Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Radomska


Djack

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Hej, gdzie można kupić przyzwoitą blachodachówkę?

Jakie firmy polecacie?

 

Dachówke kupiłem na ul. Słowackiego bodajże 153a firma APK przed rondem po lewej stronie, ale o ofertę prosiłem w kilku miejscach m.in. Tendach ul. Warszawska na wprost Reala oraz w trzech miejscach na Warszawskiej już za rondem na Wa-we. Tendach i APK dali najlepszą ofertę i między nimi wybierałem. Musisz sam poszukać, w Tendach wraz z zakupem mogą polecić też wykonawcę w dobrej cenie. Mi zaproponowali za położenie 300 m2 dachówki z orynnowaniem wykonawcę za 11tyś.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie są piorytety ale ja bym zaczeła od gazu bo się najdłużej czeka prąd w drugiej kolejności najszybciej podłączyli nam wodę na gaz pan nam powiedział dwa lata na prąd rok tak więc korzystamy z uprzejmego sąsiada

 

Dzięki za odpowiedź i pocieszenie :(, na bieżąco będę informować o postępach w walce, i relacjonować każdą stoczoną bitwę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Planuję budowę w okolicach Radomia według projektu karmel 3.

Czeka mnie właśnie wizyta u architekta - wstępnie wybrałem Maxpol na Żeromskiego. Niestety nie mam rozeznania w temacie i zastanawiam się czy to dobry wybór. Może ktoś miał jakieś doświadczenia z nimi lub może polecić mi dobrego i sprawdzonego architekta w Radomiu. Wiecie takiego co doradzi, podpowie jak trzeba, a i skóry nie zedrze...

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dachówke kupiłem na ul. Słowackiego bodajże 153a firma APK przed rondem po lewej stronie, ale o ofertę prosiłem w kilku miejscach m.in. Tendach ul. Warszawska na wprost Reala oraz w trzech miejscach na Warszawskiej już za rondem na Wa-we. Tendach i APK dali najlepszą ofertę i między nimi wybierałem. Musisz sam poszukać, w Tendach wraz z zakupem mogą polecić też wykonawcę w dobrej cenie. Mi zaproponowali za położenie 300 m2 dachówki z orynnowaniem wykonawcę za 11tyś.

Pozdrawiam.

 

Dado, a czy już masz położony ten dach? Chodzi mi o współpracę z firmą APK, bo nam w sumie też przypadli do gustu. A może ktoś inny może się wypowiedzieć o nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam jeszcze o okno włazowe na dach. Czy to jest wymóg formalny? Mamy niski dom (parterówka) i dlatego jakoś nie braliśmy tego pod uwagę myśląc, że drabina wystarczy, ale postraszono nas, że kominiarz może odmówić przeglądu komina, albo wręcz nie dostaniemy odbioru domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dado, a czy już masz położony ten dach? Chodzi mi o współpracę z firmą APK, bo nam w sumie też przypadli do gustu. A może ktoś inny może się wypowiedzieć o nich?

 

Tą firmę polecił mi mój wykonawca, który z nimi współpracuje. Dachówka czeka na położenie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam jeszcze o okno włazowe na dach. Czy to jest wymóg formalny? Mamy niski dom (parterówka) i dlatego jakoś nie braliśmy tego pod uwagę myśląc, że drabina wystarczy, ale postraszono nas, że kominiarz może odmówić przeglądu komina, albo wręcz nie dostaniemy odbioru domu.

 

MAja rację. Kominiarz napisze że nie mógł dojśc do komina i bedzie miał rację. Takie okno przydaje się też do konserwacji szczelności kominów kominów czy obsługi anten na dachu.

Okno wyłazowe jest droższe od wyłazu dachowego ale jest ocieplane a to znacząco zmniejsza wychładzanie poddasza podczas mrózów w zimę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, ja właśnie też szukam kogoś do położenia blachodachówki i byłabym wdzięczna za jakieś namiary.

 

A nie chcieliście położyć dachówki zamiast blachy? Materiał dużo bardziej solidny i trwały. W waszym przypadku macie prosty dach i koszt nie byłby wysoki a poddasze nie nagrzewało by się tak od dachu jak w przypadku blachy. Myślę, że jakby wycenić nawet najtańszą dachówke (Roben) to różnica nie byłaby znacząco większa w porównaniu z dobrą blachą a trwałość nieporównywalnie większa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy kolejną forumowiczkę. Czemu to tak późno koleżanka dołącza do grupy?

Odpowiadając na twoje pytanie.

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecic pana Jarka tel:601-701-297. Robił nam wylewki jak i kilku osobom na tym forum.

 

Dzięki za namiar :)

Na swoje usprawiedliwienia napiszę , że stale podczytuję, ale zazwyczaj czasu brakuje aby się udzielać.

Poza tym jak dotąd nie mogę polecić żadnej z moich ekip więc mały tu ze mnie pożytek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...