Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Radomska


Djack

Recommended Posts

Witam całą grupę radomską:)

Budujemy w gm. Jedlnia-Letnisko, etap-stan surowy otwarty. Liczymy na Waszą pomoc w kilku tematach (na początek):

1. Kto pierwszy hydraulik czy elektryk?

2. Najpierw tynki czy wylewki?

3. Czy Ktoś zamontował oczyszczlanię sotralentz Bio-duo lub inną.

4. Do Gelo 26 gdzie kupowałeś sowjego RBR-ka (u Pana Daniela w Łaszcowie czy u minertu)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam całą grupę radomską:)

Budujemy w gm. Jedlnia-Letnisko, etap-stan surowy otwarty. Liczymy na Waszą pomoc w kilku tematach (na początek):

1. Kto pierwszy hydraulik czy elektryk?

2. Najpierw tynki czy wylewki?

3. Czy Ktoś zamontował oczyszczlanię sotralentz Bio-duo lub inną.

4. Do Gelo 26 gdzie kupowałeś sowjego RBR-ka (u Pana Daniela w Łaszcowie czy u minertu)?

 

Witamy serdecznie,

a więc:

1.Elektryk plus wszystko co związane z elektryką mam tu na myśli Instalcję alarmową, TV, telefon itd.

2.Tynki i ma się rozumieć że chudziak już jest

3.U mnie niestety zbiornik 11tyś litrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam całą grupę radomską:)

Budujemy w gm. Jedlnia-Letnisko, etap-stan surowy otwarty. Liczymy na Waszą pomoc w kilku tematach (na początek):

1. Kto pierwszy hydraulik czy elektryk?

2. Najpierw tynki czy wylewki?

3. Czy Ktoś zamontował oczyszczlanię sotralentz Bio-duo lub inną.

4. Do Gelo 26 gdzie kupowałeś sowjego RBR-ka (u Pana Daniela w Łaszcowie czy u minertu)?

 

Witamy w naszej Grupie i Gminie :-)

Ja i Mayland z tej samej gminy.:-) Chyba ktoś jeszcze ale nie pamiętam kto.

Tak jak pisał Marcel. Instalację alarmową niech ci robi gość od alarmów a nie elektryk. Mam dobrego z polecenia jakby co.

Od wylewek też mamy bardzo dobrą ekipę i sprawdzoną przez kilkoro z nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i z tymi tynkami jesteśmy w czarnej d...ziurze. Czy hydraulik ich nie zniszczy układając swoje rureczki. Chudziak już jest,ale nie mamy pociągniętych pionów. Wilko jak możesz daj namiary na speców od alarmów i wylewek. Trzeba rozpoczynać rozmowy i negocjacje bo tylko patrzeć jak Pani WIOSNA zasiądzie na tronie i do roboty. My budujemy w Antoniówce. Elektryka mamy poleconego z Groszowic, hydraulik to Pan Jacek-polecany na tym forum choć namiary na niego dostaliśmy od naszych znajomych. Tynki na 99,9% c-w (brak wykonawców). Czy słyszeliście coś o firmie Paciorek z Oblasu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i z tymi tynkami jesteśmy w czarnej d...ziurze. Czy hydraulik ich nie zniszczy układając swoje rureczki. Chudziak już jest,ale nie mamy pociągniętych pionów. Wilko jak możesz daj namiary na speców od alarmów i wylewek. Trzeba rozpoczynać rozmowy i negocjacje bo tylko patrzeć jak Pani WIOSNA zasiądzie na tronie i do roboty. My budujemy w Antoniówce. Elektryka mamy poleconego z Groszowic, hydraulik to Pan Jacek-polecany na tym forum choć namiary na niego dostaliśmy od naszych znajomych. Tynki na 99,9% c-w (brak wykonawców). Czy słyszeliście coś o firmie Paciorek z Oblasu.

Witam, ja również z tej samej gminy!

Hydraulika Pana Jacka F- polecam, od wylewek też mam dobrą i niedrogą ekipę, jeśli chcesz. Robili wylewki u wielu osób z mojej firmy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i z tymi tynkami jesteśmy w czarnej d...ziurze. Czy hydraulik ich nie zniszczy układając swoje rureczki. Chudziak już jest,ale nie mamy pociągniętych pionów. Wilko jak możesz daj namiary na speców od alarmów i wylewek. Trzeba rozpoczynać rozmowy i negocjacje bo tylko patrzeć jak Pani WIOSNA zasiądzie na tronie i do roboty. My budujemy w Antoniówce. Elektryka mamy poleconego z Groszowic, hydraulik to Pan Jacek-polecany na tym forum choć namiary na niego dostaliśmy od naszych znajomych. Tynki na 99,9% c-w (brak wykonawców). Czy słyszeliście coś o firmie Paciorek z Oblasu.

