Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Radomska


Djack

Recommended Posts

Z tego co mi wiadomo to cena ta była równa dla wszystkich niezależnie od tego czy działka na terenie miasta czy poza nim.

Ta cena to dokładnie cena za działkę za Potkanowem. Ceny uśrednili czyli prawdopodobnie ci z Radomia zostali pokrzywdzeni a np. ci z Kosowa są zadowoleni z takiej ceny.

Część ludzi miała się odwoływać do sądu od takich cen ale sami wiecie jak to jest z naszymi sądami. :-(

 

Jeśli się nie mylę, to w granicach administracyjnych miasta rekompensatę wypłaca gmina miasta Radom natomiast w gminie Kowala to już będzie wojewoda mazowiecki - ale w 100%- ach nie jestem pewny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Mi została rura spiro po montazu kominka :) została wygieta odpowiednio, dopasowalismy od okragle kratki na wlot i wylot i tez jest ok :)

 

MHK rura spiro ma duży promień gięcia i jak bedzie zaciągać powietrze to będzie nawet przymocowana latać po ścianie.

Nie wspomnę o tym że zawadzisz czymś i się pognie. Całkowicie odpada. :-(

Wg mnie najlepszy jest plastikowy kanał o przektoju prostokatnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ten kanał ukryłem pod elewacją nawiew mam w kotłowni ok 20cm nad podłogą a na zewnątrz krata zaciągająca powietrze prawie pod podprzybitką

 

Ja jakiegoś dużego przekroju nie robiłem sprawdzę jaki mam, może uda mi się dziś zrobić fotkę

 

Z tą wysokością to trochę przesadziłeś. Wystarczy 1 do 1.5 m różnicy wysokości. Pewnie chciałeś ukryć kratkę. :-)

Przy naszych piecach musi być min 200cm2 przekroju kanału czyli taki 10x20cm powinien być OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MHK rura spiro ma duży promień gięcia i jak bedzie zaciągać powietrze to będzie nawet przymocowana latać po ścianie.

Nie wspomnę o tym że zawadzisz czymś i się pognie. Całkowicie odpada. :-(

Wg mnie najlepszy jest plastikowy kanał o przektoju prostokatnym.

 

Eee tam u nas jest - nic nie lata - obcieta jest rowno z murem i styropianem z drugiej strony - wypelneinie z pianki - jest OK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...