Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa częstochowska i okolice


Recommended Posts

Witam czy robił (zamierza robić) System drenażowy domu jak tak to jaką firmę polecacie i z jakimi kosztami trzeba się liczyć przy 55m i 6 załamaniach

 

ps. zamierzam się rozeznać w cenach bo koszt materiałów jak patrzałem to około 1500zł tylko nigdzie nie mogę znaleźć firmy która wykonuje takie usługi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Zaczynam w tym roku budowę domu ok 110 m2 w Częstochowie a raczej rozbudowę to co stoi ma ok 27 m2 niewiele i z tego budynku też niewiele zostanie.

Szukam w Częstochowie dobrej ekipy do budowy tego domku. Proszę o pomoc może macie sprawdzonych murarzy ( dobrych i niedrogich ).

Pozdrawiam wszystkich tu na forum szczególnie Rydza czytałem twój cały opis budowy. Nobla bym Ci dał.!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Bardzo dziwne bo byłam na targach co prawda w piątek ale nikogo z karniszami nie widziałam. Dzieki za odpowiedz pozdrawiam

 

Ja byłam w niedzielę i karnisze były w hali B zaraz na początku po prawej stronie.

Można to sprawdzić na stronach internetowych targów CTB

Poczułam się jakbyś pomyślała sobie, że osobiście jestem zainteresowana, aby wszystkich tu na forum poinformować o wspaniałych karniszach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Bardzo dziwne bo byłam na targach co prawda w piątek ale nikogo z karniszami nie widziałam. Dzieki za odpowiedz pozdrawiam

 

Ja byłam w niedzielę i karnisze były w hali B zaraz na początku po prawej stronie.

Można to sprawdzić na stronach internetowych targów CTB

Poczułam się jakbyś pomyślała sobie, że osobiście jestem zainteresowana, aby wszystkich tu na forum poinformować o wspaniałych karniszach.

 

 

firma z targow to: happy art

http://www.firanyrolety.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, jestem na etapie szukania dostawcy okien. wiem że ciezko polączyć "dobre i niedrogie", ale jesli ktos ten temat przerabiał, proszę niech napisze gdzie w czewie i okolicy mozna takowych szukać.

 

Przy ulicy Krótkiej jest "zagłębie okienne". Firmy ułożyły się mniej więcej tak, że od strony Warszawskiej idąc są tańsi aż do najdroższych przesuwając się w stronę Wilsona. Ja na tej ulicy wybrałam firmę Profes i okna Avante, ale jest tez firma Tados Firek, która produkuje również świetne okna na dobrych profilach i Jezierski.

Przy ulicy Św.Rocha i na Wręczyckiej też jest kilka firm.

 

Na oknach nie warto oszczędzać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy może mi ktoś podać aktualny cennik fachowców od elewacji na terenie Częstochowskim i okolic? (od - do). Muszę rzucić wreszcie szlichtę i grunt, a na to nareszcie jakiś kolor i próbuję znaleźć odp. w ilu się zamknę. Styropian i warstwę kleju już mam od 2 lat, a teraz ostatnia chwila aby rzucić resztę i zakończyć przynajmniej kwestię elewacji. Co do samego tynku to słyszałem, że firma STO jest niezła, choć ich wyroby nie są najtańsze, a do tego myślę o tynku silikatowym, a to już wogóle przedstawia się drogo (przynajmniej dla mnie). Więc jakby ktoś był tak miły i przybliżył mi cenę fachowców z naszego terenu byłbym wdzięczny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiosna przyszla :) dom juzz stoi , mieskzamy teraz ogrodzenie nas czeka. Maicie namiary na kogos fajnego - chcemy klinkierowe słupki plus metalowe wypelnienie. Wlasnie dostalam wycene od jednej firmy na 18 tys i sie przezegnałam az z wrażenia.

 

A co ta cena obejmuje ? robocizna + materiał? brama ( jesli tak to jaka? z automatyka, bez ?) furtka ? jaka dlugośc i wysokosc tego ogrodzenia ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...