Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Radomska


Djack

Recommended Posts

WITAM!!

Mam pytanie, gdzie można kupić kamyki i korę do ogrodu w przyzwoitej cenie , potrzebuję spore ilości .

 

 

Korę mają na tartaku w Kozłowie trasa na Siczki po 100 za m3

Co do kamyków to zależy jakich szukasz do siebie na tył i boki działki brałem na Sołtykowie na kopalni taki płukany i sortowany nie pamiętam frakcji chyba 8-16 mm z tego co pamiętam 45-50 zł za tonę plus transport (kupowałem chyba w kopalni u nogaja) Generalnie towar niedrogi, oczywiście pod spód obowiązkowo agrowłóknina

Problem jest z ładnym żwirkiem na przód działki, chcialiśmy tzw. białą marianne czyli grys marmurowy tylko tona tego kosztuje 450 zł a u nas pójdzie grubo ponad tona ładne są też otoczaki też białe tylko że sporo droższe od grysu.

Generalnie spory wybór mają na Warszawskiej jadąc od strony Warszawy po prawo przed światłami z ul. Klwatecką

Mam prośbe jak znajdziesz jakieś fajne białe kruszywo lub grys to odezwij się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Z czystym sumieniem mogę teraz polecić tych tynkarzy, jakby ktoś potrzebował to niech pisze na priv

Grzesiu ale dlaczego na priva - skoro są dobrzy i warci polecenia to pisz do nich kontakt oficjalnie proszę. Mnie się na pewno przyda. A że i dobrą robotę robią i to darmowa reklama ekipę obleci.

"Siła w precyzji"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się przymierzałem do parapetów z konglomeratu wychodzi 300zł za m2 materiału o grubości 3cm.

Też nad takimi myślę, tylko czy te 3cm - to tak cieniutko wygląda

 

jak kolega robił mi kuchnie, to od razu zrobił z tego samego co w kuchni blat, tylko w innym kolorze. łaciłem jakieś 20 zł za metr bierzący. skoro w kuchni wytrzymuja to czemu nie pod oknem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze a nie lepiej sie spokojnie zastanowić nad tymi parapetami i wybrac te które pasują a nie te najtańsze? Czasem nieduża różnica a warto, żeby były zgrane z inną stolarką w domu. Ja jestem za drewnianymi :D

...choc w domu mam z konglomeratu ;) ale usprawiedliwia mnie fakt, że patrzeć na nie nie mogę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm... ja ją własie kupiłam i jutro będę walczyć w ogródku cena bardzo dobra , jakość również...

 

Ja w ubiegły tygodniu byłem na kopalni i zakupiłem biały żwirek kwarcytowy 75 zł za tonę jak za darmo w porównaniu do tego na składach ogrodniczych nie jest tak idealnie biały ale ten ze składów kosztuje 450 za tone

Sporo go poszło bo prawie 4 tony na sam przód ale najważniejsze że już go rozsypałem i wygląda ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że mówisz o tych w Sołtykowie :)

 

Sorki nie napisałem, na Sołtykowie oczywiście

ostatnio brałem w ten poniedziałek 700 kg mieli jeszcze na oko z 5 ton

ale pan mówił że mają przywieźć nową dostawę ja chciałem kupić wszystko z jednej dostawy żeby uniknąć ewentualnych

rozbieżności w kolorze Z tego co wiem to ten kwarctowy przywożą z Kielc to nie jest ten płukany kolorowy który produkują na miejscu

Jak wjedziesz to po lewej stronie leży taki najdrobniejszy 9-16 frakcja. A najlepiej weż sobie przyczepkę bo za transport zapłacisz więcej niż

za sam żwir może uda sie wkleić linka do strony

Na dole zdjęcie żwirku z leżacą kłodą i drzewkiem bonsai najbardziej odpowieda kolorem temu żwirkowi który kupiłem

 

http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.kamienogrodowy.com/zdjecia/zwir_kwarcytowy.jpg&imgrefurl=http://www.kamienogrodowy.com/zwir.htm&usg=__xclc77poEz4Yp3lDm3fE7W1fFEY=&h=480&w=640&sz=111&hl=pl&start=21&zoom=1&itbs=1&tbnid=Jd3dQYivMCZBFM:&tbnh=103&tbnw=137&prev=/search%3Fq%3D%25C5%25BCwir%2Bkwarcytowy%26start%3D20%26hl%3Dpl%26sa%3DN%26biw%3D1259%26bih%3D834%26gbv%3D2%26ndsp%3D20%26tbm%3Disch&ei=9nXfTZPeHIvysgao4uinBQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...