Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Radomska


Djack

Recommended Posts

Witam. Szukajacym solidnego pokrycia dachowego blachodachówką lub dachówką w Radomiu i okolicach mogę pomóć w doborze kompleksowego towaru.

Atrakcyjne ceny, konkretnie, rzeczowo i terminowo. Szczegóły i kontakt na pw. Proszę pisac co państwa interesuje.

 

Wycenę materiału już mam z kilku punktów w Radomiu. Wyceną z dwóch miejsc nawet jestem usatysfakcjonowana. Poszukuję teraz solidnego+taniego (hahahaha) dekarza do dachówki i ciesielki. Oczywiście z referencjami;) O namiary, jak najbardziej, proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam Panowie. Dawno nie zagladalem, co do WZiZT to mam spore doswiadczenie- 4.04 mi wydali a zlozylem 23.12.2004. Nie obeszlo sie bez skargi- w standardach maja napisane ze daja w terminie do 2 miesiecy. Cale szczescie ze juz mam to za. Wczoraj odebralem warunki przylaczenia do sieci z ZEORK, w sobote czeka mnie wizyta u architekta w celu konsultacji projektu.

Dodam dla nie wtajemniczonych ze budowa doklladnie po drugiej stronie miasta- przy wylocie na Kielce.

No to jest nas trzech :)

Gdyby byly jakies klopoty z WZiZT to od razu wal skarge- to naprawde pomaga.

 

Hahahaha. Ja pierwszy wniosek o warunki o zabudowę w naszym Radomiu złożyłam w 2008 roku a dostałam w 2012. Były skargi, nawet kilka. W końcu jest, ale byłam bliska zwątpienia. Teraz starania o media. Szykuję się na kolejne pięć lat. Pozdrawiam wszystkich wytrwałych. Co nas nie zabije - to nas wzmocni;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ponieważ dłuższy czas nikt nie poruszał tematu, więc małe odświeżenie. Poszukuję sprawdzonej, dobrej, ekipy budowlanej. Jeśli ktoś mógłby mi polecić byłbym wdzięczny.

I jeszcze może ktoś się orientuje jakie aktualnie są ceny robocizny: murowanie ścian, ciesielka, deskowanie, stropy etc?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ponieważ dłuższy czas nikt nie poruszał tematu, więc małe odświeżenie. Poszukuję sprawdzonej, dobrej, ekipy budowlanej. Jeśli ktoś mógłby mi polecić byłbym wdzięczny.

I jeszcze może ktoś się orientuje jakie aktualnie są ceny robocizny: murowanie ścian, ciesielka, deskowanie, stropy etc?

 

Pozdrawiam

 

Mnie buduje Mat-bud Radom. Siuper-siuper ekipka. Robią pięknie: wszyściutko, łącznie z zakupami (jeśli chcesz) i w przystępnej cenie. Wszystko ładniusio wcześniej skalkulowane. Dachu z dachówki tylko mi nie robią. Namiary znajdziesz, jak wpiszesz w gooogle "mat bud radom".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich :) Poszukuję solidną i polecaną ekipę od ociepleń i tynków, dekarza od dachówki. Proszę o namiary i opinie. Pozdrawiam.

 

Justi nam robiła ekipa Fachmanów.

http://www.fachmani.com.pl/gallery1.html

 

Powiem ci że ogladałem przed podjeciem decyzji kilkanaście robót innych ekip i dopiero oni mi się spodobali.

Ceny mieli takie jak u innych a robota o klasę lepsza.

Trzeba się tylko przygotowac na to, że robią z dobrych materiałów a te nie są tanie. Jeśli będziesz chcaiła robic z tanich materiałów to na pewno się nie podejmą roboty. Jak to pan Paweł mi powiedział, nie będą sobie opinii psuć robiąc z byle czego. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie buduje Mat-bud Radom. Siuper-siuper ekipka. Robią pięknie: wszyściutko, łącznie z zakupami (jeśli chcesz) i w przystępnej cenie. Wszystko ładniusio wcześniej skalkulowane. Dachu z dachówki tylko mi nie robią. Namiary znajdziesz, jak wpiszesz w gooogle "mat bud radom".

 

Dzięki abbell, skontaktuje się z nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justi nam robiła ekipa Fachmanów.

http://www.fachmani.com.pl/gallery1.html

 

Powiem ci że ogladałem przed podjeciem decyzji kilkanaście robót innych ekip i dopiero oni mi się spodobali.

Ceny mieli takie jak u innych a robota o klasę lepsza.

