Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa częstochowska i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

WITAM SERDECZNIE,

Pytanko, czy ktoś może zamierza lub może buduje albo jeszcze lepiej zbudował taki domek?

http://www.archipelag.pl/projekty-domow/atena/

Chodzi właśnie o ATENĘ z ARCHIPELAGU. Ja właśnie się zastanawiam na tym projektem poważnie, bo jest ładny i dość ciekawy, ale z tego co słyszałem to dość drogi jest dach i tu potrzebowałbym fachowej rady, jaki to może być koszt. A najlepiej może ktoś wie ile kosztuje wybudowanie SSZ (stan surowy zamknięty).

Jak coś to proszę o info na maila: [email protected]

Aaa, i mam jeszcze pytanko, mam działkę, ale muszę ją podnieść jakieś 60-80cm, jak długo muszę czekać po wyrównaniu żeby stawiać na tym dom, chodzi żeby potem nie pękał. Czy i ewentualnie jak należy to utwardzać itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupujecie mial lub ekogroszek? Napiszcie tez w jakich cenach i czy jestescie zadowoleni.

 

Jar-bud w Blachowni. 327-02-65

Ekogroszek (Chwałowice) - 680 zł/t (luzem), 710 zł/t (workowany).

Porównania zbytnio nie mam ale spala się b. dobrze, tylko trzeba go trochę przesuszyć.

 

Mają też miał - ale cen nie pamiętam.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam teraz fachowców do położenia płytek w łazience. Może polecicie kogoś solidnego i niedrogiego.

 

pozdrawiam

 

Mogę polecić firmę, która w tej chwili robi u mnie łazienki.

Solidni i myślący na pewno a czy niedrodzy, to nie wiem, bo to pojęcie dość względne :wink: http://www.ligeza.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOŻECIE MI POLECIĆ RYNNY.?

STALOWE CZY PLASIKOWE?

JAKIEJ FIRMY?

GDZIE ?

Z GÓRY DZIĘKUJE. :D

Witam!

Polecam tytan-cynkowe. Trwałość nieporównywalnie wyższa od stali, a cena wbrew pozorom porównywalna. Polecam lutowanie, jak cynkowe, albo klejenie. Z uszczelkami niestety są złe doświadczenia tak przy stali, jak przy PVC. Może się komuś nie podobać kolor tytan-cynku, ale inne systemy poza miedzią (droga) nie dają o sobie zapomnieć a tytan-cynk zakładasz i zapominasz!

Polecam Tytan-cynk Plastmo blacha 0,7 mm "na wieki" najtańsze w kraju http://www.ebudowlane.otwarte24.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja szukam dobrego tynkarz do roboty tynków w domku. Czy możecie polecić dobrego , no i chciałoby sie też taniego fachowca

 

Tynki cementowo-wapienne u mnie robili. Polecam ekipę. Oto kontakt 793704455 Marian Wielgos. Możesz powiedzieć że jesteś od Michała to na pewno jakaś niewielka zniżka będzie znając tą ekipę :) Dzwoń i się dowiaduj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjmę GRUZ, ZIEMIE, mam nie równą działkę i jeszcze do tego muszę ją podnieść, właśnie zaczyna przygodę z budową domu i czytają to forum widze że muszę jeszcze wiele poczytać i się nauczyć :)

Działka połozona jest w WITKOWICACH, kierunek Radomsko ( 12km od częstochowy)

Namiar do mnie to 601 931 151

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie prosze,gdzie w okolicy mozna dostac (o ile to mozliwe)bloczki betonowe o wym.30/24/12.Wiekszosc dostepnych firm oferuje rozmiar 38/24/12.Za wszelkie podpowiedzi z gory dziekuje a za ewentualne bledy z gory przepraszam< to moj pierwszy wpis,aczkolwiek forum sledze od dluzszego czasu i uwazam za pozyteczne> :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Jako że dopiero rozpoczynamy budowę, to chciałem się spytać gdzie kupowaliście pustaki, potrzebuję Porotherm 25 lub MegaMax z Kozłowic. Aktualnie mam ofertę na obydwa po 5,30 zł brutto z dostawą, macie namiar na kogoś kto sprzedaje bloczki betonowe ?.

 

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupę Częstochowską :)

Dopiero zaczynam moją przygodę z budową naszego domku a właściwie z jego wykończeniem bo jest w stanie powiedziałabym... mocno surowym. Potrzebuję teraz kogoś kto zrobiłby mi schody betonowe, jeśli możecie kogoś zaufanego polecić będę wdzięczna

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...