Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Radomska


Djack

Recommended Posts

Interpretacja którą zamieściłam powyżej opublikowana jest na oficjalnej stronie Ministerstwa Finansów oraz na stronie Krajowej Informacji Podatkowej.

Dla mnie to wiążące i napewno atut w dłoni. Podałam sygnaturę na którą można się powołać i poprosić o wyjaśnienie sytuacji oraz odniesienie sie do tego stanowiska. Rozmowa telefoniczna z anonimową osobą chyba nie jest wykładnią? :-?

 

Interpretowanie prawa "bo tak jest bezpieczniej" nie powinno mieć miejsca. Prawo jest jedno dla wszystkich obywateli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Kupiłam taki blaszak z Anonsów. Te ceny tam to nie za garaże a chyba za wychodki. Garaż 3x5m kosztuje 1450zł z dowozem i montażem. Dzwoniłam na różne oferty. Tańszego nie znalazłam. Sprawdzałam na Allegro są po 1490zł. Dostarczyli mi w tydzień i wszystko OK. Zdjęcia garażu dostępne są w moim dzienniku.

Można taniej kupić z drugiej ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak to będą interpretować, tym bardziej jeśli uzyskane informacje są różne, czyli panie same nie wiedzą.... bo jednak większość budujących buduje przed uzyskaniem pozwolenia, do którego droga, jak wiemy jest dość długa :(

a sposób obliczania tego zwrotu to chyba jakiś mega matematyk obmyślił, czy u nas nic nie ,można prościej?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hi

 

Dajcie namiar na ten suporeks ze Świerży, telefon, adres itp...

 

 

btw:

mam za soba kolejne koszta zwiazane tym razem z hakiem do samochodu

 

hak 120

kostka 20

montaz 50/70

homologacja 39 + 5 znaczek skarbowy

 

uff

 

ps. ceny hakow sa od 200 do 300 pln , rzemieślniczych, komedia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my kupowaliśmy pustaki ze Świerży od przewoźników-panowie przywożą zamówioną ilość na działkę Niedogodność związana z obecną sytuacją to że przywożą "na raty" i informują o tym że będą góra dzień wcześniej (bo stoją tam w kolejce) ale nam przywieźli wszystkie w ciągu miesiąca

W II połowie kwietnia płaciliśmy po 10 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stropy:

1. Orońsko - tel. 693977600 (tam kupuję. Transport z rozładunkiem)

2.Zenanów - tel. 3665143 lub 602396130 (cena porównywalna)

3. Spec-Bet Makowiec - 3603131 lub 3602848 (najdrożej)

4. R-m ul. Mokra tel. 3632200 lub 3626852 (nie polecam z powodów opisanych wyżej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zadałeś pytanie :o Trudno o odpowiedź bo ceny tak galopują, że nie wiadomo co odpowiedzieć. Może sie okazać, że terriva będzie tańszy bo cena cementu rośnie okropnie. Stal też drożeje.

 

Mój strop będzie mnie kosztował 10-12tys :( :o A jest prawie 2 razy wiekszy niż Twój :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem , że pytanie nie jest najlepsze.

Po drugim adresem poinformowano mnie, że okres oczekiwania na strop. to ok. 1,5 miesiaca !!! Wymiary do obliczenia nalezy podawać gdy stoją już ściany, a od postawienia ścian do strpu to tylko chwila. Nie da się tego zgrać.

Podając na podstawie projektu - jest ryzyko, bo może się nia zgadzać, gdy

wymiary ulegną lekkiemu wahaniu.

Dziekuję za szybkie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie wszystkich. nie wiedziałem że jest takie nasze rodomskie forum budowlane. do tej pory udzielałem się na http://www.forumbudowlane.pl

w związku z praktyką zdobytą na budowach w dość szerokim zakresie, mogę w razie potrzeby i możności pomóc swoim ziomkom. najbardziej mi znana jest tematyka dachowa, zagadnienia instalacji elektrycznych jak i pozostałe aspekty budownictwa.

jestem dostępny pod mailem: [email protected]

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...