Trzeba się tylko przygotowac na to, że robią z dobrych materiałów a te nie są tanie. Jeśli będziesz chcaiła robic z tanich materiałów to na pewno się nie podejmą roboty. Jak to pan Paweł mi powiedział, nie będą sobie opinii psuć robiąc z byle czego. :-)

 

Dzięki za odpowiedź, będziemy się z nimi na pewno kontaktowali. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:Dhej

mam pytanie ,ciesla za połozenie wiezby podał stawke 25zl/mb,za deskowanie i papowanie po 12zl/m2, czy to jest dobra cena?

ciesla jest z Radomia, pytam bo dostałam kilka roznych wycen i sa duze rozbieznosci

pozdrawiam

 

Witam,

 

Jeśli cieśla powiedział Ci 25 zł./mb krokwy bo tak najczęściej liczą to jest to bardzo drogo.

Ja 4 lata temu płaciłem 8 zł./mb krokwi + 8 zł./m2 deskowania z papowaniem.

Podejrzewam, że ten cieśla chce z was zedrzeć kasę bo zauważył że się na tym nie znacie. Nie podejrzewam też że macie bardzo skomplikowany dach

kopertowy + np. "bawole oko". Papowanie z deskowaniem zawsze wycenia się razem.

 

Jeśli chcesz coś wiecej wiedzieć na temat dachu to podaję linka do naszego forumowego experta pana Andrzeja Wilhelmi:

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?60047-DACH-W-DOBRYCH-R%C4%98KACH&p=5548557#post5548557

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:Dhej

mam pytanie ,ciesla za połozenie wiezby podał stawke 25zl/mb,za deskowanie i papowanie po 12zl/m2, czy to jest dobra cena?

ciesla jest z Radomia, pytam bo dostałam kilka roznych wycen i sa duze rozbieznosci

 

Ja mam dwie wyceny wykonania więźby oraz deskowania i papowania. W pierwszym przypadku to 25 więźba i 20 za deskowanie z papowaniem, a w drugim 20 i 15.

Możesz podać pozostałe wyceny?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie jak się aktualnie kształtują ceny pustaków porotherm 25 P+W, ytong 60x24x20 / 0.6, suporex, w hurtowniach w Radomiu i oklicach. I gdzie warto po nie podjechać?

Dzięki, pozdrawiam

 

Generalnie trzeba pojeździć i popytać.

Tu masz przykładowe ceny:

http://sklad-budowlany.pl/?p=promocje

ale zawsze możesz negocjować przy większych ilościach.

Teraz jest dobry okres na kupowanie materiałów bo zbliża się zima i ruch w hurtowniach na te materiały jest niewielki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jeśli cieśla powiedział Ci 25 zł./mb krokwy bo tak najczęściej liczą to jest to bardzo drogo.

Ja 4 lata temu płaciłem 8 zł./mb krokwi + 8 zł./m2 deskowania z papowaniem.

Podejrzewam, że ten cieśla chce z was zedrzeć kasę bo zauważył że się na tym nie znacie. Nie podejrzewam też że macie bardzo skomplikowany dach

kopertowy + np. "bawole oko". Papowanie z deskowaniem zawsze wycenia się razem.

 

Jeśli chcesz coś wiecej wiedzieć na temat dachu to podaję linka do naszego forumowego experta pana Andrzeja Wilhelmi:

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?60047-DACH-W-DOBRYCH-R%C4%98KACH&p=5548557#post5548557

 

WILKO dzieki za odpowiedz

mi tez sie to wydawało duzo i stad pytanie

 

dach mamy prosty dwuspadowy +2 lukarny

 

suma sumarum wybralismy inną oferte i dzieki za linka, poczytam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwie wyceny wykonania więźby oraz deskowania i papowania. W pierwszym przypadku to 25 więźba i 20 za deskowanie z papowaniem, a w drugim 20 i 15.

Możesz podać pozostałe wyceny?

 

Pozdrawiam

 

hej

 

tez mi sie wydawało ze to troche za duzo w porownaniu do innych ofert

1-18zl/mb 16zl-papowanie i deskowanie

2-liczona za całosc polozenie wiezby [2lukarny+22 krokwie+2daszki nad wejsciem i daszek nad drzwiami balkonowymi-3500zl

 

3-13zl/mb 10zlpapowanie z deskowaniem-ta to cos za tania i fachmen pode3jrzany

 

zdecydowalismy ze nie deskujemy i nie papujemy a ciesla z okolic tak jak murarze Garwolina

 

pozdrawiam i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...