Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa częstochowska i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam

 

Mam pytanie dot: pompy ciepła czy ktoś ją z Was montował lub zna kogoś w Częstochowie lub okolicach kto ją ma i użytkuję.

 

Poszkuję firmy z Częstochowy lub okolic , która zna temat pomp ciepła nie tylko z teorii.

 

Z góry dziękuję za pmoc

 

pozdrawiam

 

w.m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

odstąpie w dobrych cenach nadwyżki po zakonczeniu budowy (wszystkie materiały przechowywane wew. budynku):

 

- deski calówki np. na dach, 3m3,

- jętki 6 x18 o dł. 5,1 m, szt.14,

- bloczki Ytong PP4/0,6 gr. 11,5 na ścianki działowe, szt. 120,

- nadproże Ytong YN 36,5 dł. 175, szt.1

 

Zaintersowanych, prosze pisać na priva to zadzwonie.

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam pytanie czy cena za przyłącze instalacji wod-kan 8150zł to dużo ?? bo mnie sie wydaje bardzo dużoMamy bardzo prosta instalcje tylko 1 studzienka żelbetowa oraz 8 m przyłacza wody i 13 kanalizacji Prosze o oponie i ewentualnie namiary na kogoś tanszego i dobrego

Ja dalem 4200 z projektem i montazem - okolo 25 m, ale tylko za wode

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

odstąpie w dobrych cenach nadwyżki po zakonczeniu budowy (wszystkie materiały przechowywane wew. budynku):

 

- deski calówki np. na dach, 3m3,

- jętki 6 x18 o dł. 5,1 m, szt.14,

- bloczki Ytong PP4/0,6 gr. 11,5 na ścianki działowe, szt. 120,

- nadproże Ytong YN 36,5 dł. 175, szt.1

 

Zaintersowanych, prosze pisać na priva to zadzwonie.

 

Tomek

 

deski - podaj wymiary i cenę oczywiście...impregnat?...{tak dużo ci zstało czy używki ?}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy macie może namiar na sprawdzonego stolarza, który podjąłby się wykonania drzwi wewnętrznych wg. wzoru?

Obawiam się stolarza pierwszego z brzegu, który twierdzi, że "się zrobi", bo efekt może być marny :/

Czekam na odzew :)

 

Ja mam, z tym, że nie wiem, czy go polecać, bo jest strasznie nieterminowy:( Drzwi drewniane tj. w środku klejone i obłogowane. Wzór i kolor na życzenie. Sama mam drzwi od niego i efekt jak dla mnie naprawdę OK.

 

Jeszcze jest jeden stolarz na Blachowni, ten z kolei bardzo terminowy i drzwi w takiej samej technologii ma nawet tańsze (widziałam już wykonane w dwóch miejscach). Samo wykonanie drzwi bardzo staranne, ale... gościu bardzo mało "komunikatywny". Niby wszystko pomierzył i sie dogadał z płytkarzem, a później się okazało, że musiały dojść progi, albo płytki wyszły w pokoju:( tzn był problem w różnicy poziomów i do tej pory widziałam u innych, że docinało się drzwi i framugę, a ten się zaparł, głupio sie śmiał i tylko dorobił progi, które się na trzeci dzień wypaczyły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Właśnie rozpoczęliśmy wczoraj demolację działki ;) Jestem tu nowa, ale czytam Was od kilku tygodni i mam nadzieję na Waszą pomoc na każdym tapie:)

Pozdrawiam wszystkich , a szczególnie rozpoczynających właśnie teraz

I

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie ! zastanawiam sie ktore ogrzewanie dodatkowo wybrac - OGRZEWANIE KOMINKIEM Z PŁASZCZEM WODNYM CZY SYSTEM DGP CZYLI SYSTEM DYSTRYBUCJI GORĄCEGO POWIETRZA ??? ciekawe jakie są koszta tego i tego ? napiszcie prosze , jak cos wiecie na ten temat ..a moze ktos z was ma takie dodatkowe ogrzewanie ?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie ! zastanawiam sie ktore ogrzewanie dodatkowo wybrac - OGRZEWANIE KOMINKIEM Z PŁASZCZEM WODNYM CZY SYSTEM DGP CZYLI SYSTEM DYSTRYBUCJI GORĄCEGO POWIETRZA ??? ciekawe jakie są koszta tego i tego ? napiszcie prosze , jak cos wiecie na ten temat ..a moze ktos z was ma takie dodatkowe ogrzewanie ?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie ! zastanawiam sie ktore ogrzewanie dodatkowo wybrac - OGRZEWANIE KOMINKIEM Z PŁASZCZEM WODNYM CZY SYSTEM DGP CZYLI SYSTEM DYSTRYBUCJI GORĄCEGO POWIETRZA ??? ciekawe jakie są koszta tego i tego ? napiszcie prosze , jak cos wiecie na ten temat ..a moze ktos z was ma takie dodatkowe ogrzewanie ?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...