Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Radomska


Djack

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam

a może komuś zbywa ziemi? potrzebuję do wyrównania działki po budowie, ale nie gliny i bez śmieci i gruzu. Poza tym nie będę grymasić :-) Abo może ktoś poleci dobre i niedrogie (kurcze, jaka ta ziemia droga jest ;-( źródło ziemi? Wdzięczna będę. Odwdzięczę się adresem, gdzie dobre i tanie nasiona trawy kupić można ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

a może komuś zbywa ziemi? potrzebuję do wyrównania działki po budowie, ale nie gliny i bez śmieci i gruzu. Poza tym nie będę grymasić :-) Abo może ktoś poleci dobre i niedrogie (kurcze, jaka ta ziemia droga jest ;-( źródło ziemi? Wdzięczna będę. Odwdzięczę się adresem, gdzie dobre i tanie nasiona trawy kupić można ;-)

 

A ile tej ziemi potrzebujesz?

Bo ja 9czerwca będe zdejmował humus u mnie ,ale jeszcze nie wiem ile ziemi zbędnej będzie.Działkę mam prostą i tak się zastanawiałem jak jej będzie za dużo co z nią zrobić.

Prawie mi z nieba spadłaś.Mam też na 10czerwca zamówioną koparę to jakbym miał za dużo tej ziemi to odstąpiłbym Ci troszkę,tylko transport musiałabyś sobie zorganizować .

Wyślij mi numer na PW jak będę już w PL 9czerw to oddzwonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikołaj o glazurę pytasz?

Warszawska to 3 duze salony z wystawkami - Impero, Wema i Ceramika Primus

Wierzbicka - duża Galeria ceramiki

Dębowa i Obrońców - też impero, mniej wystawek ale za to miewają w II gat.

Lubelska - kilka mniejszych sklepików z płytkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry

jestem pracownikiem Fabryki Okien Szewpol plus właściciela marki VILLERGRAN.

jesteśmy producentem Stolarki okiennej w PCV drewna i aluminium, posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji stolarki, szeroką paletę rozwiązań oraz profesjonalną obsługę.

zapraszam do przesyłania zapytań dotyczących wykonania stolarki.

Michał Dubel tel 605 596 956 mail: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TiA jeszcze raz dzięki za dobre chęci. Niestety pan od transportu nawalił zupełnie, zwodził mnie, że już jedzie, a potem nie odbierał telefonu. Trudno. Mam nadzieję, że sobie poradziłeś z nadmiarem ziemi.

 

Nie było mnie kilka dni na forum.Miałem bardzo napięty grafik.

Tak poradziłem sobie.Ziemię wykorzystałem do wyrównania i podwyższenia działki,a było jej z 5-7 Stayerów.Częśc KB nawet kazał wsypać w fundamenty,sam piasek praktycznie.

Jak będziesz potrzebować transportu następnym razem,to służę numerem do sumiennego gościa.

Piach+transport Stayer (20t) 604-661-161

Tani,zawsze na czas,miły i co najważniejsze tam gdzie inny marudzą 30min on wjeżdza bez problemu i dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam okna na profilach Veka - pare firm w radomiu je sprzedaje np.na lubelskiej, oknoplast - osobiscie mam oknoplast jestem zadowolona

 

A czy ktos ma namiar na kogos do klikieru - potrzebuje na mala robotke - 4 słupki mam do wymurowania - no i dobrze by bylo kogos za 2zl/sztuka :) albo tansze ale to chyba niemozliwe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam okna na profilach Veka - pare firm w radomiu je sprzedaje np.na lubelskiej, oknoplast - osobiscie mam oknoplast jestem zadowolona

 

A czy ktos ma namiar na kogos do klikieru - potrzebuje na mala robotke - 4 słupki mam do wymurowania - no i dobrze by bylo kogos za 2zl/sztuka :) albo tansze ale to chyba niemozliwe :)

 

Przyznam,że w Polsce wykonawcy nie maja prawa narzekać.

Zaszokowały mnie ich zarobki-ceny.Dodam tylko,że nawet w IRL podczas wielkiego boomu budowlanego nie było takich zarobków.

Z tego co policzyłem to średnio płaciłem im 100zł/godzinę (byli to jedni z najtańszych wykonawców na rynku) co jest około 25euro/godz.

Nawet w najlepszych i szalonych czasach w IRL płace były w granicy około 15-17euro (teraz to 8-10euro).

Tak więc chyba poszukam ekipy na miejscu będzie taniej.

Ewentualnie wracam do kraju i zaczynam budować domy.

 

Czy Wam też,nie przychodzą powiadomienia na e-maila?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Poszukuję sprawdzonej ekipy która ma doświadczenie w ocieplaniu budynków wełną mineralną.

Przy okazji pochwalę się, że wkrótce będę miał skończone łazienki i poddasze. Planowana przeprowadzka koniec października (oby się udało).

Mogę polecić ekipę do poddaszy a także tynkarza i elektryka. Wszyscy profesjonalni.

 

Pozdrawiam, Konrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...