Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Radomska


Djack

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...
Podjęliśmy decyzję o wymianie drzwi wejściowych do domu. Przejechałam się po firmach w mieście i jedyne co mają do zaoferowania to Gerda i Delta. Bardziej skłaniałabym się w strone Gerdy, ale czytam opinie, ze różnie z jakością ostatnio. Delta widziałam, solidne drzwi, ale też czytam, ze z jakością jeszcze gorzej. Tu forumowicze polecają drzwi Wikęd i KTM, ale nie wiem, gdzie w Radomiu mogłabym je obejrzeć. Może ktoś ma doświadczenia i coś mi doradzi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wronki od której strony świata macie wejscie do domu?

Macie zadaszone te drzwi?

Gerdy swego czasu nie polecali. Znajomy twierdził, że drzwi Gerdy żeby byly w miare to ok. 3000 trzeba wydać. Teraz nie jestem na czasie.

Jedź do Oknoplastu na Warszawską 156 i zapytaj pana Marcina. Jesli chodzi o metalowe to kiedyś polecał właśnie KMT.

My mamy drewniane ze Stoplawu i sa OK ale to juz wydatek ok. 3600 zł. Zależy jakim finansem dysponujecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wronki od której strony świata macie wejscie do domu?

Macie zadaszone te drzwi?

Gerdy swego czasu nie polecali. Znajomy twierdził, że drzwi Gerdy żeby byly w miare to ok. 3000 trzeba wydać. Teraz nie jestem na czasie.

Jedź do Oknoplastu na Warszawską 156 i zapytaj pana Marcina. Jesli chodzi o metalowe to kiedyś polecał właśnie KMT.

My mamy drewniane ze Stoplawu i sa OK ale to juz wydatek ok. 3600 zł. Zależy jakim finansem dysponujecie.

 

Drzwi od zachodu, zadaszone, uderza w nie silny wiatr a latem bardzo nagrzewają się od słońca. Budżet ok. 3,5 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 3 weeks później...
  • 3 months później...
Czy składał ktoś ostatnio wniosek o pozwolenie na przydomową oczyszczalnię i mógłby mi odpowiedzieć na parę pytań?

 

Czesc, troche czasu minelo, ale moze jeszcze moge pomoc.

Skladalismy w tamtym roku, ale to nie pozwoloenie, tylko zgloszenie.

 

Wymagane byla mapa z umiejscowieniem oczyszczalni i informacje nt instalowanej oczyszczalni - % oczyszczenia i certyfikaty.

Dodatkowo przez wysokie wody gruntowe - mielismy badanie gruntu, ze wzgledu na plyte fundamentowa, a nie fundament - wymagali jakichs dodatkowych wyjasnien ws studni chlonnej - np skad wiemy ze mamy wode guntowa na poziomie 1.2 p.p.t

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...