Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Radomska


Djack

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

hm no pewnie u Jazienickiego

 

Witam

w sobotę działem właśnie wertykulowałem

pożyczonym u Jazienickiego sprzętem, fajna spalinowa maszynka hondy tylko pod koniec pracy spadł mi pasek i klops reszte musiałem grabić i dziabać widłami

miałam tylko problem z zapisaniem sie, chciałem koniecznie na sobotę (trzeba dzwonić z wyprzedzeniem) a i niestety nie udało mi sie wypożyczyć areatora

 

co do szkółki ogrodniczej to kupowałem swoje szmaragdy na Bielisze (trasa na przytyk)

po lewej stronie (tylko po lewej gość ma szkółkę i gospodarstwo) po prawej jest tylko sprzedaż

wracając do zakupu wszystkie 120 szt przyjęły sie i pięknie rosną juz drugi rok W tym roku posadziłem od tego samego gościa świerki Conica metr po wsadzeniu więc już je widać

Spora szkółka jest też w orońsku kawałek trzeba jechać ale mają spore drzewka bo zazwyczaj w szkólkach niestety mają meleństwa do 1 metra.

(fajne kanadyjki i szczepione brzozy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studnie glebionową robiła Moose. Gość z Jedlni odpadł i robil jej ktoś inny.

 

ciekawe dlaczego odpadł? U mnie jutro zaczynają. Miało być 135zł + kręgi, żwir i pompa, a teraz jeszcze okazuje się że zapłacimy za filtry i jeszcze inne rzeczy o których wczesniej pan nie wspomniał

Bo był droższy niesłowny z tego co pamietam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam u mnie budowa ruszyła pełną parą,mam pytanie gdzie w Radomiu mogę kupić w dobrej cenie blachodachówkę?pozdrawiam

 

Jeżynka dobrą cenę na blachę i dachówkę dostaniesz tu:

http://www.tendach.com.pl/6/kontakt

Rozmawiaj z panem Norbertem Majem. Obiecał mi, że da dobre ceny. To mój kolega więc na pewno się dobrze postara i będziesz zadowolona.

Jesli masz projekt więźby pod dachówkę to ja bym dał dachówkę. Koszty trochę wyższe ale masz 100% pewności na lata.

 

Wysłałem ci też wiadomość na Priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczytuję od jakiegoś czasu, więc postanowiłam, że wypada się przywitać.

 

 

Witam b.serdecznie Grupę Radomską. W grupie raźniej.

 

Budujemy kilkanaście kilometrów od miasta w gminie Jedlnia Letnisko. Projekt indywidualny, każda kreska w projekcie jest moja, więc błędy małe i większe mogę wytykać tylko sobie ;) Dom parterowy z poddaszem użytkowym, garaż osobno. Etap tynki wewnętrzne i czas podejmowania decyzji związanych z wykończeniem. Siebie też ;)

 

Będę zaglądać. W razie potrzeby prosić o radę.

 

miłego dnia Wszystkim,

ka.ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczytuję od jakiegoś czasu, więc postanowiłam, że wypada się przywitać.

 

 

Witam b.serdecznie Grupę Radomską. W grupie raźniej.

 

Budujemy kilkanaście kilometrów od miasta w gminie Jedlnia Letnisko. Projekt indywidualny, każda kreska w projekcie jest moja, więc błędy małe i większe mogę wytykać tylko sobie ;) Dom parterowy z poddaszem użytkowym, garaż osobno. Etap tynki wewnętrzne i czas podejmowania decyzji związanych z wykończeniem. Siebie też ;)

 

Będę zaglądać. W razie potrzeby prosić o radę.

 

miłego dnia Wszystkim,

ka.ma

 

Witamy nowych forumowiczów. Służymy pomocą w razie potrzeby.

Widzę, że jesteście sasiadami Mayland.

