Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Radomska


Djack

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Kwota za moją bramę wraz z montażem to 4100PLN

Jeśli chodzi o tę Litewską firmę to pomyśl sobie w dalszej perspektywie - dostepność serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego - ja bym się nie pchał tam. Na początku przymierzałem się do firmy Normstahl ale cena za najwyższy model to wydatek w granicach 5000PLN - odpuściłem więc sobie.Podaję ci linka do firmy gdzie ja zamawiałem bramę:http://www.nova-bud.eu/

Okna też mam od nich!!

Polecam bo mają dobre podejście do klienta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A słyszeliście cos na temat bram litewskiej firmy "RYTERNA"? bardzo fajnie wyglądają, tak nowocześnie, nie znam jeszcze ceny będę miała wycenę ok. środy.

marcel7755 można wiedzieć jaki jest koszt Hormanna?

 

Wzory może ciekawe ale brak przedstawicielstwa w Polsce skutecznie odstrasza. Ja bym radzil nie eksperymentowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwota za moją bramę wraz z montażem to 4100PLN

Jeśli chodzi o tę Litewską firmę to pomyśl sobie w dalszej perspektywie - dostepność serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego - ja bym się nie pchał tam. Na początku przymierzałem się do firmy Normstahl ale cena za najwyższy model to wydatek w granicach 5000PLN - odpuściłem więc sobie.Podaję ci linka do firmy gdzie ja zamawiałem bramę:http://www.nova-bud.eu/

Okna też mam od nich!!

Polecam bo mają dobre podejście do klienta

 

Ta kwota to za bramę z pojedynczym garażem? bo ja mam podwójny garaż i z Normstahl za zjakiegoś zwyklaka wyliczyli coś ponad 6000zł. Czekam nadal na wycenę tej Litewskiej, ale kurcze rzeczywiście zastanawiam się co z serwisem? tego się nie dopytałam :o z Normstahla tez mają takie chromowane bajery, dowiem się jutro dokładnie ile chcą za taką bramę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kwota to za bramę z pojedynczym garażem? bo ja mam podwójny garaż i z Normstahl za zjakiegoś zwyklaka wyliczyli coś ponad 6000zł. Czekam nadal na wycenę tej Litewskiej, ale kurcze rzeczywiście zastanawiam się co z serwisem? tego się nie dopytałam :o z Normstahla tez mają takie chromowane bajery, dowiem się jutro dokładnie ile chcą za taką bramę

 

Jesli masz bramę na podwójny garaż to na 100% musi być dobrek klasy. Nie brał bym nic prócz Normstahla lub Hormanna. Za dobrego Normstahla wyjdzie ci na pewno sporo ponad 7000. Jesli Ci wyliczyli coś ponad 6000 to chyba ogołocona ze wszystkiego.

Na pewno musi byc droższy i mocniejszy napęd do takiej bramy i sprężyny skrętne do zwijania. Nie wiem jaki macie projekt domu ale trzeba zwracac uwagę

na drzwi wejsciowe z domu do garażu żeby prowadnice od bramy nie przeszkadzały.

Brama oczywiscie ocieplona.

Pytałaś u Marcina w Oknoplascie o bramę Hormanna? Powołaj się na forum muratora. Bedzie dodatkowy rabat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...