Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Radomska


Djack

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Czy możecie polecić sprawdzoną firmę/zakład z naszego rejonu od mebli kuchennych, zabudów, szaf wnękowych? Póki co żona była w Atlas Meble na Żeromskiego. Ktoś ma doświadczenia z tą firmą? Ten z Żeromskiego to chyba jakiś pośrednik Atlasa. O samym Atlasie opinie są różne. Szukamy takiego wykonawcy co nie tylko na pałę zrobi co mu powiemy ale też podpowie jakie rozwiązania są dostępne, zaproponuje układ kuchni, zrobi projekt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam Grupe Radomska. Jestem na etapie wykańczania domu. Buduje w okolicach Przytyka/Przysuchy. Potrzebuje namiary na dobrego glazurnika. Mozecie pomóc w poszukiwaniach? Bede bardzo wdzieczny. Dzieki

Pozdrowienia

 

Witam,

nie wiem czy jeszcze potrzebny ten glazurnik, bo nie śledzę na bieżąco, ale gdyby była jeszcze potrzeba to znam świetnego glazurnika z okolic Radomia: tel. kontaktowy do niego 512 707 302 - Daniel.

Korzystałam z jego usług kilkakrotnie i jestem bardzo zadowolona; chłopak bardzo słowny i solidny; polecałam go w miarę zapotrzebowania znajomym i też nie mieli zastrzeżeń.

Jak się okazało po krótkiej zgadce - to zajmuje się całą wykończeniówką: szpachlowanie, malowanie, glazura, terakota, panele, zabudowy z G - K.

U mnie dodatkowo wykonywał sufity podwieszane - super bajer.

Poleca z czystym sumieniem jako solidnego fachowca nie tylko na wykończeniówkę, ale i do remontów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy zna ktoś z Was jakiegoś specjalistę z okolic Radomia od wykończenia tarasu nad garażem. Wykończenia w znaczeniu uszczelnienia, ocieplenia itd.

 

Wszyscy ci którzy mieli taras nad garażem zrobili sobie tam dach i zlikwidowali taras.

Jedyny 100% sposób.

Na inne szkoda kasy.

Juz nie jeden sie o tym dotkliwie przekonał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zapraszam forumowiczów z radomia i okolic do odwiedzenia naszej siedziby i zakupu blach dachowych i dachówek ceramicznych.

Mamy w ofercie blachy

Ruukki

SSAB

ThyssenKrupp

Yodogawa

Arcelor

Corus hps 200

i dachówki Roben i Euronit

 

Dla forumowiczów specjalne ceny. Zapraszamy.

kontakt: 48 360-06-52

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Wszyscy ci którzy mieli taras nad garażem zrobili sobie tam dach i zlikwidowali taras.

Jedyny 100% sposób.

Na inne szkoda kasy.

Juz nie jeden sie o tym dotkliwie przekonał.

 

Wilko nie strasz kolegi :)

Wszystko się da dobrze zrobić ale niestety trochę to będzie kosztować

Obecnie przecież na rynku są bardzo dobrej jakości papy, lepiki, spoiwa nic tylko wybierać ALE najważniejsze to potem dobrze ich użyć a to niekiedy

nie lada problem dla fachowców :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gelo ja nie mam najmniejszego zamiaru kolegi Leszka straszyć.

PO prostu takie są fakty. Powiem Ci że miałem jeszcze gorszy problem niż kolega Leszek bo u nas balkon był nad wykuszem a pod spodem salon czyli pod balkonem część mieszkalna. Podczas zalewania stałem i pomagałem przy zalewaniu stropu nad tym wykuszem. Dalismy podwójne uszczelnienie + 2x folia + malowanie jakimś uszczelniaczem. Pilnowałem żeby nawet przy zalewaniu folia nie została w najmniejszym stopniu nawet przetarta. Wiedziałem, że musze przypilnowac tego wrażliwego miejsca w domu. Nie było cienia wątpliwości żeby cos nie bylo dopilnowane bo sam wszystko kilka razy sprawdzałem. Wszystko bylo dobrze przez kilka miesięcy.

Gdy przyszła jesień i deszcze padały przez cały tydzień powoli zaczął przesiąkać ten strop i woda zaczęła kapać na podłogę w salonie.

Jeździłem i czytałem w necie różne cuda na temat dostępnych środków. Oczywiście nie dość że kosztują kosmiczne pieniądze to nikt mi nie chciał zagwarantować, że to wytrzyma więcej niz max. 5 lat. Wystarczy, że zimą slońce roztopi ci śnieg a powstała woda wejdzie w fugi a w nocy chwyci mróz. Do tego dojdzie fakt, że od spodu będzie strop grzany od pomieszczenia powiedzmy +15 *C a na zewnątrz będzie - 25 *C co jest normą w naszym klimacie.

Domyślasz się co się stanie :-(. Dalszy mój sąsiad miał taką samą sytuacje jak kolega Leszek i po kilku latach walki z wodą i przeciekającym stropem oraz wydanym majątkiem na różnych pseudo fachowców, którzy obiecywali że to zrobia i bedzie OK, zrobił sobie dach nad wykuszem likwidując taras i juz ow wielu lat ma spokój :-)

W naszym przypadku kolega bardzo dobry fachowiec od razu powiedził mi żebym, jeśli mam dużo kasy i mocne nerwy to próbował kombinować to uszczelnić ale i tak w końcu po długiej walce zrobić będę musiał daszek. Ponieważ ani kasy u mnie nie za dużó :-( a nerwy jeszcze słabsze :-) to postanowiłem od razu zrobić daszek nad wykuszem.:-) Efekt tego jest taki, że juz od kilku lat mam święty spokój i oto w rtym wszystkim chodzi :-)

Jednak jako że jestem ciekawy nowych i sprawdzonych sposobów na takie problemy to chętnie poznam materiały które załatwią ten problem.

Jakbyś miał Gelo takie info to możesz się podzielić na forum z innymi :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 5 weeks później...

Witam. Stoimy z żoną przed decyzja o zaczęciu budowy w okolicach radomia. Ile trwa w naszym radomskim starostwie załatwienie pozwolenia na budowę. Wiem że to jest ostatni rok na odliczenie ulgi budowlanej a raczej na jej rozpoczęcie. Jakie papiery są potrzebne do składania i od czego zacząć.

Z dotychczas zgromadzonym dokumentów mamy:

 

NIC.

 

 

Nie obudziliśmy się z ręką w nocniku??

 

 

Podpowiedzcie.:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Stoimy z żoną przed decyzja o zaczęciu budowy w okolicach radomia. Ile trwa w naszym radomskim starostwie załatwienie pozwolenia na budowę. Wiem że to jest ostatni rok na odliczenie ulgi budowlanej a raczej na jej rozpoczęcie. Jakie papiery są potrzebne do składania i od czego zacząć.

Z dotychczas zgromadzonym dokumentów mamy:

 

NIC.

 

 

Nie obudziliśmy się z ręką w nocniku??

 

 

Podpowiedzcie.:bash:

 

Na pytania odpowiedzi nie znam, więc cieszę się, że mogłem pomóc :)

 

Ale życzę powodzenia w budowaniu.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!

Jaką podbitkę wolicie do dachu dwu spadowego PCV czy blacha? Kolor okna mam orzech. Czy wybrać kolor pod kolor okien czy blachy na dachu gdzie jest również dachówka?

pozdrawiam:-}

 

Zdecydowanie ładniejsza jest podbitka z blachy. Wyjdzie trochę drożej ale efekt zdecydowanie wart swojej ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...