 

Miła i ładna okolica. Moje znajome strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczytuję od jakiegoś czasu, więc postanowiłam, że wypada się przywitać.

 

 

Witam b.serdecznie Grupę Radomską. W grupie raźniej.

 

Budujemy kilkanaście kilometrów od miasta w gminie Jedlnia Letnisko. Projekt indywidualny, każda kreska w projekcie jest moja, więc błędy małe i większe mogę wytykać tylko sobie ;) Dom parterowy z poddaszem użytkowym, garaż osobno. Etap tynki wewnętrzne i czas podejmowania decyzji związanych z wykończeniem. Siebie też ;)

 

Będę zaglądać. W razie potrzeby prosić o radę.

 

miłego dnia Wszystkim,

ka.ma

 

Witam.

Podoba mi się Twój optymizm :

czas podejmowania decyzji związanych z wykończeniem. Siebie też ;)

A na poważnie: powodzenia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, Komitet Powitalny....

 

Witajcie :-)

 

Mayland chyba mieszka z drugiej strony zalewu i podlega pod sąsiednią gminę. Szukałam kiedyś w tamtej okolicy działki.

 

Widzę, że jest tu wielu miłośników okolic Jedlni. Marcel, zostawiłeś tam kawałek serca i pytać o szczegóły nie mam zamiaru, ale mam nadzieję, że wiąże się to tylko z przyjemnymi wspomnieniami. Okolica fajna, tylko trochę inwestycje stanęły. U nas kanalizacja i oświetlenie będą za lat naście. Dojazdu też czasem nie mamy.

 

Jestem tuż, tuż przed wykańczaniem, stąd jeszcze we mnie optymizm. Większość z Was chyba już szczęśliwie mieszka. Zazdroszczę, że macie to za sobą. Ja nie należę do tych ,którzy mają wizję wnętrz w 100%, nie mam czasu na zastanawianie się nad detalami i może z tego powodu wierzę, że pójdzie to sprawniej i szybciej;)

 

Gdzie kupowaliście swoje wkłady kominkowe + akcesoria? Jak się sprawdzają? Ofertę mam tylko jedną. Z Wsoli.

 

Szukam też poś. Tu mam kilka ofert, ale mam nieodparte wrażenie, że wszyscy się umówili, bo ceny są niemal identyczne. I wcale nie podoba mi się, że wszystkie zaczynają się od 10 000zł netto;) Tu mój optymizm zaczyna się przewracać… :/

 

Miłego weekendu.

kama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

Ja znów NIE DOSTAJE POWIADOMIEŃ W SUBSKRYPCJI O NOWYCH WPISACH :bash:

 

Na a teraz, ze tak powiem, juz spokojnie.... :D Że mieszkam w tej okolicy ale mam inną gminę, to fakt :D Chwale sobie bo podatki mam niższe ;) :D

No i u nas gmina zafundowała pos-ie całej wsi :D Przetargiem to załatwili. Ale my mamy poś robiony wcześniej, drenażowy.

 

Poza tym dodam tylko, że zajmuję się projektowaniem wnętrz. Może komuś się przyda kiedyś ta informacja:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mayland witam. Póki co, chyba jesteś moją najbliższą sąsiadką :)

Dobrze, że się zjawiłaś, bo już zaczęłam szukać Twojego dziennika i info o poś. Znalazłam tyle, że masz drenażowe. No wszystko fajnie, ale u mnie od 2 lat woda jest tak wysoko, że słychać pod nogami. Dom mam na górce, jest sucho, ale poś wypada mi na mokrym terenie. Jestem laikiem, ale z tego co wyczytałam, zwykły drenaż nie wchodzi w grę. Szukam tańszego rozwiązania niż te 10 000zł . Oferty mam na oczyszczalnie biologiczne z pompą. Ma ktoś poś przy wysokim poziomie wód gruntowych?

 

Poza tym dodam, że też zajmuję się projektowaniem wnętrz, ale w stanie surowym;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...