Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Radomska


Djack

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

mhk

oglądałem twoje zdjecia z dziennika i bardzo zainteresował mnie twój taras, czy możesz podesłaąc mi jakieś szczegóły albo skąd pomysł, bo właściewie o czymś takim myślę. jakieś uwagi?

 

a może ktoś ma jeszcze jakiś fajny pomysł na taras?

 

Hm ale pomysl czego - samego tarasu? od poczatku wiedzielismy ze bedzie drewniany i ze bedzie duzy - plan zostal wykonany - jezlei chodzi o pomysl samego wykonania to przerzucilismy pare roznych rysunkow i zdjec i robilismy sami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deski tarasowe bagikirai - kupiony po okazyjnej cenie II gatunek - grube bale to pozostale krokwie po naszym dachu, beleczki poprzeczne dawane co pol metra - nie pamietam jakie drewno ale moge dopytac - sruby specjalne do tarasów - ale malz mowil ze drugu raz kupil by takie z podwojnym gwintem - lepiej trzymaja po prostu

 

http://www.podlogiswiata.pl/images/home/wkret-do-deski.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wloknina :) - a jezeli 60 to mozesz schodki zrobic albo skarpe - i przy drewniamym nie zapomniij ze to co roku wydatek ok 1000zl na olejowanie - oczywiscie przy tak duzym tarasie jak my mamy - 2x w roku olejujemy 2-oma wartswami oleju - jakos wczesniej sie nad tym nie zastanwialaismy a jest to dodatkowy wydatek

jezeli wymurujesz i polozysz plytki masz moze mniej ladnie ale ekonomiczniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wloknina :) - a jezeli 60 to mozesz schodki zrobic albo skarpe - i przy drewniamym nie zapomniij ze to co roku wydatek ok 1000zl na olejowanie - oczywiscie przy tak duzym tarasie jak my mamy - 2x w roku olejujemy 2-oma wartswami oleju - jakos wczesniej sie nad tym nie zastanwialaismy a jest to dodatkowy wydatek

jezeli wymurujesz i polozysz plytki masz moze mniej ladnie ale ekonomiczniej :)

 

Jak tak patrzę na ten tarasik, to dochodzę do wniosku, że tego tysiączka bym chyba odżałował :)

Fajny - nie ma porównania do tarasu z płytkami.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Takie trochę nietypowe pytanie:)

Czy ktoś z forumowiczów nie orientuje się, gdzie w Radomiu jest jakiś normalny sklep z częściami do agregatów tynkarskich? Albo chociaż jakiś porządny sklep z narzędziami do tynkowania? (ale nie jakieś castorama,obi itp :)

Zawsze zamawiam na allegro jakieś potrzebne graty, ale nie ma to jak wziąć coś w rękę i ocenić to na żywo.

Z góry dzięki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Takie trochę nietypowe pytanie:)

Czy ktoś z forumowiczów nie orientuje się, gdzie w Radomiu jest jakiś normalny sklep z częściami do agregatów tynkarskich? Albo chociaż jakiś porządny sklep z narzędziami do tynkowania? (ale nie jakieś castorama,obi itp :)

Zawsze zamawiam na allegro jakieś potrzebne graty, ale nie ma to jak wziąć coś w rękę i ocenić to na żywo.

Z góry dzięki.

Pozdrawiam

 

metbud na warszawskiej po prawej stronie przed światłami na firlej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Co do drzwi Gerdy to kupowaliśmy na wernera w firmie oknobud

Ale szczerze nie polecam po dwóch latach przedni panel sie odkształcił zapewne od słonca

drzwi są zamontowane od strony południowej ale nad wejciem mam zadaszenie które niewiele pomogło

Wróce na chwilę do tarasów

mamy z przodu i z tyłu wylane schody betonowe i postanowiliśmy je obłożyć płytami tarasowymi bruk bet

strasznie mi sie podobają

pozdrawiam MW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...