Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Radomska


Djack

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dziękuję za namiar :)

Może ktoś jeszcze?

 

Makowa Panienko zadzwoń do pana Jarka: 601-701-297.

Wielu forumowiczów korzystało z jego uslug i nie pamiętam żeby ktoś był niezadowolony.

Ja oceniam ich jako jedną z najlepszych ekip, która u nie robiła.

On ci poleci również namiar na gościa od piachu z ul. Starokrakowskiej p. Sławek: 602-326-154.

Nie wiem jakie chcesz mieć tynki ale piach wez sobie również od niego. Towar pierwsza klasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to jesteś pierwszą niezadowolona osobą. A co było nie tak z tym piachem u Ciebie?

Piach braliśmy jakiś lepszy, ale jak powiedziałam potem dostaliśmy inne źródło piasek zwykły ładniejszy od tego ekstra no i cena też bardziej konkurencyjna. Do tynków też napewno weźmiemy piasek z tamtąd. Może stąd ta opinia że mogliśmy piasek porównać, inni może takiej możliwości nie mieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piach braliśmy jakiś lepszy, ale jak powiedziałam potem dostaliśmy inne źródło piasek zwykły ładniejszy od tego ekstra no i cena też bardziej konkurencyjna. Do tynków też napewno weźmiemy piasek z tamtąd. Może stąd ta opinia że mogliśmy piasek porównać, inni może takiej możliwości nie mieli.

 

Stefa zarówno na wylewki a tym bardziej na ściany powinien być piach przede wszystkim siany i płukany. Później dochodzi kwestia ostrości ziaren ale to już zależy od tynkarzy. Zwykły piach (z zanieczyszczeniami) to można dać na wypełnienie wewnątrz podmórówki. Z tego co ja pamiętam te kilka lat temu to zwykły piasek był po 12zł/T a ten na wylewki i tynki po 20-25 zł/T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalacja wod - kan

Czy konieczna jest wywiewka ponad dachem czy wystarczy zawór napowietrzający ? Teoria mówi, że wystarczy a jak to jest w praktyce , korzysta ktoś z takiego rozwiązania ?

 

My mamy osobny kanał napowietrzający. Wątpię czy sam zawór wystarczy.

Wielkośc kanału przyjmuje się z tego co pamiętam obliczając ilośc przyłaczy kanalizacyjnych do rury głównej spustowej. Zazwyczaj wystarcza rura fi 63 lub 75 mm.

Pamiętaj żeby tą rurę poprowadzić niezależnym kanałem w kominie i wyprowadzić ok. 1m powyżej innych kanałów wentylacyjnych, żeby nie zaciągalo do nich :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stefa zarówno na wylewki a tym bardziej na ściany powinien być piach przede wszystkim siany i płukany. Później dochodzi kwestia ostrości ziaren ale to już zależy od tynkarzy. Zwykły piach (z zanieczyszczeniami) to można dać na wypełnienie wewnątrz podmórówki. Z tego co ja pamiętam te kilka lat temu to zwykły piasek był po 12zł/T a ten na wylewki i tynki po 20-25 zł/T.

 

Ja wiem jaka jest róznica w piachu na wylewki i do tynków ale skoro z lepszego piachu do podmurówki nie byłam zadowolona to nie będę ryzykować z piachem na tynk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makowa Panienko zadzwoń do pana Jarka: 601-701-297.

Wielu forumowiczów korzystało z jego uslug i nie pamiętam żeby ktoś był niezadowolony.

Ja oceniam ich jako jedną z najlepszych ekip, która u nie robiła.

On ci poleci również namiar na gościa od piachu z ul. Starokrakowskiej p. Sławek: 602-326-154.

Nie wiem jakie chcesz mieć tynki ale piach wez sobie również od niego. Towar pierwsza klasa.

 

Dziękuję Wilko!

A ten pan Jarek to od czego jest - wylewek czy tynków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...