Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Radomska


Djack

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Wilko dzięki za info..

Dziś właśnie przewoźny tartak tnie mi drzewo na słupki, regle itp ale niestety krokwie będę musiał kupić, dostałem też wycenę za przyłącze wodociągowe 5tys ( przewiert pod droga, projekt , geodeta, pozwolenia itp ) a myślałem że wyniesie to około 3tys :(

 

No problem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał Wilko

-"dojazd" ilość możliwości dojazdu i szybkość

-"umiejscowienie" otoczenie,ułożenie wzgledem stron świata

-"szerokość"działki

-"stan prawny"

-"przeznaczenie działki i aktualne dokumenty"abyście nie kupili sobie pola na ziemniaki zamiast działki pod budowe

My straciliśmy prawie 2 lata na szukaniu bo w 95% zapewnienia sprzedawcy nie były prawdą ,ale i tak się cieszymy bo mamy to czego szukaliśmy.

Bardzo ciężko jest znależść działkę ładną w niskiej cenie,a nawet można powiedzieć nie możliwe.

Czasami i nam też się trafiali sprzedawcy z ceną kosmiczną za pole,jak się póżniej okazywało.

Powodzenia i cierpliwości przy wyborze działki.

Napiszcie jaka Was okolica interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) - mam tyle ze robiły mi rekuperatory.pl - mam namiar na ekipe z tej firmy ktora ma pojecie o rekuperacji - a poniewaz przewinely sie 3 z tej firmy moge podac namiar na ta ktora znala sie najbardziej - ogolnie kazda nastepna poprawiala cos po poprzedniej no a po wszytskich poprawial moj maz :( sprawy kosmetyczne ale jednak nie on to powinien robic - ogolnie wyszlo dobrze ale firma ktora jest a przynajmniej byla promowana przez murator powinna byc solidniejsza - naprawde nie wymagamy zbyt wiele!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzwoniłem troszkę po ogłoszeniach z An... i ceny to 80zł/godz +jeżeli nie ma pracy na min 5godz. to 40-50zł za dojazd.

Lub z metra 8zł bez wywozu i 10zł z wywozem.

Jeden z koparkowych poinformował mnie,że lepiej dla inwestora wybrać opcje na godz. ponieważ fundament 90mertów bierzących x 10zł=900zl.

Natomiast koparka wykopie to w 5-6godzin,ale po warunkiem,że jest dostep odpowiedni(tzn.nie będzie to pomiędzy budynkami,drzewami i nie spędzi na manewrowaniu dużo czasu)

Jak było u Was z rozliczaniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzwoniłem troszkę po ogłoszeniach z An... i ceny to 80zł/godz +jeżeli nie ma pracy na min 5godz. to 40-50zł za dojazd.

Lub z metra 8zł bez wywozu i 10zł z wywozem.

Jeden z koparkowych poinformował mnie,że lepiej dla inwestora wybrać opcje na godz. ponieważ fundament 90mertów bierzących x 10zł=900zl.

Natomiast koparka wykopie to w 5-6godzin,ale po warunkiem,że jest dostep odpowiedni(tzn.nie będzie to pomiędzy budynkami,drzewami i nie spędzi na manewrowaniu dużo czasu)

Jak było u Was z rozliczaniem?

 

My braliśmy na godziny.

Tak jest lepiej. Ceny widzę że się nie zmieniły.

Zwróćcie uwagę na to aby zięmię wyrzucał koparkowy na zewnątrz a nie do wewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Odwiedzam to forum co jakiś czas prosząc o porady ale teraz zareklamuję się trochę.

 

Zapraszam do mnie po blachy dachowe: blachodachówki, blachy trapezowe, akcesoria dachowe (rynny, podprzybitki, uszczelki, gąsiory, okna dachowe itp.) Duży wybór kolorów i kształtów.Pomiar, kosztorys, dostawa gratis. szybkie terminy dostaw. Dla forumowiczów napewno będą dobre ceny proszę tylko wcześniej powiedzeć że z "grupy radomskiej".

 

ART-MAX

ul. Warszawska 196

26-600 Radom

tel: 696-094-636

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...