Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Radomska


Djack

Recommended Posts

Mam pytanie do płci pięknej na tej naszej grupie :))

Panie czy mogły byście polecić jakiś salon lub producenta, który ma w swej ofercie narożniki do salonu (oglądalismy już na domagalskiego, 1905r ), może znacie jeszcze jakiś?

 

Salon na toruńskiej - galeria wnętrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Mam pytanie do płci pięknej na tej naszej grupie :))

Panie czy mogły byście polecić jakiś salon lub producenta, który ma w swej ofercie narożniki do salonu (oglądalismy już na domagalskiego, 1905r ), może znacie jeszcze jakiś?

 

Polecam również:

http://www.momastudio.pl/sklepy/346 to wycieczka do janek ale moze warto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam ponownie.

 

Poszukujemy dobrej, sprawdzonej i polecanej ekipy od wylewek. Zastanawiamy się nad wylewką anhydrytową, ponieważ będzie ogrzewanie podłogowe. Jakie są orientacyjne ceny wylewek anhydrytowych i betonowych w okolicach Radomia?

 

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Kochani, piszę tutaj, ponieważ kogoś poszukuję. Pan robił u nas hydraulikę. Wszystko musieliśmy po nim poprawiać. W umowę wpisał nieprawdziwe nazwisko, dane, wszystko! Od pół roku dziada szukam! Mieszka w Radomiu, nazywa się Krzysztof (podobno Patyna), jest hydraulikiem. Nie odbiera od nas telefonów, a jak dzwonimy z obcego numeru odbiera i odkłada słuchawkę. Jego żona ma na imię Beata, maja 3dzieci. Przestrzegam! instalację całą spartolił, spadki porobił jak się później okazało w przeciwnym kierunku. Nie wystawił nam faktury, nie możemy domagać się spełnienia warunków gwarancyjnych z umowy, etc.

Na szczęście przed zalaniem posadzki coś nas tknęlo i wzięliśmy innego hydraulika, żeby sprawdzil instalację! Dzięki Bogu! Podaję numer tego OSZUSTA 609 252 527. Jeżeli ktoś go zna, wie jak mogę go znaleźć, proszę o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że ostrzegasz przed takimi partaczami Katti. Miejmy nadzieje, że nikt już nie weźmie tego goscia jako wykonawcę.

Próbowałaś podstawić kogoś chcącego zrobić sobie hydraulike aby zwabić gościa do niego?

 

Przypałętał się z jedną z ekip. Budujemy na śląsku. A na próby zwabienia go w moje okolice odpowiadał rezygnacją ze zlecenia ze względu na odległość. Dzwoniłam do Urzędu Skarbowego - poradzili, żeby napisać donos. Ale jak mam cokolwiek napisać nie znając jego danych?

Patowa sytuacja. Męczy mnie to, bo dostał pieniądze, podpisał kp, spisał umowę i co? Tyle go widzieliśmy. Mogę popatrzeć tylko na zdjęcia, a których nawet opublikować nie mogę. Gdyby je znalazł na takim forum jak te, mógłby sprawę oddać do sądu. Jeżeli ktoś chce zobaczyć tego oszusta, chętnie wyślę zdjęcie na priv! Może to jakiś sposób działania: podać niepełne bądź nieprawdziwe dane (nie mam pewności), spartolić i zniknąć. Pamiętajcie jest z Radomia, przyjechał do mnie z ekipą z Szydłowca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patowa sytuacja. Męczy mnie to, bo dostał pieniądze

 

Katti jest w CEiDG, uwzględniając wykreślone, wpis na podane przez Ciebie dane Radom ul. 25 Czerwca 13 lok. 7

Dotyczył robót hydraulicznych. Moze to "Twój człowiek" ?? ;)

Wyślij mu coś za potwierdzeniem odbioru będziesz miała zwrotnie jego podpis do porównania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katti jest w CEiDG, uwzględniając wykreślone, wpis na podane przez Ciebie dane Radom ul. 25 Czerwca 13 lok. 7

Dotyczył robót hydraulicznych. Moze to "Twój człowiek" ?? ;)

Wyślij mu coś za potwierdzeniem odbioru będziesz miała zwrotnie jego podpis do porównania.

 

Ależ człowiek jest czasami durny :D ;) DZIĘKUJĘ! Wszystko wskazuje na to, że to właśnie TEN CZŁOWIEK!

Wpiszcie sobie te dane na listę osób, z którymi nie należy współpracować

 

Dziękuję Celtorku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Właśnie rozpocząłem współpracę z hydraulikiem (kontakt od znajomych), na razie etap odpływy ale jak czytałem Twój post Katii to faktycznie trzeba tak uważać na każdym etapie.

 

Podłączam też wodę i chciałem się zapytać ile ekipy od podłączeń biorą za tą usługę?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...