Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Radomska


Djack

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

To troszkę głośno tam macie i czasami niebezpiecznie? Niedaleko nas(ok 60 m) mają budować obwodnicę Radomia, więc też już nie będzie tak spokojnie jak jest teraz:-x , pozdrawiam i uciekam, zasiedziałam się ..............jak zwykle:sleep:, miłego sobotniego wieczorku i niedzieli wszystkim.........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy oczyszczalnię. Montowaliśmy ją sami. Nasza jest drenażowa z firmy Euro-Plast z Ciechocinka http://www.euro-plast.biz.pl/?oczyszczalnie=kontakt ale kupowana w Obi :D Całość z kruszywem wyszła nas połowę tego, co biorą firmy za takie oczyszczalnie (znam ceny bo sąsiedzi robili). U nas chodzi od 2007r i naprawdę, nie zamieniłabym jej w zyciu na szambo :D Tak naprawdę to nie wiemy co to znaczą ścieki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaa ja też kupowałam w systemach kominowych na Słowackiego 2szt. Jeden, ten na kominie od kominka jest nadal. Za to ten na kominie od pieca na ekogroszek wytrzymał jeden sezon!!! Po sezonie wiatr zdmuchnął nam z dachu istne sitko. Nie uwierzyłabym komuś, że tak moze wygladać nierdzewka po jednym sezonie. Potem zasiegnelam języka i dowiedziałam się, że przy ekogroszku nie montuje się tych strażaków. Wchodzą w reakcje z dymem i ulegają takim uszkodzeniom. Przy ekogroszku powinno się stosować nakładki ceramiczne. Ja obecnie nie mam żadnej :D

Forumowa wiolasz robiła nakładke na komin do ekogroszku samodzielnie tzn. kupili odpowiednia blache i zespawali kominek z daszkiem. Ta ich blacha wytrzymuje. Nie pamietam tylko jaki to jest rodzaj blachy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupę radomską :)

 

Ja buduję się w okolicach Przytyka.

 

Mam pytanko o więźbę dachową... gdzie zamawialiście. Chodzi mi o zakład lub tartak gdzie dobre drewno maja i więźba jest za rozsądną cenę.

I czy ktoś z Was miał styczność z firmą Paciorek z Przytyka? Chciałbym ich wynająć do dachu i tynków i ciekaw jestem czy ktoś ich wynajmował?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaa ja też kupowałam w systemach kominowych na Słowackiego 2szt. Jeden, ten na kominie od kominka jest nadal. Za to ten na kominie od pieca na ekogroszek wytrzymał jeden sezon!!! Po sezonie wiatr zdmuchnął nam z dachu istne sitko.

 

Kurcze to niezle - ja poki co mam i nic sie z nim nie dzieje, ciagnie juz 3 sezon z tym ze pierwszy to lekkie przepalanko bo nie mieszkalismy :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji wspomnę o projektantce wnętrz z której także jesteśmy bardzo zadowoleni (zaprojektowała łazienki oraz kuchnię).

www.kingaszwedo.pl

jakby ktoś chciał skorzystać z projektantki to ja też polecam, na priv mogę podesłać namiary telefoniczne - generalnie projekty całego domu: kuchni, łazienek, doboru kolorów na ścianach, ułożenia podłóg, światło, dekoracje okien... - cała chata.. lub to na co macie ochotę ;)

ulanka26, skorzystałaś z jakiś moich namiarów? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorzystałam magduska, dzwoniliśmy do murarza i jesteśmy wstępnie umówieni na rozmowę, wycenę na przyszły tydzień , napiszę co i jak, na architekta dostalismy namiary też od znajomych i dzwoniłam dzisiaj ale niestety chyba bez tych pozwoleń się nie da nic zrobić na naszej działce w tym roku,ze wzgl. na planowaną budowę obwodnicy w naszej okolicy, każdy odradza robienie czegokolwiek bez papierka, nie ma możliwości przyspieszenia- a miałam nadzieję, no cóż możemy póki co robić częściowo ogrodzenie, kupić materiał bo podobno ma zdrożeć i................... to byłoby na tyle z moich marzeń o wylaniu chociaż fundamentów w tym roku.

 

Mayland dzięki za namiary na tą firmę od poś, jak będzie bliżej już tego etapu będę miała na pewno więcej pytań jeśli chodzi o instalację itp bo firma solidna, z tego co podpatrzyłam, no i Twoja opinia jako użytkownika tej poś też BARDZO DUŻO znaczy, więc tą sprawę mam już " załatwioną":D

 

Dzisiaj byliśmy po papierki w Starostwie, potem w gminie, potem znowu w starostwie i .....................nic nie załatwiłam,dowiedziałam się za to że na załatwienie tego mają m-c ale mają się postarać na przyszły tydzień jeśli ta Pani która się tym zajmuje wróci ze zwolnienia w piątek:mad: Oj, uczą cierpliwości w tych urzędach, masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorzystałam magduska, dzwoniliśmy do murarza i jesteśmy wstępnie umówieni na rozmowę, wycenę na przyszły tydzień , napiszę co i jak, na architekta dostalismy namiary też od znajomych i dzwoniłam dzisiaj ale niestety chyba bez tych pozwoleń się nie da nic zrobić na naszej działce w tym roku,ze wzgl. na planowaną budowę obwodnicy w naszej okolicy, każdy odradza robienie czegokolwiek bez papierka, nie ma możliwości przyspieszenia- a miałam nadzieję, no cóż możemy póki co robić częściowo ogrodzenie, kupić materiał bo podobno ma zdrożeć i................... to byłoby na tyle z moich marzeń o wylaniu chociaż fundamentów w tym roku.

no daj, daj znać..., ciekawa jestem jak Cię wyceni ;)

..odnośnie pozwoleń to ja bym nie robiła nic bez papierków - trochę strach jak dla mnie i trochę za poważna inwestycja... a w razie czego wszystko będzie zależało od tzw. "baby w urzędzie" i jej dnia cyklu...

szkoda by było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i dziekuje za przywitanie ;-)

 

Jesteśmy na poczatku budowy, mamy juz parter zrobiony i ekipa zrobiła sobie wolne ;-)) ale panowie bardzo szybko robia wiec obiecali do września skończyć.

 

 

Teren nieststy mamy tak mokry że każda ulewa powoduje problemy, teraz nie ma np. jak sie podłaczyc do wodociągów bo woda stoi ;-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blachodachówka Szwedzka SSAB PRELAQ NOVA: (30lat gwarancji) 29,70zł/m2 brutto

 

Blachodachówka belgijska gruboziarnisty mat (10lat gwar.): 22zł/m2 brutto

 

Blachodachówka połysk (10lat gwar.): 21zł/m2 Brutto

 

Blachodachówka RUUKKI PURAL MAT (50lat gwarancji): 35zł/m2 brutto

 

 

 

Zapraszam.

p.w. ART-MAX

ul. Warszawska 196

48 360-06-52

696-094-636

 

 

Ceny dla forumowiczów.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...