Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Radomska


Djack

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

W takim razie mogę zaproponować blachę z firmy Bratex (nazwa kształtu Era) o zbliżonym kształcie do Arii

http://www.bratex.pl/produkty/pokrycia-dachowe/blachodachowka/

w cenie 23,50zł/m2 brutto

 

lub balchodachówkę firmy Finish Profiles (nazwa kształtu Cesar) Nowość. jeszcze nie ma jej na stronie intern.

w cenie 22,50zł/m2 brutto

 

oczywiscie obie blachodachówki w kolorze czarny mat z huty ARCELOR

 

 

 

Najlepiej obejżeć na miejscu.

ul. Warszawska 196, radom

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boodzisz dziękuję bardzo. Era faktycznie bardzo podobna.

Jak tylko postawimy dach to podjadę do Was na Warszawską i porozmawiamy. Mam nadzieję, ze niedługo to nastąpi bo strasznie mi sie budowa tej altany przeciąga w czasie i muszę przyznać, że juz zaczyna mnie to wkurzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam do wynajęcia mieszkanie w centrum Radomia. Pow. 60 m.kw., dwa pokoje plus pracownia wydzielona z salonu. W bardzo dobrym punkcie, za niewielki czynsz (chcę je przechować dla syna, zależy mi, żeby ktos w nim mieszkał i o nie dbał). Może znacie kogoś rzetelnego, kto poszukuje mieszkania? Będę szalenie wdzięczna :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupę budujących Radom i okolice!

Jestem na etapie: dach przykryty papą. Ale jeden problem DUZY pozostaje nierozwiązany: Woda i kanalizacja. Czy ktoś z was wykonywał kanalizację- wykop na 4 metry w dół w Małęczynie? Bo mój hydraulik zwleka z robotami i boję się, że z tego nie wyjdziemy. Dochodzi do tego jeszcze problem finansowy czyli ile za to wybulimy? Proszę o radę z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Król Lew postanowił wybudować na polanie dla swoich poddanych schronienie, ale to wymagało szeregu zezwoleń, wniosków i podań. Trzeba się było udać do urzędu, by tę sprawę załatwić, zwołał więc miejscową społeczność, by wybrała przedstawiciela. Zadecydowano zatem, by był to niedźwiedź, bo duży, silny i wzbudza respekt. Po ośmiu godzinach wraca z urzędu. Lew się go pyta, co tam załatwił, a on mówi, że nic.

- Jak to nic? Ty taki wielki i nic?!

Wydelegowano więc lisa, chytry i przebiegły i sprytu ma dużo. Wraca po osmiu godzinach i też nic. Lew mówi:

- To może wiewiórkę? Taka delikatna, ładna, szybka i zgrabna... Podobnie jak poprzednicy też nic nie załatwiła.

- No to koniec naszych marzeń - orzekł Król Lew - a może ktoś na ochotnika? Zgłosił się osioł, wszyscy pękali ze śmiechu:

- Przecież ty nic nie potrafisz załatwić! Ale osioł się uparł i poszedł. Wraca po dwóch godzinach uradowany, z zezwoleniem w ręku, ogólne zdziwienie, królowi szczęka opadła. Pytają się więc, jak to załatwił, a osioł na to:

- Gdzie otworzyłem drzwi, to ktoś z rodziny... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: za i przeciw tynki gipsowe kontra cementowo-wapienne. Jekie wy wybraliście i dlaczego?

 

gdzies juz to pewnie bylo walkowane :) ja mam na piasku kwarcowym: wychodza gładkie- dla mnie taka gladkosc jest ok :), przy kazdym uderzeniu nie zostaje rysa jak ma to miejsce przy miekkich gipsowych, jakos nie moge uwierzyc ze ten gips nie kumuluje wilgoci :rolleyes: - dla mnie to wystarczylo ze polozylam cem-wap

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę uzasadnienia czemu miałoby się tylko wełną ocieplać przy tynkach gipsowych? Pierwsze słyszę.

U nas jest 15cm styro. U wszystkich innych gdzie wiem, ze są tynki gipsowe też jest styro.

Dotychczas spotkałam się z ociepleniem wełną w domu energooszczędnym z Ytonga. Tam faktycznie właściciele zaszaleli i dali 20cm wełny na elewację. No ale jako nośniki ciepła mieli maty elektryczne w scianach domu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...