Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Radomska


Djack

Recommended Posts

Na wysoki poziom wód gruntowych mozna zrobić poś drenażową z kopcem. Oczywisice musi byc pompka.

Taką oczyszczalnie będzie teraz robił brat męża. Ma wycenę na 8tys. Zapytam kto mu tak wycenił.

Z tego co pamietam to na osprzęcie Pipelife chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Mi też nie przychodza dalej powiadomienia ale spr co jakis czas :) - ale widze ze sie nam wiosenne autoprezentacja wlacza, to dobrze przynajmniej sie troche bardziej poznamy :) :) ja ze swojej strony moge powiedziec ze realizuje projekty budowlane + wnetrza Zapraszam również i pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bugmar, witaj.

Do Jedlni to i ja mam kawałek, jeżdżę tylko przymusowo w sprawie papierów.

 

Mayland, czy sprawa namiaru na poś jest wciąż aktualna?

 

Autoprezentacja jak widać może też przynieść korzyści. Szczególnie jeśli ktoś pracuje w branży okołobudowlanej ;)

 

pozdrawiam,

kama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mayland , miałam nadzieję, że w święta zdobędziesz namiar. W przyszłym tygodniu muszę właściwie podejmować decyzję.

 

Skoro o świętach..

Wszystkim Wam życzę fajnych chwil z Bliskimi. Pogoda ma być boska, więc życzę też spędzenia czasu na świeżym powietrzu i symbolicznej ilości wody w poniedziałek. Szczęśliwi ci, którzy spędzają je już w nowych domach ;)

 

Pozdrawiam,

kama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie .

W tym momencie oferowane przez nas blachy dachowe są w cenach:

 

 

Szwedzka blachodachówka:

SSAB Prelaq Nova (30lat gwarancji) - 32zł/m2

 

Fińska blachodachówka :

Ruukki poliester połysk (30lat gwarancji) - 25,20zł/m2

Ruukki Purex mat (40 lat gw.) - 31,99zł/m2

Ruukki Pural mat (50lat gw.) - 36,99zł/m2

 

Niemiecka blachodachówka:

ThyssenKrupp Steel Pladur mat (15 lat gwarancji) - 25,50zł/m2

 

Belgijska blachodachówka :

Arcelor połysk - 22zł/m2

 

Podane ceny zawierają vat 23%

 

 

 

Zapraszam do wykonania bezpłatnej kompletnej wyceny przez naszą firmę . Do kazdego klienta podchodzimy indywidualnie i z każdym możemy sie dogadać. Oferujemy konkurencyjne ceny , pomiar, kosztorys ,dostawa gratis!!!

 

 

Ceny te zmieniają sie dosyć często więc po aktualne oferty proszę dzwonić:

tel. 696-094-636

Zapraszam do obejżenia blachodachówek i blach trapezowych na miejscu.

ART-MAX

ul. Warszawska 196

26-600 Radom

tel. 48 360-06-52

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam systemowe leiera i wykończyłem je tynkiem mozaikowym, czape zalewałem i została obrobiona blachą, w weekend jak będę na działce to zrobię fotkę.

 

Gelo nie ocieplałeś swojego komina styropianem? Nie obawiasz się że z powodu różnic temperatur w zimę, gorące spaliny i zimny wiatr z zewnątrz to ten tynk mozaikowy wytrzyma te katorgi?

Zrób zdjęcia jak możesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie zrobię jutro.

Wydaje mi się że chyba to najtrwalsza metoda ( poza cegłą klinkierową ), płytki, kamień odpada - podobno ;)

Komin jak już wspominałem jest systemowy czyli wkład ceramiczny o ściance grubości 2cm potem wełna mineralne no i dość gruba ścianka pustaka obrzutka cementowa na siatce metalowej, 4cm styropianu i dopiero tynk mozaikowy.

Spaliny przy wylocie kotła w ówczesnych kotłach na ekogroszek to maks 150C - więc raczej szok termiczny tynkowi nie powinien grozić :)

Ale pożyjemy zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ratunku, co robić woda w wykopie pod fundament.

Dreny? Jak? Obok jest rów, działka z lekkim spadkiem względem innych w stronę tego rowu. Koparka zdjęła humus i woda stoi miejscami nawet kałuże!!. Co robić? Czekać, czy odwadniać. Niech ktoś doradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ratunku, co robić woda w wykopie pod fundament.

Dreny? Jak? Obok jest rów, działka z lekkim spadkiem względem innych w stronę tego rowu. Koparka zdjęła humus i woda stoi miejscami nawet kałuże!!. Co robić? Czekać, czy odwadniać. Niech ktoś doradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...