Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Radomska


Djack

Recommended Posts

Dorwałam się do komputera i tak ciągle mi się coś przypomina więc dopisuję... :lol: Będę budować też POŚ. Znajomy robił u siebie w ubiegłym roku. Wykonywała mu firma z Antoniówki (taka żółta reklama na beczce w okolicach stacji gazowej i zajazdu pod Lipami). Za POŚ na 6 osób z drenażem zapłacił ok 6500zł. (POŚ+wykonawstwo). Jest bardzo zadowolony. Po rozeznaniu rynku stwierdzam, że to niedrogo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ja buduję w otulinie w obszarze Natura2000. Na WZ czekałam od listopada więc chyba nie tak długo biorąc pod uwagę ostatnią drażliwość społeczną tego tematu. Najdłużej czekałam właśnie na ustalenie warunków w tym zakresie z ochroną środowiska. Pomogło dzwonienie i molestowanie pana w delegaturze UW w Radomiu :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My znaleźliśmy nawet niedrogi styropian po 140 zl/m3 (EPS 70) i 170 zl/m3 (EPS 100) firmy Styrmann spod Warszawy. Firma mało znana ale podobno maszyny mają te same co Termo-Organika, a ponieważ są świeżynkami, chcą się wbić na rynek.

Takie ceny są w składzie przy trasie na Wierzbicę po lewej stronie, kawałek za skrętem na Kotarwice. Nazwa składu zaczyna się jakoś na Jast ... czy coś takiego. bardzo miła obsługa.

 

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich w sile Grupy Radomskiej :wink: :D

Amor

 

dzęki bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy robiliście u siebie studnie głębinowe? Może macie jakieś namiary na ludzi/firmy które takie usługi wykonują, i z jakich materiałów? Jakie ceny?

 

Slyszalem ze sensownym wykonawca jest mezczyzna z Jedlni. Stawki w zeszlym roku- 190 zl/mb skały i 140 zl/mb gliny. Jesli chcesz tel daj znac na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z czego budujecie-pustaki, ytong itd?

 

my zamierzamy z pustaków

 

My tez z pustaków, tych puławskich. Zamawialiśmy w Kadex-ie na Kieleckiej. Bloczki betonowe mamy z wytwórni betonu na Mokrej.

 

Puławskich czyli jakich? U mnie MAX z Hadykówki

 

Nie wiem jakich, białych na pewno :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z czego budujecie-pustaki, ytong itd?

 

my zamierzamy z pustaków

 

My tez z pustaków, tych puławskich. Zamawialiśmy w Kadex-ie na Kieleckiej. Bloczki betonowe mamy z wytwórni betonu na Mokrej.

 

Puławskich czyli jakich? U mnie MAX z Hadykówki

 

Nie wiem jakich, białych na pewno :).

 

Silikaty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z czego budujecie-pustaki, ytong itd?

 

my zamierzamy z pustaków

 

My tez z pustaków, tych puławskich. Zamawialiśmy w Kadex-ie na Kieleckiej. Bloczki betonowe mamy z wytwórni betonu na Mokrej.

 

Puławskich czyli jakich? U mnie MAX z Hadykówki

 

Nie wiem jakich, białych na pewno :).

 

Silikaty?

 

Beton komórkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZES-my tez czekamy, gmina Gózd-czyli jesteśmy na podobnym etapie, kiedy chciałłbys/ masz nadzieje zacząć budowe?

 

Cześć ;)

 

Wysłałem Tobie wiadomość na PW - przymierzamy się z żoną do tego samego projektu i chętnie, o ile to możliwe, zobaczylibyśmy jak wygląda Twój dom w trakcie budowy ;)

 

My planujemy w tym roku zakończyć papierkologię stosowaną i ruszyć z budową w roku przyszłym.

 

Pozdrawiam

Mariusz

 

Chętnie zapraszam ale u nie nawet szpadel nie został wbity w ziemię.

Jestem na etapie WZ, a w planach tego roku mamy zamiar postawić fundamenty.

A co do projektu - też UPB-233? - arch. Paweł Boduch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących lub dopiero mających to w planach. Niestety swoją inwestycję budowlaną już zakończyłem całkiem niedawno w okolicy osiedla Wośniki (wspominam ten czas naprawdę jako przygodę ekstremalną – pozytywnie) ale nadal udoskonalam i wprowadzam zmiany. Przedarłem się przez gąszcz wykonawców pogonią za dobrą ceną materiałów i majstrów którzy najczęściej mówią „że się nie da”. Posiadam sprawdzonych wykonawców chętnie się podzielę opiniami na tematy materiałów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...