Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa częstochowska i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

JURASC2 -witam , mam do ciebie pytanko .. pisales ze robiles hydraulike u pawla i jego ludzi . DOSTALES MOZE JAKIES ZDJECIA NA PLYTCE JAK BIEGNIE OGRZEWANIE PODŁOGOWE U CIEBIE ???

 

Ja prowadziłem fotograficzny dziennik budowy.

Jeżeli chcesz zobaczyć ich pracę otwórz link II etap budowy, tam są foty z całej ich pracy.

 

pzdr. Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JurasC2

Niedługo montuję podłogówkę u siebie. Przeglądałęm starannie Twoje zdjęcia z tego etapu. U mnie też komplet będzie z Purmo. Już kupiłem styropian Roljjet rurki Pex, złączki itp

 

Proszę o odpowiedź na poniższe pytania

 

1. Jaka jest odległość pomiędzy rurkami w kuchni ,salonie oraz w łazience. Na zdjęciach nie widzę dokładnie.

2. Czy używałeś rurek Pex czy Pex/Al/Pex

3. Czy do montażu podłogówki podłogę miałeś idealnie równą. Pytam bo u mnie tynkarze spisali się super z tynkami ale jeśli chodzi o sprzątanie do już gorzej. Teraz kuję, zamiatam itd.

4. Czy instalowałeś termostaty w pokojach ( do obsługi podłogówki )

5. Jakie masz rodzaj "ogrzewania"

 

Ja u siebie trochę "ryzykuję". Podłogówka będzie w całym domu. Na ten moment tyle. Z góry dziękuję za informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z czystym sumieniem mogę polecić Ekipę która robiła u mnie dom od podstaw. Od wykopania po mury skończywszy na wylewkach i tynkach. Zrobili to perfekcyjnie a sprawdzili to projektanci oraz specjaliści nadzorujący budowę. Robią sumiennie nie opierniczają się na budowie, nie trzeba ich pilnować oraz nic nie ginęło z budowy. Jeśli ktoś byłby zainteresowany albo miał jakieś pytania odpowiem. Ekipa do mnie wraca za półtora miesiąca i będzie wykonywała ocieplenie oraz tynki zewnętrzne.

 

Jak coś podaje numer do Szefa ekipy :) Może komuś solidni fachowcy się przydadzą. Marian Wielgos tel. kom. 793704455

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam pytanie gdzie można kupić niedrogo cegłę klinkierową? Napiszcie ile płaciliście i z jakiej firmy kupowaliliście?

 

Ja kupowałem w Turowie w składnicy materiałów budowlanych "MAROL" Marian Połacik. Dowóz do Częstochowy w cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Czy ktoś z was zakładał rynny firmy galeco i może się wypowiedziC? Gdzie można w Częstochowie takie kupić?

 

Ja kupowałem w firmie Romont na ul. Jesiennej. Mają duży wybór + na zamówienie co chcesz i ceny atrakcyjne. Tutaj znalazłem najtaniej.Masz dane dzwoń i pytaj. Naprawdę firma godna polecenia.

 

ROMONT

 

ul. Jesienna 209/211

 

42-200 Częstochowa

 

tel. (34) 366-49-38, fax (34) 361-46-55

 

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

kontynuując temat

NIE POLECAM RÓWNIEŻ FIRMY MURARZY PANA STĘPIEŃ GRZEGORZ

 

jedynie co mogę pochlebnego napisać to to że przychodzili tak jak mieli przychodzić i raczej robotę wykonywali SZYBKO (czyt. NIE DOKŁADNIE)

a nie wspomnę o czytaniu rysunków (a raczej brak wyobraźni przestrzennej) pisze bo tak jak ja musiałem mieć na szybko ekipę i się na nich zdecydowałem

 

no a o zmarnowanym materiale nie wspomnę!!

:roll: no a przecież ja (inwestor) na robocie się nie znam (nie muszę) 8) ale ja tu rządzę nie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja również nie polecam jak poprzednik Grzegorz Stępień.

 

Jesli chodzi o godnych polecenia, to mogę z czystym sumieniem polecić:

- p. Włodarczyk (tynki wew. tradycyjne cem-wap, ale wygladają jak gipsowe),

- P. Szafert (przyłączy wod-kan i instalacji w domu),

- p. Robert (płytkarz),

- p. Sebastian (wylewki).

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

szukam baraku/kontenera dla ekipy budowlanej, może ktoś z was kończy przygodę z budową i chciałby się go pozbyć? Będę potrzebował go gdzieś na październik zatem jest jeszcze chwila. Jeśli mielibyście coś cenowoprzystępnego oraz standardowoniewygórowanego :) to dajcie znać amilopm (małpka) gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj

 

W sierpniu będę chciał się pozbyć fajnej budki z dobrym zamkiem i licznikiem elektrycznym, półkami i ławką. Na mojej budowie sprawdziła się doskonale. Muszę tylko zapytać znajomego który kiedyś coś wspominał że jest zainteresowany czy jest nadal. cena okazyjna, transport własny. pisz na piv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy ktos moze gdzies widział jakies ogłoszenia dotyczące sprzedazy działek budowlanych w Gminach Konopiska , Poczesna, poludnie Częstochowy. Sprawdzilem na internecie (allegro, ofety.net, onet.pl, gazetadom/czestochowa etc), w lokalnych biurach i wybor jest kiepski. W Poczesnej 3 dzialki po kazda, w Korwinotys , a w Konopiskach wiekszosc to Aleksandria ( raczej niee zainteresowany). Jak juz cos tanszego to albo las rosnie, albo linia energetyczna przechodzi, albo teren podmokły. Czy pod Częstochową jest az tak zle z gruntami ? Szukam czegos w okolm2 do . Prosze dac znac jesli sie cos obije o uszy

 

Dzieki

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...