Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa częstochowska i okolice


Recommended Posts

Proponuje cofnąć się kilka stron wstecz i notować namiary. Następny krok to obdzwonienie wszystkich i porównanie cen i warunków. Ceny się zmieniają i to że któryś skald był kiedyś najtańszy nie musi wcale oznaczać że dziś jest podobnie.

Moja rada dużo czytaj i pytaj ludzi z doświadczeniem:)

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

witam,

właśnie skończyliśmy dach. Dzięki serdeczne za namiary na p.Mariusza Galę - naprawdę porządny dekarz - po naszych doświadczeniach z murarzami miło było spotkać kogoś mającego pojęcie o tym co robi :)

Co do reku też będzie nam to robił p.Pizon - co prawda dopiero w listopadzie, ale na pewno podzielimy się wrażeniami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

właśnie skończyliśmy dach. Dzięki serdeczne za namiary na p.Mariusza Galę - naprawdę porządny dekarz - po naszych doświadczeniach z murarzami miło było spotkać kogoś mającego pojęcie o tym co robi :)

Co do reku też będzie nam to robił p.Pizon - co prawda dopiero w listopadzie, ale na pewno podzielimy się wrażeniami :D

 

cieszę się że możemy sobie podsyłać wykonawców i wszyscy są zadowoleni.

u nas Galowie mają jeszcze drobne rzeczy do skończenia, reku będzie uruchomione mniej więcej za ok. tydzień.

pozostało nam jeszcze wygipsować i pomalować salon, bo reszta już pomalowana, schody na górę, skończyć podłogi na górze (większość już zrobiona) i zrobić na dole (gabinet i salon) no i górna łazienka.

tak czy owak to niezależnie od postępu prac wprowadzamy się na koniec października.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Co do schodów, to znajomi bardzo ładne (ale z konstrukcją, nie mieli wylewanych, betonowych) zamawiali w Sosnowcu (w TTW), dużo taniej niż w Częstochowie.

 

A ja mam mega prośbę. Poratujcie:) Wystawiła mnie ekipa od dachu (bez komentarza, zwodzili mnie od sierpnia i przy okazji zniszczyli materiały) i teraz szukam kogoś na JUŻ:( do położenia gontu. 50-60m2, budynek gospodarczy, jest już odeskowane i opapowane. Jedyna solidna ekipa jaką znam, nie ma wolnych terminów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam (...)

A ja mam mega prośbę. Poratujcie:) Wystawiła mnie ekipa od dachu (bez komentarza, zwodzili mnie od sierpnia i przy okazji zniszczyli materiały) i teraz szukam kogoś na JUŻ:( do położenia gontu. 50-60m2, budynek gospodarczy, jest już odeskowane i opapowane. Jedyna solidna ekipa jaką znam, nie ma wolnych terminów.

 

U mnie robiła ekipa P. Cezarego Langnera - 602-748-202.

Też gont (nie cieknie :wink: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...