Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa częstochowska i okolice


Recommended Posts

 

kontynuując temat

NIE POLECAM RÓWNIEŻ FIRMY MURARZY PANA STĘPIEŃ GRZEGORZ

 

 

... potwierdzam !!! (jedyna rzecz za jaką można ich pochwalić, to terminowość) i również gorąco NIE POLECAM !!! ekipy firmowanej nazwiskiem tego Pana i to niezależnie od tego, jacy ludzie z nim przyjdą...

 

Ekipa to szef, a ten jest... NIE POLECAM!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam!

 

Ładne drzwi robi Lizurej z Wilkowiecka ale ... jest nieslowny i nie grzeszy kultura. Potrafi zrobic obsuwe o kilka miesiecy i jeszcze miec pretensje, ze sie go czlowiek dopytuje kiedy wreszcie - za ta cene moglby klientow traktowac fair.

 

Dawno, dawno temu Braders napisał/a że Lizurej jest niesłowny itd. Czy orientujecie się, jak sprawa wygląda teraz. Bardzo podobają mi się drzwi od niego, ale mieszkam za Będzinem i nie chciałabym wtopić z niesłownym i nieciekawym producentem.

Czy ktoś kupował od niego drzwi, albo schody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Ładne drzwi robi Lizurej z Wilkowiecka ale ... jest nieslowny i nie grzeszy kultura. Potrafi zrobic obsuwe o kilka miesiecy i jeszcze miec pretensje, ze sie go czlowiek dopytuje kiedy wreszcie - za ta cene moglby klientow traktowac fair.

 

Dawno, dawno temu Braders napisał/a że Lizurej jest niesłowny itd. Czy orientujecie się, jak sprawa wygląda teraz. Bardzo podobają mi się drzwi od niego, ale mieszkam za Będzinem i nie chciałabym wtopić z niesłownym i nieciekawym producentem.

Czy ktoś kupował od niego drzwi, albo schody?

 

Ja mam drzwi od Lizureja. Wszystko załatwiałam z gościem, który u niego pracuje, więc o kulturze właściciela nic powiedzieć nie mogę :roll: Drzwi wybrałam z katalogu, ale ze względu na wysokość trzeba było je zmodyfikować, bo na 229 cm bez poprzeczki nie dawali gwarancji :( ...no i mieliśmy dylemat :roll: ...potem Pan powiedział, że przygotują wszystko i zadzwonią do mnie żebym sobie podjechała zobaczyć czy tak będzie dobrze, czy wstawiamy coś innego...niestety zadzwonił z informacją ...montaż drzwi odbędzie się jutro :o :-? no cóż...jak się okazało wpisał sobie, że wszystko zostało ustalone :o :evil: i tym mnie wkurzył...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robił ktoś z Was już przydomową oczyszczalnie ścieków? moze jakies namiary na sprawdzonych wykonawców...

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------

sprzedam WC z płyt osb na czas budowy ;)

stemple do 2,90m po 1,5pln sztuka możliwa opcja z transportem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja założyłem w zeszłym roku drenażową JPR.

Całość wykonała mi firma http://www.ekozet.pl/

Dokumentacja, materiał i montaż.

 

Wstępnie wybrałem właśnie tą firmę.

 

dzięki

 

-----------------------------------------------------------------------------

sprzedam WC z płyt osb na czas budowy

stemple do 2,90m po 1,5pln sztuka możliwa opcja z transportem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...