Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Radomska


Djack

Recommended Posts

Akurat chciałam zostawić 4 metry z jednej strony, aby móc wjechać. Poza tym narazie jest to jedna działka nieprzedzielona ogrodzeniem, między nami a rodzicami jest brama. A wogóle to wjazd mogę mieć z dwóch stron, ponieważ działka jest między dwiema drogami, jedna asfaltowa gminna, druga wojewódzka tylko utwardzona, ale jeszcze bez asfaltu. Także dojazd jest możliwy z dwóch stron.

A co do projektu, to jesteśmy na etapie szukania i myślenia nad nim. Interesuje nas dom parterowy z czterospadowym dachem ( jedynie z wejściem na strych, aby coś przechować ). Chcemy mieć takie pomieszczenia: kuchnia, spiżarnia, salon, 4 sypialnie, łazienkę, wc, pralnio-suszarnię, kotłownię. Może być łazienka duża z możliwością wykorzystania części miejsca na pralnio-suszarnię.

Jeśli ktoś widział taki projekt lub tym bardziej taki buduje, to chętnie go zobaczę.

 

Musisz AGA sama wybrać projekt, który będzie wam pasował. Możesz przedstawić go na forum żeby się ludzie wypowiedzieli i ewentualnie Wam coś podpowiedzieli.

Osobiscie polecam Archi-projekt. Mają, wg mnie, projekty które są tzw. normalne, tzn bez zbędnych i drogich rzeczy.

Sami mamy od nich projekt.

Czy zamiast parterowego nie lepiej wybrać z poddaszem?

Powodzenia w szukaniu projektu. Przyda ci się.:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Akurat chciałam zostawić 4 metry z jednej strony, aby móc wjechać. Poza tym narazie jest to jedna działka nieprzedzielona ogrodzeniem, między nami a rodzicami jest brama. A wogóle to wjazd mogę mieć z dwóch stron, ponieważ działka jest między dwiema drogami, jedna asfaltowa gminna, druga wojewódzka tylko utwardzona, ale jeszcze bez asfaltu. Także dojazd jest możliwy z dwóch stron.

A co do projektu, to jesteśmy na etapie szukania i myślenia nad nim. Interesuje nas dom parterowy z czterospadowym dachem ( jedynie z wejściem na strych, aby coś przechować ). Chcemy mieć takie pomieszczenia: kuchnia, spiżarnia, salon, 4 sypialnie, łazienkę, wc, pralnio-suszarnię, kotłownię. Może być łazienka duża z możliwością wykorzystania części miejsca na pralnio-suszarnię.

Jeśli ktoś widział taki projekt lub tym bardziej taki buduje, to chętnie go zobaczę.

Czy zamiast parterowego nie lepiej wybrać z poddaszem?

 

Oj nie lepiej nie lepiej :) :D - parterowki sa najlepsze!!!!!!! Szukajcie a znajdziecie - zycze powodzenia!!!!!! MOze znajdziecie jakas parterowke ktora dostosujecie do swoich potrzeb - tam dodacie tam ujmiecie - moze troche wydluzycie i bedzie ok - dobrze szukajcie !!! ja uwazam ze projekty muratora sa bardzo fajne!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heyka

 

tradycyjnie :wink:

 

dajcie znac i tu pytanie chyba glownie do osob co maja piece na ekogroszek lub mial

 

, jakie macie zakonczenie komina, codzi mi glownie oto co zastosowaliscie zamiast rycerza, ktorego osbiscie niechce zakladac (no chyba ze ktos zna tanie zrodlo takowego w Radomiu)

 

u mnie maja zalaozyc grzybka , ktorego osobiscie nie widzialem i nie widze bo jestem na urlopie :wink:

 

moze jakies pomysly-linki?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł wozi 12 tonowym mercedesem polecam to mój sąsiad i dobry znajomy

Mam namiar na gościa od piachu kwarcowego takiego na ostatnie zacieranie 150 za tonę ale tego idzie nie dużo też mogę polecić ostatnio sam brałem od niego bo tynkarz zawołał 300 za tonę kwarcowego i 400 za 8 ton leśnego lekka przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł wozi 12 tonowym mercedesem polecam to mój sąsiad i dobry znajomy

 

Potwierdzam, Paweł to tzw "swój chłop" i co najważniejsze jest SŁOWNY i dotrzymuje terminów.

 

Musimy być sąsiadami, bo ja buduję w linii prostej jakieś 200m od Pawła tyle, że w kierunku "na Klaudię" ;)

 

PS: Jakbyście budowali w okolicach Godowa/Trablic to bardzo polecam skład budowlany p.Marcina - 48 365 07 85 - dowozi każdą ilość towaru, można na nim polegać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do PKP i zapytaj gdzie aktualnie wymieniają podkłady kolejowe i tłuczeń. Miesiac temu robili w Jedlni Letnisku. Wywrotka kosztowała 500zł z transportem. Rozeszło sie w kilka dni wszystko. Pewnei teraz też gdzieś to robią.

 

Drugi sposób, nawet lepszy to zapytać w robotach drogowych gdzie zrywaja stary asfalt. To podobno najlepszy materiał na utwardzenie drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...