Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Radomska


Djack

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

witam serdecznie wszystkich. nie wiedziałem że jest takie nasze rodomskie forum budowlane. do tej pory udzielałem się na http://www.forumbudowlane.pl

w związku z praktyką zdobytą na budowach w dość szerokim zakresie, mogę w razie potrzeby i możności pomóc swoim ziomkom. najbardziej mi znana jest tematyka dachowa, zagadnienia instalacji elektrycznych jak i pozostałe aspekty budownictwa.

jestem dostępny pod mailem: [email protected]

pozdrawiam

Witaj, potrzebujemy rozdzielni budowlanej(RBetki)do budowy, może masz informacje o takowych do odstąpienia .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, potrzebujemy rozdzielni budowlanej(RBetki)do budowy, może masz informacje o takowych do odstąpienia .

 

nic na ten temat nie wiem, nie rzuciło mi sie to w oczy. teraz zazwyczaj wszyscy montują skrzynkę na garażu blaszaku i eRBetki jakoś wyszły z użytku, przynajmniej dawno nie widziałem żadnej.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Cos smutno i monotematycznie na tym naszym radomskim forum, wszyscy tylko o budowie i materiałach.

troche humoru

Tatry. Na górskim szlaku osnutym gęstą mgłą jak mleko siedzi baca razem z turystą.

Turysta pali papierosa a baca ćmi fajeczkę.

Ojj baco, baco,

Ojj turysto, turysto

Ojj baco lubicie wy owieczki, ojj lubicie panie baco

Oj odwlcie się! Nie trza było leźć w góry w kożuchu panie turysto!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zes.... a gdzie ten gruz?

 

Ja bym chętnie wziął ale działka w Piastowie...

no masz - a ja na Janiszewie,

gruz dopiero będzie bo muszę poczekać tak do końca maja na Pozwolenie

 

a co do transportu to zainteresowani muszą o tym pomyśleć - ja będę ten beton skuwał ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...