Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Radomska


Djack

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

UWAGA! UWAGA! UWAGA! JUŻ OD 2 LAT NIEUSTANNIE OSTRZEGAM WSZYSTKICH BUDUJĄCYCH PRZED NIESOLIDNĄ I WRĘCZ GROŹNĄ FIRMĄ BUDUJĄCĄ DOMY O NAZWIE REM-BUD KAZIMIERZ ROBERT LASIK z PODKARPACIA. SĄ WRĘCZ NIEBEZPIECZNI - JEŚLI COŚ IM SIĘ NIE SPODOBA TO TAK JAK W MOIM PRZYPADKU - ZAMURUJĄ CI WENTYLACJĘ!!!! - nie muszę chyba pisać co to oznacza. Dodatkowo: niesolidni, nieuczciwi, nieterminowi i brudasy. MÓWMY IM ....... WON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! UWAGA! UWAGA! JUŻ OD 2 LAT NIEUSTANNIE OSTRZEGAM WSZYSTKICH BUDUJĄCYCH PRZED NIESOLIDNĄ I WRĘCZ GROŹNĄ FIRMĄ BUDUJĄCĄ DOMY O NAZWIE REM-BUD KAZIMIERZ ROBERT LASIK z PODKARPACIA. SĄ WRĘCZ NIEBEZPIECZNI - JEŚLI COŚ IM SIĘ NIE SPODOBA TO TAK JAK W MOIM PRZYPADKU - ZAMURUJĄ CI WENTYLACJĘ!!!! - nie muszę chyba pisać co to oznacza. Dodatkowo: niesolidni, nieuczciwi, nieterminowi i brudasy. MÓWMY IM ....... WON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam hydraulika Czarek Rychlicki tel. 693 161 210. Podejścia do grzejników robione w miedzi są tak powyprowadzane, że teraz jest problem z montowaniem grzejników a rurki miedziane na wyjściach są poprzeginane a przez to i pospłaszaczane. Niezachowane równomierne odległości rurek w podłogówce albo za daleko od siebie albo za blisko. Pozatym masę innych szczegółów w tym estetycznych o których nie będę się rozpisywał. Ekspertyza przez rzeczonawcę jest w trakcie opracowania. Sprawa idzie do sądu o zwrot kosztów naprawy. Poinformuję o dalszych losach.

 

Osoba polecana przez użytkownika Paweł297.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie ostrzeżenia też są cenne.

Dawno mnie nie było ale coś miałam problem z wejściem na forum. Wybrałam tynki gipsowe, czas pokaże jak będą się sprawować. Aura pogodowa powoli się zmienia i niestety nie sprzyja naszym zmaganiom z budową echh... oby nie padało. Mam pytanie ile daliście na ocieplenie zewnętrzne cm-styropianu? I styropian zwykły czy z "dodatkami"? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

To mój pierwszy post, choć forum śledzę od dawna (ok. 2 lata). Mamy zamiar/ zaczynamy budować z Żoną na wschód od Radomia ;-)

Potrzebuję słupki na ogrodzenie z siatki, nie wiecie gdzie na jakimś złomie znajdę w miarę tanio ? Może coś się komuś rzuciło w oczy ? Będzie to "tymczasowe" ogrodzenie (pewnie na kilka ładnych lat) ale muszę ogrodzić łącznie ponad 3k m2. Za info odnośnie siatki też będę wdzięczny.

Pozdrawiam, Bryksy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm......że też się ludzie nie boją z powodów kilku: po 1 plac budowy musi być ogrodzony- tak wynika z przepisów prawa i jest to poprostu obowiązek a nie fanaberia. Po 2 kto się nie boi złodziei i wszystko trzyma na pokaz jego sprawa (oczywiście nawet alarmy ich nie powstrzymają i cieć na straży). Ale ja cegły klinkierowej, pustaków ceramicznych nie trzymałam na polu, szanuję swoje pieniądze (ciężko zarobione). Po 3 dzieciaków wszędzie pełno i niech sobie któryś zabawę znajdzie... wolę nie myśleć co do głowy może takiemu przyjść (sama kiedyś się tak bawiłam- dobrze, że się matka nie dowiedziała ;) A gdyby się któremuś coś stało? Powodów można jeszcze pewnie kilka znależć. Wybór należy do inwestora i jego kierownika budowy. Oczywiście nie można żyć myślą, że zaraz coś się stanie... ale strzeżonego Pan Bóg strzeże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilko ja się zdecydowałem na podprzybitkę z blachy w kolorze złoty dąb z bratexu jest tańsza od PCV. Obecnie zrobiłem ja tylko na lukarnie reszta będzie wykonana po ociepleniu domu czyli pewnie wiosną. Ja miałem propozycję ceny 17zł za m2

 

Możecie polecić mi jakąś ekipę od tynków cementowo-wapiennych oraz ekipę do ociepleń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam właśnie udało nam się wylać fundamenty i postawić bloczki, zastanawiamy sie czy wystarczy zaizolować je czarna masa do izolacji fundamentów czy jeszcze zaizolować folią?

prosze o podpowiedzi

z góry dzięki:)

 

Duzo zalezy od warunkow gruntowych, od tego jak wysoko posadawiacie dom ponad teren itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wykonawce wieźby zdecydowałem się na Pana Stanisław Gozdur - miał ktoś może tą osobą jakieś doświadczenia?

 

Naprawdę nikt nie słyszał nic o tym Panu.

To może o tartaku Pana Traś lub Trać z okolic Iłży?

 

Kurcze wykasowalam chyba numer do niego - ale robili u mnie wiezbe o ile sobie dobrze przypominam - hm on jest tylko posrednikiem i ma kilka zaprzyjaznionych ekip wykonawczych z tego co pamietam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...