrogo. Do odbioru w Lublińcu.

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=437599910

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Wpadłem tu przed rokiem. Wtedy były plany. Teraz czekam na cieślę, aby zrobił więźbę.

Mogę polecić dobrą ekipę do murowania. Byłem z nich zadowolony.

 

Mam też do sprzedania ok. 80-100 kg (musiałbym zważyć) walcówki fi6 w kręgu. Do przewiezienia osóbówką. Na pewno dam jakąś dobrą cenę, bo mnie już potrzebna nie będzie. A stal, jak wiadomo tylko drożeje.

 

Czy ktoś z Was miał doświadczenia z firmą Fenster sprzedającą okna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wiosnę planuję budowę domu w Częstochowie - ponieważ od 12 lat nie mieszkam na stałe w Czwie nie jestem specjalnie zorientowany w rynku mat. bud. Planuję kupić jesienią porotherm 25 /lub maxy/ jeszcze się nie zdecydowałem, bloczki betonowe. Jakie sklepy polecacie, gdxie najkorzystniej zamawiać beton, dachówkę, drewno?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...