Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Radomska


Djack

Recommended Posts

Cześć

 

Wspomożecie namiarami na firmę od wywozu nieczystości ? Ostatnio za wywóz nieczystości ze zbiornika 8m3 zapłaciłem 150 PLN - chyba trochę drogawo jak na Radom i okolice.

 

Oczywiście potrzebuję namiary na legalnie działającą firmę - bezwzględnie muszę mieć rachunek, albo podpisaną umowę na odbiór nieczystości.

 

Pomożecie ?

 

PS: Potrzebuję także namiary na kogoś, kto dowozi ziemię - potrzebuję około 25 ton, pod kwiatki i iglaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Cześć

 

Wspomożecie namiarami na firmę od wywozu nieczystości ? Ostatnio za wywóz nieczystości ze zbiornika 8m3 zapłaciłem 150 PLN - chyba trochę drogawo jak na Radom i okolice.

 

Oczywiście potrzebuję namiary na legalnie działającą firmę - bezwzględnie muszę mieć rachunek, albo podpisaną umowę na odbiór nieczystości.

 

Pomożecie ?

 

PS: Potrzebuję także namiary na kogoś, kto dowozi ziemię - potrzebuję około 25 ton, pod kwiatki i iglaki

 

Zadzwoń do Ecola (namiar znajdziesz w necie) oni mieli najtaniej przynajmniej wtedy gdy ja sie tym interesowałem

Ja nie mam z nimi najmniejszego problemu plus bezpłatnie dostałem kosz 120 litrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My także myślimy o konglomeracie. Ktos ma jakieś doświadczenia z tym materiałem?

Ja zrezygnowałem z konglomeratu na rzecz marmuru syntetycznego - cena jest niewiele większa, ale jest różnica jest między innymi taka, że nie ma plam po wodzie z doniczki i chyba łatwiej jest utrzymać je w czystości. U moich rodziców jest konglomerat, u mnie marmur syntetyczny. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie można kupić dobre drzwi metalowe typu np gerda ??

Witam. Posiadam dwie sztuki drzwi stalowych Gerda model GTT Plus. Gdybym miał kupić drugi raz na pewno bym tego nie zrobił. Problemem są korodujące szyldy już po roku eksploatacji, poza tym drzwi które znajdują się od strony zachodniej nagrzewają się dość mocno co powoduje, że aby je zamknąć trzeba porządnie trzepnąć. Po regulacji w lato celem lżejszego otwierania, jest problem zbyt dużych szczelin w zimie i pojawiającego się szronu na dole drzwi. Poza tym pasowanie i konstrukcja uszczelki według mnie jest niezbyt przemyślana.

Obsługa i tempo załatwiania reklamacja przez Oknobud z Wernera jest żałosna.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrezygnowałem z konglomeratu na rzecz marmuru syntetycznego - cena jest niewiele większa, ale jest różnica jest między innymi taka, że nie ma plam po wodzie z doniczki i chyba łatwiej jest utrzymać je w czystości. U moich rodziców jest konglomerat, u mnie marmur syntetyczny. Pozdrawiam

 

My mamy parapety z aglomarmury (crystal white). Bardzo ładne parapety i doskonale pasują do białych okien.

Najwazniejsze, że żonie się bardzo podobają. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam dwie sztuki drzwi stalowych Gerda model GTT Plus. Gdybym miał kupić drugi raz na pewno bym tego nie zrobił. Problemem są korodujące szyldy już po roku eksploatacji, poza tym drzwi które znajdują się od strony zachodniej nagrzewają się dość mocno co powoduje, że aby je zamknąć trzeba porządnie trzepnąć. Po regulacji w lato celem lżejszego otwierania, jest problem zbyt dużych szczelin w zimie i pojawiającego się szronu na dole drzwi. Poza tym pasowanie i konstrukcja uszczelki według mnie jest niezbyt przemyślana.

Obsługa i tempo załatwiania reklamacja przez Oknobud z Wernera jest żałosna.

Pozdrawiam

 

Słyszałem już podobne opinie o tych drzwiach Gerdy. Trzeba było na forum najpierw zapytać ludzi o doswiadczenia z Gerda a na pewno byś

ich nie kupił. Jeszcze gorzej przedstawia się sprawa z Oknobudem z Wernera. Tam się jeździ ogladac drzwi a nie kupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazam ze drzwi Dierre sa niezle - ma je moja siostra, sprzedaja w Fachowcu - przynjamniej kiedys srzedawali

 

Ja mogę z czystym sumieniem polecić drzwi firmy Dziadek. Są u moich rodziców od 7 lat i są jak nowe. Niestety mają mały wybór wzorów.

 

Dobrze że się FORUM obudziło bo juz myslałem, że wszyszcy ostro pracują na budowach :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bywam codziennie ale nie zawsze jest sposobność do pisania.

 

Jeśli jesteśmy już przy drzwiach to polecam drzwi które my zamontowaliśmy i z nich jesteśmy bardzo zadowoleni. Za tę cenę i ta jakość wraz z montażem (3600 PLN) to uważam że jest ok. Firma radomska a zakład produkcyjny jest w Pionkach a oto i link do nich http://www.drewup.pl/index-oferta-pl.htm.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracują pracują i to ostro :).

U mnie padła decyzja że teraz robię zabudowę poddasza a później dopiero hydraulikę i wylewki

( akurat teraz mój majster od poddasza ma wolny termin więc stąd ta zmiana harmonogramu ).

Trwają też poszukiwania glazurnika bo znajomy który miał u mnie robić złapał kontrakt na cały rok pracy :( i nie może pozwolić sobie na jego zawalenie.

Może macie namiary na jakiegoś dobrego glazurnika?

 

Co do drzwi zewnętrznych to u nas zapadła decyzja na zakup drzwi Stolpaw FAV22, które już zostały zamówione :) będą pasowały do bramy garażowej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracują pracują i to ostro :).

U mnie padła decyzja że teraz robię zabudowę poddasza a później dopiero hydraulikę i wylewki

( akurat teraz mój majster od poddasza ma wolny termin więc stąd ta zmiana harmonogramu ).

Trwają też poszukiwania glazurnika bo znajomy który miał u mnie robić złapał kontrakt na cały rok pracy :( i nie może pozwolić sobie na jego zawalenie.

Może macie namiary na jakiegoś dobrego glazurnika?

 

Co do drzwi zewnętrznych to u nas zapadła decyzja na zakup drzwi Stolpaw FAV22, które już zostały zamówione :) będą pasowały do bramy garażowej :)

 

MHK ma zdaje się drzwi zewnętrzne ze Stolpawu. Mam nadzieję, że poprawili swoją jakosc bo wczesniej nie było z tym najlepiej.

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?103532-Kto-ma-drzwi-zewn%C4%99trzne-quot-Stolpaw-quot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...