 

Hydraulik tylko nieznacznie będzie ingerował w tynki. Właściwie najwięcej przy podejściach do grzejników i tyle. Podejścia do wody w łazience się zakryje płytkami a w kuchni meblami.

Goście od wylewek to : pan Jacek 601-701-297 a od alarmów to pan Robert 508-317-018. Bardzo pomocny gość i elektrykę też robi. W razie czego możesz z nim skonsultować wykonanie elektryki.

Dokładnie, radzę już rozmawiać bo terminy mogą byś odległe a teraz już wszyscu chcą ruszać do pracy po tym zimowym zastoju.

Czyli że jesteście pomiędzy nami a Mayland :-)

My z Sadkowa. Antoniówka fajne miejsce. Ładne są tam okolice i do lasu niedaleko. Znam te okolice bo człowiek się tam szwędał za młodu :-)

MHK chwaliła swoich gości od tynków. Pogadaj z nią.

O Paciorku słyszałem tylko z reklamy w mediach :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja również z tej samej gminy!

Hydraulika Pana Jacka F- polecam, od wylewek też mam dobrą i niedrogą ekipę, jeśli chcesz. Robili wylewki u wielu osób z mojej firmy,

 

O Bugmar a ja myślałem że TY po innej stronie Radomia się budujesz. CZemuś się nie chwaliła, że z tej samej gminy?:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam całą grupę radomską:)

Budujemy w gm. Jedlnia-Letnisko, etap-stan surowy otwarty. Liczymy na Waszą pomoc w kilku tematach (na początek):

1. Kto pierwszy hydraulik czy elektryk?

2. Najpierw tynki czy wylewki?

3. Czy Ktoś zamontował oczyszczlanię sotralentz Bio-duo lub inną.

4. Do Gelo 26 gdzie kupowałeś sowjego RBR-ka (u Pana Daniela w Łaszcowie czy u minertu)?

 

Witam

3. Co do oczyszczalni to w środę podeśle ci namiary na firmę która według wielu osób robi lepsze oczyszczalnie niż storlantz a i lepiej się z nimi targować :)

4. mojego rbr-ka kupiłem w

P.W. BASST Stanisław Banasik

Mójcza 55A k/ Kielc 26-021 Daleszyce

tel/fax 41 361 88 90

kom. 602 682 294

e-mail: [email protected]

http://www.basst.pl

zaoferował mi wtedy lepsze ceny niż minertu na tamten okres.

wygląda na to że mój rbr to już nie będzie wynalazek w rejonie radomia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslę ze to powinno załatwic sprawe: kopiuj-wklej

 

Jeżeli kocioł stoi (lub wisi) w pomieszczeniu, którego jedna ze ścian jest ścianą zewnętrzną domu, wygodnie jest zrobić „zetkę”, która zapewni dostateczny dopływ powietrza wentylacyjnego do tego pomieszczenia.

„Zetka” to po prostu przewód wentylacyjny (blaszany lub z tworzywa) ukształtowany w sposób przypominający literę „z”. Jeśli jest poprowadzony po ścianie (od strony pomieszczenia lub na elewacji) rzeczywiście nie wygląda zbyt pięknie, ale zapobiega niekontrolowanym przepływom powietrza do/z pomieszczenia z kotłem i bezpośredniemu wdmuchiwaniu zimnego powietrza na przykład przez silny wiatr. „Zetka” jest konieczna, jeśli pomieszczenie z kotłem znajduje się w piwnicy.

Nie trzeba robić „zetki”, jeżeli dostateczna ilość powietrza może dopływać do kotłowni w inny sposób, na przykład z sąsiednich pomieszczeń przez otwory w dolnej części drzwi.

 

Bez względu na sposób zorganizowania dopływu powietrza do pomieszczenia z kotłem ważne jest, żeby zapewnić w nim dobrą wentylację, czyli wywiew przewodem wyprowadzonym nad dach z kratką wywiewną umieszczoną około 15 cm pod sufitem i nawiew przez otwór o powierzchni co najmniej 200 cm².

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...