Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Radomska


Djack

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam!

Wilko, jeżeli chodzi o szukanie projektu, to przeszukuję wszystkie projekty na chyba wszystkich możliwych stronach i nic ciekawego dla nas nie znalazłam. :( Dochodzę do wniosku, że taki projekt jeszcze nie powstał, żeby mi się w 100 % podobał (nawet w 90%-przy zmianach). Najbardziej zbliżony do moich oczekiwań, to ten o którym wspomniałam wcześniej, czyli M14 z Muratora.

Chciałabym swoje zmiany związane z wyborem tego projektu przeanalizować z projektantem. Dlatego proszę Was o namiary na projektanta zaufanego, dokładnego, dobrego (i nie drogiego) w swoim fachu w Radomiu lub w okolicach. Z góry serdecznie dziękuję. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wilko, jeżeli chodzi o szukanie projektu, to przeszukuję wszystkie projekty na chyba wszystkich możliwych stronach i nic ciekawego dla nas nie znalazłam. :( Dochodzę do wniosku, że taki projekt jeszcze nie powstał, żeby mi się w 100 % podobał (nawet w 90%-przy zmianach). Najbardziej zbliżony do moich oczekiwań, to ten o którym wspomniałam wcześniej, czyli M14 z Muratora.

Chciałabym swoje zmiany związane z wyborem tego projektu przeanalizować z projektantem. Dlatego proszę Was o namiary na projektanta zaufanego, dokładnego, dobrego (i nie drogiego) w swoim fachu w Radomiu lub w okolicach. Z góry serdecznie dziękuję. :)

 

Cześć Aga,

Spróbuj zamówić kilka darmowych katalogów gotowych projektów domów. Są zazwyczaj formularze na stronach dobrych biur projektowych. W katalogach papierowych znacznie łatwiej porównywać różne projekty.

W 100% odpowiadającego waszym potrzebom to na pewno nie znajdziecie.:-( Przepraszam, że Ci jeszcze nie napisałem swoich uwag o projekcie M14 ale trochę zagoniony jestem ostatnio.:-( Jeśli uprzecie się jednak nad tym projektem to przed zamówieniem go poproście o przysłanie rzutów i przekrojów budynku celem ostatecznej weryfikacji.Upewnijcie się dokładnie co ten projekt zawiera (czyli rzuty, przekroje, fundamenty, więźbę, instalacje itp.). Poszukajcie na necie czy ktos buduje taki dom gdzieś w Polsce. Jest duża szansa że jest to gdzieś w okolicy. Możecie się również zwrócić do Muratora o informację czy taki projekt gdzieś w okolicach Radomia nie został sprzedany. Na 100 % prawie identyczny dom widziałem na stronie jakiegoś biura projektowego.

Sprawdź tutaj.

http://www.domdlaciebie.com.pl/

 

Co do projektanta Agnieszko to oczekujesz rzeczy niemożliwych. Już samo tylko znalezienie dobrego projektanta graniczy z cudem.:-) Większości z nich wydaje się, że są dobrzy w tym co robią. Ja bym im radził zamieszkać w domu, który sami zaprojektują.:-) Ich problem polega na tym, że nie ruszaja tyłka z biura i nie odwiedzają budów, które sami projektują. Chyba już wystarczająco po nich pojechałem:-)

Mogę Ci Agnieszko dać telefon do mojego kolegi murarza. Gość jest naprawdę dobry w tym co robi. Na 300 % doradzi wam co ewentualnie przerobić w waszym projekcie i zrobi to lepiej niz najlepszy projektant. Dzięki niemu mam normalny garaż :-)

Terminy na budowy ma strasznie odległe :-( ale jeśli się wam nie spieszy to naprawdę warto na niego czekać.

 

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze w temacie tynków od czwartku robią u nas ręczne tynki cementowo wapienne, na końcu zacierane piaskiem kwarcowym :o

cena to 18 zeta trochę drogo ale widziałem ich robotę u sąsiadów i wygląda ok moim zdaniem nie trza gipsować ale zobaczymy jak skończą.

pozdrowionka

NIEWIELKI II powiedz jak wyszły tynki? Ja przymierzam się w najbliższym czasie. Jeśli jesteś zadowolony podeślij namiar [email protected].

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolakao ja tez bym prosiła o namiary na tynkarzy skoro jesteś z nich zadowlona

 

Mogę również polecić "swoich" tynkarzy :

 

p.Piotr 889 930 035

 

czasem ciężko się do niego dodzwonić ale warto zostawić wiadomość na poczcie, zawsze oddzwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolakao bardzo chętnie skorzystam, jak możesz podaj też gdzie szukać piasku kwarcowego? Pisałaś, że w Tomaszowie, a konkretnie?

 

tynkarz p.Tomek 508 211 014 - a piasek juz nie pamietam - probowalam jakos poszukac w necie ale nie moge znalezc - wiem ze w kielcach w wisniowce tez maja - przynajmniej jak dzwonlam w tamtym roku to pani mowila ze maja ale nie bralam stamtad bo nie mialam transportu a tmaszowa mialam darmowy transport!!!

jak moze macie jakies dojscia w naszych hutach szkla to moze wam sprzedadza - ja akurat takich nie mialam wiec jak poszlam to byli na nie - heuheuheuheuhuehueh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra w takim razie i ja pochwalę sie swoimi tynkarzami

pan Marchewka 504 764 831 Robili ręcznie i zacierali piaskiem kwarcowym

i co najważniejsze posprzatali po sobie i NIE PILI

Co do piachu kwarcowego 503 647 054

W drodze wyjątku mogę udostępnić podgląd na ich pracę czyli na moje tynki :lol:

A dodam że tynkarze to jedna z niewielu ekip która pozytywnie mnie zaskoczyła, na sufity z terivy dawali najpierw siatkę żeby nie pękały, generalnie mają glowę do tego co robią.

Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...