Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa częstochowska i okolice


Recommended Posts

ewosek jak na razie wejściowe do kotłowni.

 

Nie mogę znaleść tych łazienkowych to jak jutro zawitam na budowę to podeślę

 

Cena 800 zł po znajomości. Produkcja woj. Świętokrzyskie Okolice Kielc. Zamawiałem wszystkie okna, drzwi, oraz duże szyby na taras aby zimą był piękny ogród na tarasie. Montaż gratis

 

http://img257.imageshack.us/img257/5976/dsc00055zs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki Soso :) Drzwi całkiem, całkiem :) Muszę zadzwonić do tego stolarza, bo w Częstochowie za podobne drzwi mi powiedziano 1600zł... powariowali! Ja chcę właściwie podobne, tylko z mniejszą ilością szybek i nieco węższe mają być te szybki.

coolibeer, ty też pokaż swoje :) I podaj namiar na wykonawcę i cenę też, jeśli możesz :)

 

 

Oto drzwi łazienkowe.

 

http://coolibeer.pl/murator/dsc00143.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowną grupę

 

czy może ktoś z was będzie się chciał pozbyć wczesną wiosną jakiejś beczki/zbiornika na wodę na budowie? jakieś 600-1000l może?

jeśli macie coś takiego w perspektywie to dajcie znać

dzięki

 

 

jeśli interesuję Cię coś takiego :

http://allegro.pl/item807794485_zbiorniki_1000_litrow_pojemniki_na_wode_i_rope.html

 

to widziałem na ul. warszawskiej ( 10m od ul. cmentarnej) obok firmy "ekozet" te same zbiorniki nawet w lepszej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, wie moze ktoś czy betoniarnie stosują jakieś zniżki w sezonie jesienno-zimowym?

W której betoniarni w Częstochowie lub okolicach można liczyć na najlepsze ceny?

 

Witam,

Zdecydowanie odradzam beton z firmy Winecki (Grodzicko k/ Częstochowy). Ostatnio wylewałem na 2 budowach, oba popękały po godzinie od wylania. Złożyłem reklamację, ale oczywiścinie nie uznali.. Sprawa znajdzie finał w sądzie. Beton fatalny, dlatego taki tani. Pęknięcia są tak duże, że można włożyć rękę. Także proszę uważać. Tłumaczą się, że może był nie podlewany, ale jak podlać strop po godzinie od wylania jak on jeszcze jest miękki? Wczesniej wylewali mi beton na innych budowach i był ok, teraz robią badziew... bo tani ma być...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, wie moze ktoś czy betoniarnie stosują jakieś zniżki w sezonie jesienno-zimowym?

W której betoniarni w Częstochowie lub okolicach można liczyć na najlepsze ceny?

 

Witam,

Zdecydowanie odradzam beton z firmy Winecki (Grodzicko k/ Częstochowy). Ostatnio wylewałem na 2 budowach, oba popękały po godzinie od wylania. Złożyłem reklamację, ale oczywiścinie nie uznali.. Sprawa znajdzie finał w sądzie. Beton fatalny, dlatego taki tani. Pęknięcia są tak duże, że można włożyć rękę. Także proszę uważać. Tłumaczą się, że może był nie podlewany, ale jak podlać strop po godzinie od wylania jak on jeszcze jest miękki? Wczesniej wylewali mi beton na innych budowach i był ok, teraz robią badziew... bo tani ma być...

 

Jak niezwiązany beton (miękki) może popękąć ? ;)

 

Pewnie że Ci nie uznają, przyjdą, wywiercą Ci dziure otwornicą i zawiozą do ekspertyzy za którą pewnie Ty końcem końców zapłacisz.

 

Szpara która powstała zaraz po wylaniu ewidentnie wskazuje na źle wykonany szalunek ! Ale do tego zapewne się nie przyznasz, bo pewnie sam go wykonywałeś ;)

 

Sam brałem od Wineckiego na oba stropy, rok temu i w czerwcu tego roku. Nie zauważyłem różnicy.

Nie mam ani jednej najmiejszej rysy.

A na strop kładłem po 5-6 palet z maxami.

 

Ławy lałem betonem z Włodaru, co do jakości nie mam zastzeżeń, natomiast co do ilości zapłaconej/wylanej a i owszem.

 

Ja tam do betonu od Wineckiego zastrzeżeń nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, wie moze ktoś czy betoniarnie stosują jakieś zniżki w sezonie jesienno-zimowym?

W której betoniarni w Częstochowie lub okolicach można liczyć na najlepsze ceny?

 

Witam,

Zdecydowanie odradzam beton z firmy Winecki (Grodzicko k/ Częstochowy). Ostatnio wylewałem na 2 budowach, oba popękały po godzinie od wylania. Złożyłem reklamację, ale oczywiścinie nie uznali.. Sprawa znajdzie finał w sądzie. Beton fatalny, dlatego taki tani. Pęknięcia są tak duże, że można włożyć rękę. Także proszę uważać. Tłumaczą się, że może był nie podlewany, ale jak podlać strop po godzinie od wylania jak on jeszcze jest miękki? Wczesniej wylewali mi beton na innych budowach i był ok, teraz robią badziew... bo tani ma być...

 

Jak niezwiązany beton (miękki) może popękąć ? ;)

 

Pewnie że Ci nie uznają, przyjdą, wywiercą Ci dziure otwornicą i zawiozą do ekspertyzy za którą pewnie Ty końcem końców zapłacisz.

 

Szpara która powstała zaraz po wylaniu ewidentnie wskazuje na źle wykonany szalunek ! Ale do tego zapewne się nie przyznasz, bo pewnie sam go wykonywałeś ;)

 

Sam brałem od Wineckiego na oba stropy, rok temu i w czerwcu tego roku. Nie zauważyłem różnicy.

Nie mam ani jednej najmiejszej rysy.

A na strop kładłem po 5-6 palet z maxami.

 

Ławy lałem betonem z Włodaru, co do jakości nie mam zastzeżeń, natomiast co do ilości zapłaconej/wylanej a i owszem.

 

Ja tam do betonu od Wineckiego zastrzeżeń nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...