Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Radomska


Djack

Recommended Posts

Może i firma dobra, ale jak dostałam od nich wycenę mojego domu to prawie spadłam z krzesła. Swego czasu na W.Polskiego widziałam kilka reklam,że tu buduje ta firma, więc nie dziwi mnie fakt,że posiadają odpowiednie maszyny i inny sprzęt do tego typu prac. Ja ostatecznie wybrałam inną ekipę (polecona, doświadczona) i jak na razie jestem bardzo zadowolona. Dom rośnie, właśnie będziemy robili dach.Dodatkowych kosztów nie poniosłam (zagęszczarka itp.). Piszesz, że stemple, szalunki to stracona kasa, ale zapewne Ty też nie dostałeś ich za darmo, pewnie wędrują z budowy na budowę a koszt ich użycia masz wliczony w cenę. Generalnie jeśli ktoś nie ma czasu bo dużo pracuje, albo nie zna się, albo nie umie, albo jakieś inne albo;) to decydując się na taką firmę ma to, że tak powiem z bani. Moja budowa jak dotąd mi nie dopiekła. Materiały typu cegły, piach , beton, stemple, deski są dostępne od ręki , jeden telefon i już są na budowie. Ekipa jest zorganizowana a jak im czegoś zabraknie to sobie sami dowiozą z pobliskiego składu. Pozdrawiam.

Jeśli chodzi o koszty to ze mnie nie zdarli. Dwa lata temu budowali 2 kolegom - też rozsądne kwoty (ja zapłaciłem 29000zł). Dom średniej wielkości 220m2 po podłogach. 150m2 pow użytkowej. Być może teraz szaleją z cenami bo mają dużo zleceń i przeginają. W każdym razie polecam tego typu firmy osobom które dużo pracują i nie mogą pilnować budowy. Ja jestem w pracy 10 godzin dziennie i na nic nie mam czasu, żona podobnie. Stan surowy zamknięty poszedł błyskawicznie ale potem to już się zaczęło.... Jak to mówią wykończeniówka wykańcza :). Przez telefon wszystkiego się nie załatwi :(.

Przy okazji wspomnę o projektantce wnętrz z której także jesteśmy bardzo zadowoleni (zaprojektowała łazienki oraz kuchnię).

http://www.kingaszwedo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ponawiam pytanie:

Czy ktoś z Was ma namiary na sprawdzonego, słownego studziennego??? ;)

 

Bardzo chętnie się podłącze do pytania bo też poszukuje studziennego.

 

p.s.

znalazłem gościa w anonsach,który podobno bardzo dużo już wykopał studni w mojej okolicy.

Cenowo tani bo chce 130zł/m jak dla mnie ( woda jest na około 55m) do tego upust w wysokości 4m gratis.Po rozmowie telefonicznej miły gość,ale takimi zazwyczaj są problemy.

Na szczęście nie w 100%.

Wszyscy chcą od 150zł/m w górę i to mnie zastanawia.

Jak nie znajdę żadnego poleconego studniarza to go zatrudnię i zobaczymy.

Muszę się zdecydować max do 10 sierpnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do mnie po blachy dachowe (szwedzkie,niemieckie, fińskie,japońskie,belgijskie) : blachodachówki, blachy trapezowe, akcesoria dachowe (rynny, podprzybitki, uszczelki, gąsiory, okna dachowe itp.) Duży wybór kolorów i kształtów.Pomiar, kosztorys, dostawa gratis. szybkie terminy dostaw. Dla forumowiczów napewno będą dobre ceny proszę tylko wcześniej powiedzeć że z "grupy radomskiej".

 

W tym momencie w promocji mam blachy szwedzkie i niemieckie.

 

ART-MAX

ul. Warszawska 196

26-600 Radom

tel: 696-094-636

48 360-06-52

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do mhk, jak nazywa się Twój projekt czy to może jest indywidualny? Podpatrzyłam zdjęcia Twojego domku i wizualnie jest on b.zbliżony do mojego, gdyby to nie była tajemnica to napisz w jakiej okolicy mieszkacie, chcielibyśmy zerknąć na Wasz domek, wczoraj byliśmy w Muratorze kupić projekt i jak zobaczyłam makietę to tr. się przeraziłam, kurcze on będzie wyglądał tr. dziwnie wśród tych piętrowców wokół nas:cry: Dla nas ten projekt jest idealny ale..................ach te wątpliwości:x . Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie o przydomowa oczyszczalnię ścieków, kto z Was ma? Jaki rodzaj, gdzie kupował, jakiej firmy i czy to się w ogóle sprawdza? Z tego co wyczytałam gdzieś, jej koszt jest o wiele większy od tradycyjnego szamba, ale w późniejszej eksploatacji jest taniej, jakie macie zdanie na ten temat? pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w Radomiu nie ma ale na stronie lotniska znalazłam taką info:

 

Mistrzostwa Świata w Akrobacji Samolotowej AWAC 2010

 

6 sierpnia o godz. 19.00 na Placu Konstytucji rozpocznie się ceremonia otwarcia IX Mistrzostw Świata w Akrobacji Samolotowej AWAC 2010.

 

 

 

Mistrzostwa potrwają do 14 sierpnia. Wezmą w nich udział reprezentanci 25 państw, m.in. z Rosji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Republiki Południowej Afryki. Piloci będą rywalizować o palmę pierwszeństwa w 4 konkurencjach w ramach 3 programów: program Q – obowiązkowy znany, program dowolny, program nieznany.

 

 

 

Konkurencje rozgrywane będą na Lotnisku Sadków od 7 do 13 sierpnia, planowane są od godz. 9 rano do zachodu słońca. 14 sierpnia między godz. 14.00 a 17.00 odbędą się pokazy lotnicze – Mini Air Show, a o godz. 17.30 w centrum miasta, przy Łaźni zostaną wręczone nagrody zwycięskim zawodnikom i ekipom. Ceremonii zamknięcia będzie towarzyszył występ zespołu Cree.

 

 

 

Na wszystkie imprezy związane z mistrzostwami wstęp jest wolny. Wejście do sektora dla publiczności zlokalizowane jest przy ul. Lotniczej.

 

Wiecęj na temat AWAC 2010 na stronie http://www.awac2010.pl

 

2010-08-06

 

 

Ciekawie piszą.............. może jutro się wybierzemy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...