Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Radomska


Djack

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

12 letnia whisky nono :)

 

a co do mojej ekipy od kuchni no to nie to że było tragicznie ogólnie meble podobają sie osobą które je widziały, ale

nie dokońca spodobało mi sie podejscie tej firmy, może gdyby ich bardziej przycisnąć - no ale ja za dobry jestem :)

albo za duże oczekiwania miałem. Jedyne co mi się spodobało to szybki czas realizacji.

Gdyby wszystko przypadło mi do gustu to smiało bym ich polecił ale w związku z tym iż pozostał jakis niedosyt to ani ich niepolecam ani polecam :)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałam zapytać gdzie zamawialiście kuchnie. Możecie kogoś polecić ? Właśnie przymierzam się do kuchni, mniej więcej wiem czego chcę i szukam solidnego wykonawcy, takiego co nie zawala terminów no i pracuje na dobrych materiałach.

 

Ja moge polecic moich stolarzy - porzadnie wykonuja i dotrzymuja terminowa co do ceny tez sie mozna dogadac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://emoty.blox.pl/resource/harmonia.gif

Dziękuję bardzo! http://emoty.blox.pl/resource/4_16_1.gifTaka współpraca, na jaką klient pozwoli, co oznaczać może tylko, że na samych fajnych trafiam http://emoty.blox.pl/resource/23_129_8.gif

 

 

mhk no kogo jak kogo, ale Ciebie....jasne! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasypało nas nieźle. Sąsiad kupił jednak przed sezonem quada z pługiem :D i tym oto sposobem moje 200m drogi dojazdowej do ulicy jest przejezdne :D Przyznam się, ze powątpiewałam czy to małe jeździdełko da radę ale mam dojazd i podwórko odśnieżone :D Tak więc polecam to rozwiązanie osobom z dłuuugą drogą dojazdową ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie - mam takie pytanie dotyczące odszkodowania za m2 ziemi pod południową obwodnicę Radomia , może ktoś jest akurat w tym temacie ?

 

Spróbuj może zapytać na tym forum: http://inwestycje.radom.pl/forum/viewforum.php?f=2

 

Kategoria pod tytułem Obwodnica południowa (miejska), wydaje mi się że tam powinni Ci coś ciekawego powiedzieć

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie - mam takie pytanie dotyczące odszkodowania za m2 ziemi pod południową obwodnicę Radomia , może ktoś jest akurat w tym temacie ?

 

Na początku było 80 zł/m2 a później prazydent Radomia uznał, że to za dużo i zmniejszyli na 56 zł/m2.

Z tego co wiem to na początku roku rozpoczęli wypłatę pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku było 80 zł/m2 a później prazydent Radomia uznał, że to za dużo i zmniejszyli na 56 zł/m2.

Z tego co wiem to na początku roku rozpoczęli wypłatę pieniędzy.

 

Dzięki Wilko .Czy to 56zł m2 to działka na terenie Radomia czy okolice ? Mam działkę na wsi 10km od Radomia , którą mają mi zabrać pod zachodnią obwodnicę Radomia , właśnie przysłali pisemko o poświadczenie aktu własności będą wywłaszczać , po przetargu na rzeczoznawcę.Dlatego właśnie chciałam się zorientować jak się ceny kształtują , może wiesz coś więcej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to cena ta była równa dla wszystkich niezależnie od tego czy działka na terenie miasta czy poza nim.

Ta cena to dokładnie cena za działkę za Potkanowem. Ceny uśrednili czyli prawdopodobnie ci z Radomia zostali pokrzywdzeni a np. ci z Kosowa są zadowoleni z takiej ceny.

Część ludzi miała się odwoływać do sądu od takich cen ale sami wiecie jak to jest z naszymi sądami. :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to cena ta była równa dla wszystkich niezależnie od tego czy działka na terenie miasta czy poza nim.

Ta cena to dokładnie cena za działkę za Potkanowem. Ceny uśrednili czyli prawdopodobnie ci z Radomia zostali pokrzywdzeni a np. ci z Kosowa są zadowoleni z takiej ceny.

Część ludzi miała się odwoływać do sądu od takich cen ale sami wiecie jak to jest z naszymi sądami. :-(

 

Coś o tej niesprawiedliwości czytałam , śliczne dzięki za informacje . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...