Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Radomska


Djack

Recommended Posts

Witam,

 

Właśnie rozpocząłem współpracę z hydraulikiem (kontakt od znajomych), na razie etap odpływy ale jak czytałem Twój post Katii to faktycznie trzeba tak uważać na każdym etapie.

 

Podłączam też wodę i chciałem się zapytać ile ekipy od podłączeń biorą za tą usługę?

 

Pozdrawiam

 

Pytanie bardzo ogólne. Zależy jak daleko od linii wodociągowej i ile punktów w domu.

Zrób sobie też kratkę spustową w garażu. Przydaje się na usunięcie wody z posadzki w garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki Gelo, mam sporo metrów kopania prawie 50, a polecana ekipa powiedziała mi też prawie 50 z mb i też nic mnie więcej nie obchodzi. Czyżby ceny tej usługi poszły tak mocno w górę?

 

Hydraulik też mi wyliczył materiały na około 1tyś plus jego robocizna.

 

Mam jeszcze pytanie do forumowiczów, którzy mają lub planują ekologiczną oczyszczalnie z osadnikiem gnilnym, czy możecie polecić jakąś firmę, która zajmuje się ich sprzedażą, montażem z radomia lub okolic?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam do hydrauliki Pana Mirka ,my jesteśmy właśnie na tym etapie i cena przyzwoita i jestesmy zadowoleni nr kontaktowy796 563 894 ,co do oczyszczalni to też ją zrobiliśmy ,polecam pana pawła, oczywiście jest pomoc w otrzymaniu dotacji nr kontaktowy 504342717:-)

 

Dzięki wielkie Gaga.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam budujacych i tych co to juz zbudowali.....ponoc do odwaznych swiat nalezy wiec i ja zabieram sie do budowania:) a raczej mysle o budowaniu..bardzo intensywnie mysle..poki co zlozylem wniosek o decyzje o warunkach zabudowy do gminy:)

co prawda nie buduje sie w samym radomiu ale to powiat radomski:) mam nadzieje ze udzielicie mi rad "fachowych" kogo brac do "roboty" a kogo unikac:)

budowa ma ruszyc dopiero w przyszlym roku na wiosne (2014) ale juz rozgladam sie za ekipa budowlana!mam nadzieje w tym roku pozalatwiac wszelkie formalnosci i znalezc wykonawce (murarza ze swoja ekipa)! szukalem w internecie fachowcow ale coz.....pewien murarz zglosil sie na moja oferte ale mowi ze ma kielnie tylko a rusztawanie to musze "se " kupic lub wynajac! inne firmy i owszem ale pod klucz i juz widze ile "zaspiewaja" za robote:)poza tym osoby polecane tzn sprawdzone daja wieksza gwarancje solidnosci i uczciwosci mysle:)ad rem:) poszukuje ekipy solidnej i doswiadczonej ktora umie budowac sciane 3-warstwowa i elewacje z cegly klinkierowej!bede budowal za gotowke i materialy beda dobrej jakosci (mam nadzieje takowe znalezc w polsce:))

Czy ktos z was bylby w stanie mi podac namiary na takowych fachowcow abym mogl sprawdzic ich "dziela " i wstepnie sie umowic??

dach bedzie kryty dachowka ceramiczna , ogrzewanie podlogowe z wylewka z jastrychu anhydrytowego plus dobra austriacka pompa ciepla plus solary plus kominek i jesli mnie ktos przekona to takze rekuperator i wentylacja mechaniczna! czyli dom energooszczedny:) pozdrawiam wszystkich i czekam na odzew:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam ze glowe mam pelna teorii jak budowac itp! naczytalem sie duzo na roznych forach..glowa peka i niemilosiernie boli a zdaje sobie sprawe ze "zycie" skoryguje wiele spraw i niejeden pan Zdzisio mnie bedzie poprawial , wprawial w zdumienie czy tez zaskakowal pozytywnie czy wrecz negatywnie! ale jak to mowia c'est la vie!:)kazda polecana osoba kazdy uzyteczny kontakt , telefon czy tez link bedzie mile widziany! ze swojej strony postaram sie byc w miare aktywnym forumowoczem i bede dorzucal swoje 3 grosze uwag i przemyslen! pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam ze glowe mam pelna teorii jak budowac itp! naczytalem sie duzo na roznych forach..glowa peka i niemilosiernie boli a zdaje sobie sprawe ze "zycie" skoryguje wiele spraw i niejeden pan Zdzisio mnie bedzie poprawial , wprawial w zdumienie czy tez zaskakowal pozytywnie czy wrecz negatywnie! ale jak to mowia c'est la vie!:)kazda polecana osoba kazdy uzyteczny kontakt , telefon czy tez link bedzie mile widziany! ze swojej strony postaram sie byc w miare aktywnym forumowoczem i bede dorzucal swoje 3 grosze uwag i przemyslen! pozdrawiam

 

Powodzenia.

W dalszych etapach pomogę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam ze glowe mam pelna teorii jak budowac itp! naczytalem sie duzo na roznych forach..glowa peka i niemilosiernie boli a zdaje sobie sprawe ze "zycie" skoryguje wiele spraw i niejeden pan Zdzisio mnie bedzie poprawial , wprawial w zdumienie czy tez zaskakowal pozytywnie czy wrecz negatywnie! ale jak to mowia c'est la vie!:)kazda polecana osoba kazdy uzyteczny kontakt , telefon czy tez link bedzie mile widziany! ze swojej strony postaram sie byc w miare aktywnym forumowoczem i bede dorzucal swoje 3 grosze uwag i przemyslen! pozdrawiam

 

Witamy nowego Forumowicza. :-)

Postaramy się pomóc w miarę naszych możliwości.

 

Jak widze kolega ma ambitne plany. Pytanie tylko czy w kosztorysie sie wszystko uwzględniło.

Nie wiem jaki masz projekt ale ja bym porozmawiał najpierw z kimś kto już budował w kwestii realnych kosztów ile co kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy nowego Forumowicza. :-)

Postaramy się pomóc w miarę naszych możliwości.

 

Jak widze kolega ma ambitne plany. Pytanie tylko czy w kosztorysie sie wszystko uwzględniło.

Nie wiem jaki masz projekt ale ja bym porozmawiał najpierw z kimś kto już budował w kwestii realnych kosztów ile co kosztuje.

 

Jesli chodzi o kosztorys to: :) Gentelmani nie rozmawiaja o pieniadzach! gentelmani je maja!:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczów. Czy ma ktoś może doświadczenie z wystającym cokołem, tzn. w jaki sposób należy go obrobić, aby potem nie było problemów z zaciekaniem wody (chodzi o wystający rant)? Większość domów jakie widzę mają cokół cofnięty, większość osób zaleca właśnie takie rozwiązanie bo jest mniej problematyczne, ale nam podoba się właśnie wystający. Dom będzie ocieplany styropianem, a cokół klinkierem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...